Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Ja ogladam :P

powiem wiecej: polska liga to JEDYNE, co mnie ostatnio rusza jezeli chodzi o ogladanie meczy :) A wiecie dlaczego? Bo jest POLSKA.

Maks. w(pipi)iony bylem w ostatnia sobote jak Legia przerznela z Korona. Z Barca wczoraj to po prostu mnie zszokowalo, ale nie moge powiedziec, zeby w(pipi)ilo (mimo, ze w Europie to wlasnie jej kibicuje).

Fakt, jak chwile po obejrzeniu Legii obczailem bramki bayernu z werderem, to mialem naprawde nieodparte wrazenie, ze to inna dyscyplina sportu, ale co z tego? Zadna Bundesliga, Primera Division czy inna Champions League nie budzi juz we mnie praktycznie zadnych emocji. Podniecanie sie nimi zostawiam niemcom, hiszpanom i innym- mnie jako Polaka interesuja (i leza na sercu) przede wszystkim nasze rozgrywki. Zamiast ogladac inne, wole juz np. popykac w BF-a :)

Odnośnik do komentarza

Pierwsze podniecenie minelo i dochodze powoli do wniosku, ze te jety to jednak chyba nie dla mnie.

Jak sie trafia ktos dobrze ogarniety, to obrywam bedac bez wiekszych szans. Jak jest ktos na zblizonym poziomie i majacy radar, to latamy wokol siebie przez pol meczu, gdzie najczesciej widze go przez caly ten czas wylacznie na radarze... Totalnych leszczy (albo mecze, gdzie nikt z przeciwnikow nie lata) trafic trudno.

 

Zobacze- zrobie medal za nie, potem jak mi starczy samozaparcia, to jeszcze gwiazdke oraz zadanie z dog tagiem i jezeli do tego czasu tego nie ogarne, to wracam chyba do nożowania lub pozostalych pojazdow.

 

e: tamto wczesniejsze to chyba Kazik powiedzial, przypomnialo mi sie...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, litwin, cos mi nie wychodzi... Wkurza mnie, jak czasem mam wrazenie, ze ten samolot (mimo, ze mam do konca wychylone galki) to nie skreca jak nalezy, tylko jakby sila bezwladu leci. Moze to kwestia zbyt malej predkosci jak caly czas na L2 manewruje? Robiac kolka itp. korzystasz na zmiane z L3/R2 oraz L2 czy glownie z L2 tylko?

 

Moj najlepszy mecz piechociarzem chyba:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/83479967/4/305322836/

MVP z duza przewaga, killing machine (wiecej killi, niz wszyscy graczej mojej druzyny z miejsc 5-10 razem wzieci), ratio 2,87

Nie wiem, jak do tego doszlo- przesiadlem sie ze SCAR-L na M416 i nagle poczulem sie jak smierc we wlasnej osobie :)

Doslownie wszystko mi wchodzilo i wychodzilo: dwa razy starcia 1 na 3 wygralem, jednym strzalem z korneta sciagnalem 3 typa, kilka adwersarzy wpadlo, kilka blach tez... Jednym slowem: zagralem w koncu, jak na setke przystalo ;)

Najgorsze tylko, ze zapomnialem dodac serwa do ulubionych- da sie to gdzies sprawdzic, na jakim serwerze byl mecz rozgrywany?

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

ehehe, patrzcie na to:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/83557972/4/305322836/

to cud :D

w jo-jo stosuje teraz dopalacz przy wznoszeniu- faktycznie chyba lepiej, choc tu to akurat po prostu na leszczy strasznych trafilem :)

 

@Zielu, ja caly czas prawie w widoku z zewnatrz latam, bo znacznie szerszy kat widzenia jest- dopiero jak podejde kolesia i ustawie sie na tyle, zeby go miec na celowniku, to na srodek przelaczam (ehehe, ale raz dzisiaj mi sie nie chcialo i robiac za typem luk w widoku z zewnatrz pociagnalem serie z miniguna i unieruchomilem go :D)

@Litwin, ty tez przelaczasz widok czy caly czas w srodku latasz?

 

W ogole ten minigun w jecie to jest jednak potezna bron. Ciezka do opanowania i do przycelowania, to fakt, ale smiercionosna jak sie to juz uda. No i żadne flary nie pomagaja na niego. Na razie wiekszosc killi heat seekerami mam, ale pracuje pomalu nad tym minigunem, zeby go ogarnac jakos.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Runda na Bazarze (65-20): http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/4/83733675/194180605/

Grałem w drużynie tylko z bratem, z drugiej strony były nawet levele wyższe niż mój, nie wiem jak to się stało, nie kampiłem tak jak lubi Mendrek, napierd.alałem wszystko co się rusza i jakoś tak wyszło :] 6 baretek adwersarza wbiłem 0_0 Na jakimś typie miałem adwersarza 110.

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...