Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kabotyn

Widze, ze dodatek rozczarowuje tylko w trybie Conquest (duze mapy= nudy). Jestem piekielnie ciekaw trybu CTF oraz tych "sicigalek"- wszysycy mowia, ze jest intensywnie. No, ale trzeba czekac do 13 marca. Wtedy wracam z urlopu, i osobiscie przetestuje DLC. :) Pozdrawiam cale ekipe WZF! :)

 

PS. Musialem utworzyc nowy profil, bo po kolejnym "wielkim rescecie" forum, nie moge zalogowac sie na stare konto. Jakby w ogole nie istanialo! Ponad 5 lat mojej obecnosci na tym forum poszlo sie kochac.  :down:

Odnośnik do komentarza

Widze, ze dodatek rozczarowuje tylko w trybie Conquest (duze mapy= nudy). Jestem piekielnie ciekaw trybu CTF oraz tych "sicigalek"- wszysycy mowia, ze jest intensywnie. No, ale trzeba czekac do 13 marca. Wtedy wracam z urlopu, i osobiscie przetestuje DLC. :) Pozdrawiam cale ekipe WZF! :)

 

PS. Musialem utworzyc nowy profil, bo po kolejnym "wielkim rescecie" forum, nie moge zalogowac sie na stare konto. Jakby w ogole nie istanialo! Ponad 5 lat mojej obecnosci na tym forum poszlo sie kochac.  :down:

 

Pamiętam pierwszą wielka przesiadkę forum na nowy silnik, wyzerowało mi wszystkie staty dot. postów. Coś mam pecha, na przestrzeni lat, do zerowania różnych kont hehe

Ps. Dziś ściągnę dane a jutro postaram się potestować nowe mapki

Odnośnik do komentarza

Informacja dla tych co piszą, że CTF 'nie działa'.

 

Punktować, czyli odnosić flagę przeciwnika do własnej bazy, można tylko wtedy gdy nasza flaga jest w naszej bazie. Czyli nie zapunktujesz jak niebieska flaga nie jest w twojej bazie. 

 

CTF jest super, jest intensywnie, wszędzie śmigają motorki i masa kamperów z javelinami, którzy do tych motorków walą :) Fajnie wygląda zrzucanie się pojazdem z transportowca na CQ. Oczywiście CQ jest totalnie niegrywalny na konsolach. Gdyby nie CTF to ten dodatek podzieliłby losy AK. AS dla fanów jetów również daje masę zabawy. CQC>AM>B2K>EG>AK

Odnośnik do komentarza

Piszę(Litwin) z konta kumpla.Najczęściej ginę od swoich w walkach jetów,wpierdzielają się we mnie,jak zobaczą że unieszkodliwiam typa,to rzucają się jak szarańcza na dobitego typa.Wczoraj typ mnie wyprzedził w pkt ale ratio miał 0:14,jak widać można i tak.Zauważyłem że ludzie jak nie chcą dać ci fraga,to rozbijają się o ziemie jak czują kule,albo wciskająsamobójstwo.

Odnośnik do komentarza

PS. Musialem utworzyc nowy profil, bo po kolejnym "wielkim rescecie" forum, nie moge zalogowac sie na stare konto. Jakby w ogole nie istanialo! Ponad 5 lat mojej obecnosci na tym forum poszlo sie kochac.  :down:

Spróbuj odzyskać hasło na starym koncie, przy okienkach logowania jest odpowiednia opcja, hasło przychodzi na email który masz przypisany do konta. Jak to nie pomoże to napisz do Pereza, napewno Ci pomoże.
Odnośnik do komentarza

Zagralem wczoraj chwile podboj na jednej z nowych map i musze powiedziec, ze to chyba nie dla mnie:

- wsiadlem jako pasazer na motor: w(pipi)alismy sie na mine

- wsiadlem w heli zwiadowcze: dostalem od heli szturmowego

- wsiadlem w heli szturmowe (bez strzelca): dostalem (pipi) wie skad stingerem

- 2x zrespilem sie piechociarzem na fladze: dostalem kulke od kolesiow w zielonych mundurach kitrajacych sie w trawie pod jakimis glazami

 

Sam zdjalem tylko w miedzyczasie z heli jakiegos biedaka motocykliste rakieta p-z i z wynikiem 1-5 zawinalem na close quarters. Tam juz wszystko bylo jak nalezy :)

 

Ale udalo mi sie w koncu "Indywidualiste" zrobic- 10 ostatnich killi i kilka zniszczen heli na mapach z podstawki zaliczylem.

Coraz fajniej mi sie powoli lata tymi jetami- przedwczoraj chyba walczylem w pojedynke z dwoma jetami i heli z radarami- co prawda nie zdjalem nikogo i tylko sie naw(pipi)ialem goniac sie z nimi przez caly czas, ale samemu tez sie nie dalem zestrzelic.

Mysle, ze jak bym zrobil z 50 albo 100 gwiazdek, to moglbym cos wiecej nimi powalczyc :]

 

Poki co chyba odrobie jeszcze 900 killi minusowego ratia i skupie sie znowu bardziej na nozowaniu.

Close quarters sprawia mi ostatnio jeszcze coraz wiecej przyjemnosci- po tylu h na tych mapach czlowiek czuje sie jak w domu (i wyniki tez od razu ma odpowiednio lepsze).

Nogus, Kabotyn- szykujcie giwery na Weekend W Zwarciu ;)

Edytowane przez tommi___t
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

tommi ale to chyba żadna filozofia nabijać staty na CQC? Przecież tam mięso samo pod lufe wpada. Ja nie rozkminiam dlaczego jeszcze nie przerzuciłeś się na CoDa :)

 

jako dowód na to, że robienie wyniku w CQC to żadna filozofia wrzucam to zdjęcie:

367r.jpg

a ja gram w tą grę tylko jak się ukazują nowe dlc i do czasu wbicia wszystkich trofek :P

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

Ja nie rozkminiam dlaczego jeszcze nie przerzuciłeś się na CoDa :)

W najwiekszym skrocie:

- nie podoba mi sie mechanika (i nie tylko) multi w CoD: kill streaki (psy, latadla z ktorymi nie mozna walczyc, zdalnie sterowane samochodziki z plastikiem i wszystkie inne (pipi), ktore sie z tym wiaza), brak odrzutu broni, brak zniszczen, brak premiowania gry zespolowej, skopane spawny, noz zabijajacy przebiegajacego przeciwnika machnieciem w kostke z pozycji lezacej (konajac po smiertelnym trafieniu), brak pojazdow i innego hardware'u, grafika, spolszczenie itp., itd.

- multi w BF ma wszystko to, czego brakuje CoD, plus nie ma tego, co mnie w CoD w(pipi)ia

- do tego dochodza kretynskie singlowe kampanie sprowadzajace sie do chodzenia od checkpointa do checkpointa WYLACZNIE po scisle wyznaczonej sciezce, reklamowane jeszcze co roku jak jakies epokowe wydarzenie i szczytowy moment w zyciu zwyklego smiertelnika, ktorego absolutnie NIE WOLNO przegapic- z przekory oraz jako wyraz sprzeciwu wypinam sie na to

 

BF ma dla mnie po prostu WSZYSTKO:

sa male mapy dla piechoty (CQ), duze mapy typowo pod pojazdy (AK), sa jety, czolgi, rozne heli, stacjonarki, mapy dzienne, nocne, pustynne, sniezne, itd., itp.- dla kazdego cos sie znajdzie. Plus wszystkie rzeczy, o ktorych pisalem wyzej.

 

A do tego najzwyczajniej w swiecie bardzo lubie ekipe tutaj- swietnie mi sie gra w tym towarzystwie i nie wyobrazam sobie teraz szukania nowych ludzi albo grania z jakimis CoDowymi gimbusami...

 

Krotko mowiac:

roznica miedzy CoD a BF to dla mnie cos wiecej, niz tylko "ostra naparzanka na 2 m.kw. vs. pojazdy na duzych mapach", czego wiele osob zdaje sie nie dostrzegac czy nie pojmowac (bez obrazy) i tylko do tego to sprowadza.

 

Ale ze meczy mnie juz walkowanie tego regularnie co jakis czas, to ustalmy, ze oficjalna wersja jest taka:

BF'a PO PROSTU BARDZIEJ LUBIE :)

 

PS:

ja gram w tą grę tylko jak się ukazują nowe dlc i do czasu wbicia wszystkich trofek :P

Kalinho, Ty jestes hardcorowym trophy hunterem- ja juz od jakiegos czasu mam wszystkie trofki i acziki gleboko gdzies i gram wylacznie dla samej przyjemnosci i tylko w to, co lubie najbardziej ;)

Edytowane przez tommi___t
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość kabotyn

tommi ale to chyba żadna filozofia nabijać staty na CQC? Przecież tam mięso samo pod lufe wpada. Ja nie rozkminiam dlaczego jeszcze nie przerzuciłeś się na CoDa :)

 

jako dowód na to, że robienie wyniku w CQC to żadna filozofia wrzucam to zdjęcie:

367r.jpg

a ja gram w tą grę tylko jak się ukazują nowe dlc i do czasu wbicia wszystkich trofek :P

 

Wszystko Kalinho_Pl zalezy do tego z kim grasz. Robienie takich wynikow ze wspraciem wyoskich leveli, jest proste. Schody zaczynaja sie, jak po drugiej stronie graja same 100. Mozemy kiedys zagrac- np., ja w druzynie z Tommi, Zaq Gesiorem, a ty w przeciwnej ekipie. :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...