Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

W poniedzialek Wam napisze, kiedy dokladnie to mondeo wychodzi ;)

No, Danielski, na ta M6 to sie juz nie moge doczekac :D

Ponoc Lambo tez jakis kosmiczny bolid wypuscilo (750 KM), a Ferrari nastepce Enzo, 800 KM

...a i Opel swoja droga jakiegos nowego kabrioleta tez chyba ma z tego, co kojarze (cos w stylu speedstera).

Bedzie sie dzialo :)

Jeszcze tylko dwa dni w robocie i ogien!

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Pryx ten gif co dales to lapy opadaja.Jak cos takiego moze przejsc "beta testerow"? Ciekawe czy wyjdzie jeszcze jakis patch.

 

Tommi ford sam nie zna daty premiery,bo sa jakies problemy z produkcja.Ale kto wie moze na tych targach bedzie data ;)

 

Pytanie gral ktos ostatnio na kaspianie? Podobno zmienili jakosc tekstur na gorsza i filtry tez zmienili.

Odnośnik do komentarza

Gralem ostatnio calkiem sporo na Kaspianie jak sie uczylem latac, ale przyznam, ze ja zupelnie slepy jestem jesli chodzi o rzeczy typu "jakosc tekstur" itp., itd.

 

Jak bym dwa screen shoty jeden obok drugiego widzial, to MOŻE bym roznice zauwazyl jakas, ale grajac sobie po prostu nie jestem w stanie porownac tego, co widze, z tym, co widzialem pare dni/tyg./mies. wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

 

Pryx ten gif co dales to lapy opadaja.Jak cos takiego moze przejsc "beta testerow"?

Przyjrzyj się uważnie - na szczycie schodów są ładunki. Wysadzili ten motocykiel :)

 

A jeśli mowa o lepszych teksturach to popatrzcie na to: http://imgur.com/a/sAHxx

Mclusky na ipodzie nie bylo tego widac :P ale tak czy siak,to ze bazaar sie wiesza wiadomo to od dawna i dalej tego nie naprawili.
Odnośnik do komentarza

Pisałem o tym w dziale sprzętowym, ale napiszę też w naszym kąciku, bo może ktoś mi pomoże.
 

Mam problem z dwoma padami (Dualshock i Sixaxis). W obydwu kręci się w okół własnej osi lewa gałka.
W kolejnym padzie jak gram w BF3 to gdy przyceluję (L1 + R1) to żołnierz wyrzuca przed siebie apteczkę lub amunicje, co odpowiada przyciśnięciu strzałki na dpadzie w lewo. W innych grach to nie występuje, lub tego nie zauważyłem.
Nie wiem czy da się coś takiego naprawić czy lepiej od razu kupić nowego pada.

Odnośnik do komentarza

W tym drugim przypadku to juz nic z tym nie zrobisz, przerabialem to samo z jednym ze swoich padow. To jest juz cos zwalone z plytka drukowana. A zmienianie bebechow z jednego pada do drugiego to tez czysta loteria bo niby kazdy dualshock taki sam w a srodku jedno wejscie na srubke jest przestawione o pare mm albo cos blokuje tak ze nie zlozysz pada. Ja na 5 padow co mialem to czesci moglem tylko miedzy dwoma przenosic (kazdy oryginal) a i tak musialem spilowac jakies wystajace (pipi) w obudowie.

Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że to nie wina pada, bo problem nie występuje w innych grach. Dodatkowo kilka osób na forum ps3site napisało, że ma taki sam problem w battlefieldzie.

 

Czy ktoś wie, czy jak wymienię grzybki w padzie to nie będą się kręcić wokół własnej osi? Na allegro widzę takie analogi za parę złoty sztuka, chyba zaryzykuję i wymienię je na nowe.

Odnośnik do komentarza

 

Pisałem o tym w dziale sprzętowym, ale napiszę też w naszym kąciku, bo może ktoś mi pomoże.

 

Mam problem z dwoma padami (Dualshock i Sixaxis). W obydwu kręci się w okół własnej osi lewa gałka.

W kolejnym padzie jak gram w BF3 to gdy przyceluję (L1 + R1) to żołnierz wyrzuca przed siebie apteczkę lub amunicje, co odpowiada przyciśnięciu strzałki na dpadzie w lewo. W innych grach to nie występuje, lub tego nie zauważyłem.

Nie wiem czy da się coś takiego naprawić czy lepiej od razu kupić nowego pada.

 

Myslalem, ze ci lewy analog aktywuje przyciski. Jesli tak, to tu masz rozwiazanie.

Proponuje ci Pryx odpalenie BF3 na pustym serwerze. Pobiegaj troche, i zobacz czy aktywuja ci sie inne przyciski. Calkiem mozliwe, ze to wlasnie analog jest winny, a nie L1 czy R1.

 

 

Edytowane przez walek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Elo ekipa z niebieskiego jeepa :D wczoraj fajno sie pocioralo z Pryxem. Moze w weekend walniemy cos stara paczka? Albo moze w przerwie swiatecznej? NIe mowie o jakims calonocnym cioraniu jako ze jestescie juz powaznymi glowami rodzin ale mozna by cos pociorac do 4tej i zonie zrobic niespodzianke w postaci bagietki do lozka  :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...