Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szprota

Dalej lepsze niż:

 

kradnę grę---->szukam klucza----->szukam sterowników------->jadę po kartę graficzną------>włączam grę------>ściągam pacza----->włączam god mode----->zabijam wszystkich

XDD

 

Kiedy ty ostatnio miałeś doczynienia z grą PC? Ostatnio jak kupiłem Wieska 2 na stimie to ten proces wyglądał zgoła odmienie.

 

Po każdej stronie barykady znajdą się ludzie piszący takie brednie

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Wtedy, kiedy Ty ostatnio grałeś na PS3. Z tymi paczami trochę przeginają, ale bez przesady...

Na Plejstejszyn 3 gram prawie codziennie :( Wiadomo że wyolbrzymilem ten problem,ale helooł tu są internety. Wszystko bierzecie tak na poważnie?

 

Znaczy sie co- na pc nie ma patchy do BF-a?

A czy ja tak napisałem? mclusky napisał że na konsoli wkłada płytkę i gra. Ja mu udowodniłem że na PS3 niedokońca tak jest nie wspominając nic o BF3 na pc(pomijam fakt że konsolwa wersja tej gry to niezły kastrat)

 

INTERNET SERIOUS BUSINESS

Odnośnik do komentarza

Dalej lepsze niż:

 

kradnę grę---->szukam klucza----->szukam sterowników------->jadę po kartę graficzną------>włączam grę------>ściągam pacza----->włączam god mode----->zabijam wszystkich

Ah ci kąsolowcy jacy oni zabawni XD

Już pominę, że z "ukradzionej" gierki to w dzisiejszych czasach na multi raczej nie poszalejesz. Chyba, że na jakiś ruskich bądź polskich serwerach wynalazkach XD

 

Obok kącika GTA ten temat jest najbardziej bekowy ze wszystkich na forum:D

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Na PS3 trochę to inaczej wygląda w większości przypadków

 

Wkładasz płytę----->PACZ------>instalacja obowiązkowa------> i grasz

 

Znaczy sie co- na pc nie ma patchy do BF-a?

A czy ja tak napisałem? mclusky napisał że na konsoli wkłada płytkę i gra. Ja mu udowodniłem że na PS3 niedokońca tak jest nie wspominając nic o BF3 na pc

No to sie pytam- gdzie tu roznica w por. do pieca, bo z Twoich wypowiedzi wynika, ze tam jest pod tym wzgledem lepiej?

 

@Mazzeo: to przestan narzekac jak stara baba i sam zarzucaj odpowiednimi tematami. Za to (jeszcze) nie banują.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

A co mam zarzucać? Macie te swoje kółeczko wzajemnej adoracji w tym dziale, gdzie 90% postów to offtop i pierdoły, jak was czytam to mam przed oczami typowych polskich januszy smęcących o piłce. Tak, jesteście takimi growymi januszami, którzy chyba pierwszy kontakt z BF'em mieli kupując PS3 slimkę w media markcie w bonusie z Bad Company 2, inaczej nie potrafię wytłumaczyć takiej ilości bzdur jakie tutaj wypisujecie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

 

 

 

Na PS3 trochę to inaczej wygląda w większości przypadków

 

Wkładasz płytę----->PACZ------>instalacja obowiązkowa------> i grasz

 

 

 

Znaczy sie co- na pc nie ma patchy do BF-a?

A czy ja tak napisałem? mclusky napisał że na konsoli wkłada płytkę i gra. Ja mu udowodniłem że na PS3 niedokońca tak jest nie wspominając nic o BF3 na pc
No to sie pytam- gdzie tu roznica w por. do pieca, bo z Twoich wypowiedzi wynika, ze tam jest pod tym wzgledem lepiej?

 

.

Ja nie mogę...A gdzie ja tak napisałem? Lekko potrollowalem/wyolbrzymilem etc że piszecie że na ps3 wkladasz płytkie i grasz bo tak nie jest. Nic nie wspomnialem o PC. Ale Battlefield 3 na ps3 i x360 jest kastratem i zdania nie zmienie. Na pc i konsolch to są dwie odmienne gry

 

growi Janusze xd

Edytowane przez Lionel
Odnośnik do komentarza

ehehe, dobre  :) widze, ze teraz to sie dopiero prawdziwi growi wyjadacze znalezli XD Moze jakis montaz typu "Growi janusze meet wielka dzika bomba" zrobicie? XD

 

Mazzeo, no offence, ale wy macie swoje koleczko gdzie indziej, gdzie offtopow i pierdół nie ma oczywiscie w ogole, jest za to mega za(pipi)ista i jedyna sluszna loża przesmiewcow: co jeden, to zabawniejszy, kazdy post jest fpytę i na temat, beka goni bekę (tak to mawiaja trendy git gimb... kolesie w dzisiejszych czasach?), a plankton jest oczywiscie usuwany z miejsca.

 

zreszta, ktos ci broni pisac tutaj i oswiecac ciemne masy?

 

PS:

Ale Battlefield 3 na ps3 i x360 jest kastratem i zdania nie zmienie. Na pc i konsolch to są dwie odmienne gry

a ktos tu twierdzi inaczej?

 

dobra, lece spac.

do administracji: ostatnich kilka stron do usuniecia, bo temat zasmiecaja i beka za słaba.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Mazzeo, też sobie czasem czytam wasz temat o BF 3 i miziacie się tam po jajkach, jakoś nam to nie przeszkadza. Pograłem sobie troszkę w BF3 na PC, niestety na średnich ustawieniach bo tylko tyle wydolił mój laptop, i nie we wszystkich przypadkach Battlefield na PC jest lepszy niż na konsolach. Tutaj: http://www.psxextreme.info/topic/90335-battlefield-3/page-240 narzekanie kolegi rinzen na BFa na PCie. Choć nie znam ceny PS4 nie sądzę, żeby udało mi się kupić komputer w cenie konsoli który pociągnie czwórkę w detalach z konsoli. Ja nie mam nic przeciwko, PCtom, ale obecnie po czterech latach jak wróciłem do grania na konsoli, dla mnie Granie = Konsola, PC zostawiam sobie do strategii, bo tak grałem od lat i jakoś nie siedzi mi granie w nie przed telewizorem. Tak jak Tommi, też nie mam miejsca na porządne stanowisko do grania na PC, może w kolejnym mieszkaniu sobie takie przygotuję, ale teraz bardziej cenię sobie przenośny sprzęt niż jakiegoś potwora z 1000 watowym zasilaczem buczącym w pokoju.

 

A za growych Januszy masz plusa :]

 

Lionel, to ja ci powiem jak było w moim przypadku gdy naszła mnie ochota na granie Wiedźmina.

Jedynka: instalowanie gry , wchodzę, dwa przymusowe patche 600 MB i 900MB, ściągały się jak krew z nosa, odpalam, (pipi), czarny ekran, szukaj sterowników, instaluj, resetuj, w grę mogłem zagrać już po czterech godzinach, właściwie nie ja tylko moja Pani, fanka Sapkowskiego. Cały wieczór się śmiałem i mówiłem jej dlaczego jednak gram na konsoli.

Dwójka: o dziwo poszło szybciej, nawet mogłem odpalić grę w max detalach, choć gra sugerowała średnie, ale w pewnym momencie był przymusowy patch, o ile pamiętam ważył 10 GB :]

 

Nie jestem jakimś komputerowym czarodziejem, nie mam czasu ani umiejętności na rozkminianie komputera na takim poziomie jakim bym chciał. Chcę przyjść po robocie odpalić wieczorkiem grę i pocisnąć z dwie godzinki w multi gadając ze znajomymi

 

Przypominam wam, że na PS3, temat łatek w grach które już choć raz odpaliliście załatwia za nas Plus. Ustawiłem sobie aktualizację na 10:00 i wszystko samo mi się ściąga i instaluje jak nie ma mnie w domu. Czytając wasze posty widzę też, że obydwie strony posługują stereotypami na temat innych platform, tak więc odpuśćcie i widzimy się na polu bitwy.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Chodziło mi o to że kupowanie konsoli dla SAMEGO BF4 jest trochę...głupie. :) Nowe konsole powinno sie kupować priorytetowo dla świetnych gier lub zapowiadajacych się na świetne a BF lub inna gra multi powinna być dopełnieniem. Nie wiem może tylko ja tak uważam

 

Litwin jaki butthurt bo napisałem kilka postow o PC XD

Śmiechowaty jesteś,tak jak opis że każde odpalenie BF3 na konsoli to włączenie-pacz-instalacja obowiązkowa.

Odnośnik do komentarza

@Pryxfus

Właśnie coś takiego miałem napisać więc nie będę dublował tylko zaplusikowałem :)

U mnie ostatnia instalacja oryginalnej gry na pc wyglądała podobnie z tym, że nieco dłużej bo winda jakiegoś dll potrzebowała i rozwiązanie znalazłem dopiero na jakimś forum po kolejnych kilku godzinach rycia w necie (bo ani gra ani winda same nie powiedziały co jest nie tak...)

 

Ps. Ktoś dziś chętny na nockę?

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

 Tutaj: http://www.psxextreme.info/topic/90335-battlefield-3/page-240 narzekanie kolegi rinzen na BFa na PCie. 

 

Lionel, to ja ci powiem jak było w moim przypadku gdy naszła mnie ochota na granie Wiedźmina.

Jedynka: instalowanie gry , wchodzę, dwa przymusowe patche 600 MB i 900MB, ściągały się jak krew z nosa, odpalam, (pipi), czarny ekran, szukaj sterowników, instaluj, resetuj, w grę mogłem zagrać już po czterech godzinach, właściwie nie ja tylko moja Pani, fanka Sapkowskiego. Cały wieczór się śmiałem i mówiłem jej dlaczego jednak gram na konsoli.

Dwójka: o dziwo poszło szybciej, nawet mogłem odpalić grę w max detalach, choć gra sugerowała średnie, ale w pewnym momencie był przymusowy patch, o ile pamiętam ważył 10 GB :]

 

 

 co do posta rinzen to na ps3 masz podobnie. Tez kamperka, niektorzy skacza jak po(pipi)ani itp :D

 

co do wiedzmina to tak byl "patch" 10gb ale on dodawal za free to co bylo dodane w wersji na x'a. Ps3 niestety tego nigdy nie zobaczy nawet za doplatą :(

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Szpicu, co ty opowiadasz. Gdyby w BTK każdy dach był obstawiony snajperem na dole nie miał by kto grać :] Akurat kampienia na PC widziałem więcej niż na PS3, ale to moja subiektywna opinia na podstawie krókiej przygody z BF3 na PC

 

BTW wiesz, że grozi ci ban za używanie alterkonta?

 

CD Projekt zachował się naprawdę fajnie z takim zachowaniem, inaczej pewnie gracze z PC by ich zjedli ;]

Odnośnik do komentarza

Szpicu, co ty opowiadasz. Gdyby w BTK każdy dach był obstawiony snajperem na dole nie miał by kto grać :] Akurat kampienia na PC widziałem więcej niż na PS3, ale to moja subiektywna opinia na podstawie krókiej przygody z BF3 na PC

 

BTW wiesz, że grozi ci ban za używanie alterkonta?

 

CD Projekt zachował się naprawdę fajnie z takim zachowaniem, inaczej pewnie gracze z PC by ich zjedli ;]

 

nie mam alterkonta :P

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

 

 

Chodziło mi o to że kupowanie konsoli dla SAMEGO BF4 jest trochę...głupie. :) Nowe konsole powinno sie kupować priorytetowo dla świetnych gier lub zapowiadajacych się na świetne a BF lub inna gra multi powinna być dopełnieniem. Nie wiem może tylko ja tak uważam

 

Litwin jaki butthurt bo napisałem kilka postow o PC XD

Śmiechowaty jesteś,tak jak opis że każde odpalenie BF3 na konsoli to włączenie-pacz-instalacja obowiązkowa.

 

Lul,nic o BF3 na konsolach nie napisałem. Napisałem ogólnie o grach na ps3(troche wyolbrzymilem ten problem,ale jak widac wszystko bierzecie na poważnie :()

Odnośnik do komentarza

Łebi, sorry, ale chyba nie dam rady jednak dzisiaj...

Zrypany jakis jestem- wrocilem po krotkim urlopie i znowu robota mnie cos wykancza (i w(pipi)ia), chyba sie poloze wczesniej...

 

Musze znowu z tym magnezem sprobowac, a niedlugo dostawe zenszenia powinienem otrzymac- on mnie najlepiej stawia na nogi, moze wroce do formy wtedy...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...