Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Niech ktoś rzuci informacje, jak długo ściąga się cyfrowy bf4. Niestety przed wyjściem do roboty, nie mogłem się zalogować na pss, wiec musze zassac po. Ale w międzyczasie mam zamiar pykal sobie w Killzone. Ktoś już gra, w cokolwiek? :)

To dziś nie pograsz w multi dziś, do ściągnięcia jest 36 GB, mi ściąga z maksymalną prędkością łącza, ale to i tak mnóstwo danych więc musi trwać.

Odnośnik do komentarza

Ja piernicze, zeby odpalic stare konto trza zmienic haslo... ale mozna to zrobic tylko przez PC. Nie moge sie zalogowac, sa problemy z polaczeniem serwera. Wczoraj zatankowalem 10 funtow na konto, i jakos ich nie widze w moim wirtualnym portfelu. :( No coz batka sciagne jak wroce z pracy

 

Mialem miec konsole wyprodukowana w Japonii, a mam made in CHiNA.

 

Tobie tez Gesior pojawia sie blad przy logowaniu E-82E101f6?

Kaboty sony ci zresetowo haslo bo:

If you are attempting to sign in to PlayStation Network and get a message saying that it is the wrong password, don't worry. Sony has announced that it has reset the passwords on some PSN

accounts because it detected "suspicious activity".

The company apparently does this routinely when it detects suspicious activity, according to a post on the PlayStation forums. "We routinely monitor for irregular activity, and if such activity is detected, we may sometimes reset passwords of affected SEN accounts to protect consumers and their account information," the post states.

 

m.tech2.com/news/gaming/sony-resets-playstation-network-account-passwords-for-suspicious-activity/921650

Odnośnik do komentarza

Powiedziałbym "luzik, pogramy jeszcze chwilę na PS3", ale przecież nie masz PS3 :P

zeby Ci statsy skasowalo za to!  :whoops:

 

w ogole to idzcie wszyscy w pizdu z tymi waszymi newsami jak to sie teraz nie gra zaje.biscie, jakie to grzyby i triggery nie sa wspaniale itd.! Zeby Wam sie conajmniej przez tydzien ten caly BF sciagal! No!

 

 

:cray:  :confused: 

 

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Fakinszit 2h temu mieli w MM Rybnik jeszcze 3 sztuki, a teraz nic. Odłożyć nie mogli bo kierownik nie pozwolił i dupa. Obdzwoniłem wszystkie markety MMpodobne w promieniu 100km i nigdzie nie ma. Zostały tylko dla preorderowców i nigdzie nie dostałem jasnej odpowiedzi ile będą je trzymać w przypadku nieodebrania (rozrzut od 2 dni do 2 miesięcy!). Ostatnia nadzieja w Jastrzębskim MediaExpert, gdzie około 20:00 spodziewają się dostawy, ale tępa dzida po drugie stronie słuchawki nie wie ile przyjedzie, ile będzie do sprzedaży, ile mają preorderów (uwielbiam takich pracowników). W niektórych sklepach nawet nie odbierają telefonów, a jak proszę z działem software, albo coś z konsolami to od razu słyszę, że nie mają PS4 :confused: Czekam do 20:00 i jak się nie uda to czekam do następnych dostaw (w niektórych MM mają być już 6 grudnia).

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...