Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co się ze mną dzieje, ale przeżywam straszne męki grając ostatnio w beefa. Kompletnie mi nie idzie, refleks mam jak szachista po zawale, nic nie wchodzi, no po prostu nic. Dramat. Jednak ta godzina dziennie czy dwie to za mało, żeby wkręcić się na odpowiedni poziom.

Próbuje masterować giwery u zwiadowcy i shotguny, ale dżizas faking mać jak mnie to dołuje.

Stwierdzam ponadto, że nowy DS jest do dupy. Gra mi się strasznie nie komfortowo, jest za ciężki a co najgorsze strasznie mnie bolą nadgarstki. Coś u mnie z tą ergonomią jest słabo.

Odnośnik do komentarza

Nie zauwazylem Gesior jaka klasa grasz na TDM, ale jesli chodzi o Szturmowca, to odblokuj i graj ACE 23 lub L85A2. Te dwie maszynki sa najlepsze, jak dla mnie. AEK'a radze odrzucic, to strzela kapiszonami. Poza tym nie chodzi przez srodek mapy, lecz przeczesuje teren na obrzezach oraz dosc czesto trzyma sie jednej pozycji ( czyli tz kampa). Jak sie dostosujesz do moich wskazowek, to gwarantuje lepsze wyniki. :)

 

Moze jestem w mniejszosci, tak jak Gesior, ale tez jestem zdania ze DS4 to ciezko klocek. I z jakiej gumy oni zrobili te analogi!? Z odpadow jakichs opon samochodowych. Xbox'owe pady lepiej wygladaja pod tym wzgledem. Mowie ci Gesior, zaopatrz sie w te nakladki na te "erytrocyty". Feeling z Ds3 powroci. :)

 

Ps. Operacja blokada to najbardziej gowniana mapa w historii BF, praktycznie w kazdym trybie. Jak wyglada gra na tej mapie na Podboju? Ano jest korytarz. Po jednej stronie masochisci wala wszystkim co popadnie, a po drugiej kolejni masochisci tez walacy calym swoim arsenalem. Mozna flankowac? Jasne! Tyle ze trafianmy na kolejny korytarz, i historia sie powtarza... Przeciez jest zbocze gory! Ano tak, tylko ze to szerszy "korytarz" pod golym niebem, dla kolejnych masochistow typy Sniper bijacz. :verymad:   Niech w koncu dadza prywatne serwery, co by wyrzucic ta mape z listy. 

 

 

Odnośnik do komentarza

A chuy mnie ta podstawka obchodzi i jej mieszczańsko-piętrowe obstrukcje. Świńska nawałnica uderza z siłą wodospadu niczym wc piker w bakterie i nawet conquest w którego nie mogłem się wdrożyć od czasów BC2 jest mi bliski jak nigdy. 

 

Koniec z różowym gnatem, koniec z różowym czołgiem, zdobyłem w końcu wymarzoną farbę na bronie i pojazdy. A barwy te to wspomnienie po pewnym oddziale specjalnym, dawno przez wszystkich zapomnianym. Nie muszę biegać po mapie, nie musze nawet strzelać, wystarczy mi, że oglądam moje karabiny i pojazdy, jak one pięknie wyglądają <3 (a kille i exp sam się nabija, taką mają moc!)

 

Yes I'm back in black... and yellow ;]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o pada to już się przestawiłem. Całkiem nieźle gra się na tym DS4. Ciężar mi nie przeszkadza bo pada zawsze trzymałem i trzymam opartego o brzuch, albo nogi (zależy w jakiej pozycji gram). Nie zauważyłem, żeby na gałach było widać ślady zużycia. Może ich wycieranie zależy od techniki grania?

 

Gęsior, co do Twojej niemocy to mam tak średnio raz w tygodniu :) Denerwuje się, że mi nie idzie i wtedy jest jeszcze gorzej. W zeszłym tygodniu zaliczyłem rage quit bo, jak mi się wydawało, grałem padake i dostawałem ostro po rufie. Rano sprawdziłem wyniki i wcale nie było tragedii, ale czułem, że mogłem lepiej i dodatkowo ginąłem w strasznie głupich sytuacjach popełniając śmieszne błędy. Tutaj parcie do przodu w stylu Rambo rzadko się udaje. Do tego wszystkiego dochodzą jeszcze głupie śmierci po respie – pojawiasz się, żeby zobaczyć killcam. Wczoraj miałem kumulację. Na Zavod 311 pięć razy odrodziłem się zbierając kulkę! Alko też nie pomaga, ale wtedy przynajmniej wynik mam gdzieś ;)

 

Z tym Operation Locker to jest tak, że to nie jest mapa na 64 graczy. Rozmawialiśmy o tym kilka razy zawsze dochodząc do tego samego wniosku – 24 graczy to max i mniej flag. Niech już odpalą te prywatne serwery to będzie można ustawić sensowną rotacje (ciekawe tylko czy do tej pory mały conquest zacznie działać).

 

Ogólnie gra podoba mi się coraz bardziej, ale ostatnio nasiliły się problemy z lagami. Z tego co wiem to każdy doświadcza tego w tym samym momencie czyli to nie wina mojego zyebanego routera. Akcja „1 krok do przodu i 2 do tyłu” na Kurorcie i Mekongu już nikogo nie dziwi. Nagrali nawet o tym piosenkę ;)http://youtu.be/lTHCwU9rUdY?t=43s
 

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Szal na ps4 w irl trwa.  Bylem w gamestop zrobic preorder/zapisac sie na liste oczekujacych i odmowili. Maja tyle juz osob na liscie,ze nawet juz ludzi nie dopisuja. Mam wrocic w polowie stycznia i jak wtedy sie dopisze to moze pod koniec maja ps4 bede mial :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

zaq a nie łatwiej aby ktoś w Polsce Ci kupił PS4 i wysłał do Irlandii? rodzina/znajomi/forumek? Jedyny fakap to gwarancja

No wlasnie Kozbinio,gwarancja.

albo w Anglii? Tam chyba lepiej z dostepnoscia- preordera pewnie przez neta mozesz zrobic i ew. tylko po odbior pojechac.

 

...ale tak czy inaczej nie planowales wlasnie w polowie roku dopiero konsoli brac?

Planowalem w polowie,ale udalo mi sie szybciej odlozyc kase wiec chcialem kupic juz w lutym. Moze przynajmniej bedzie bundle z bf4 premium edition :)

Anglia na chwile obecnatez nie wiadomo kiedy i  jest duzo drozej.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Kabotyn bede pamietal. Wysylka pewnie z 40funtow. Caly czas obserwuje tamat na forum irlandzkim gdzie ludzie pisza gdzie mozna kupic ps4/bundle. Jak do kwietnia nie uda sie zdobyc,to sie do ciebie odezwe. Moze w kiwetniu kurs euro bedzie troszeczke lepszy ;) Mam cisninie na ps4 ale placic +100euro wiecej,zeby miec ja teraz to jednak przesada.

 

Taka ciekawostka,w Dice studenci pomagaja przy robieniu silnika i Rendering. Teraz wiadomo czemu gra tak slabo chodzi.

 

 

 

oczywiscie zart.Watpie,ze studenci psuja cala gre.

 

 

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

 

zaq a nie łatwiej aby ktoś w Polsce Ci kupił PS4 i wysłał do Irlandii? rodzina/znajomi/forumek? Jedyny fakap to gwarancja

No wlasnie Kozbinio,gwarancja.

albo w Anglii? Tam chyba lepiej z dostepnoscia- preordera pewnie przez neta mozesz zrobic i ew. tylko po odbior pojechac.

 

...ale tak czy inaczej nie planowales wlasnie w polowie roku dopiero konsoli brac?

Planowalem w polowie,ale udalo mi sie szybciej odlozyc kase wiec chcialem kupic juz w lutym. Moze przynajmniej bedzie bundle z bf4 premium edition :)

Anglia na chwile obecnatez nie wiadomo kiedy i  jest duzo drozej.

 

A Sony nie daje międzynarodowej gwarancji czasem?

Odnośnik do komentarza

Zaq bez cisnienia ta ps4 gdyby bie bf4 to byla by padaka:) poczekaj do lutego i bierz w bundlu z second son. Swoja droga patrz na siec Thomas Brown, tam na premiere mieli 300 sztuk i ludzie robilo zamowienia na pare dni przed premiera, podejde w Kilkenny i dam ci znac jak tutaj z dostepnoscia.

Wczorejszy tekst wieczoru przejdzie do historii, gramt gramy nagle glos czyjegos synka (tak na sluch to paro latek) : "no tata trzeba bylo mu kose dac"...(pipi)lem gromko i nie moge do dzis!:)

Odnośnik do komentarza

2XP weekend ponownie przesunięty. Gratuluję komuś kto widział, że nalicza mu punkty podwójnie

 

Wczoraj przez nieuwagę wpłynąłem łodzią na mieliznę na malutkiej wysepce na Paracelach. Broniłem się tam dobre 10 może 15 minut, atakowali mnie z wody i powietrza, łodzi nie oddałem, z 15 killi mi wpadło. Aż żałuję że tego nie nagrałem, bo wyglądało to czasem komicznie jak 2-3 typów skrada się by mnie sprzątnąć, chowają się, walą z rakiet i są jeden po drugim neutralizowani :]

 

Danielski, u mnie wczoraj  było odwrotnie. Córka chwilę patrzyła jak gram, skradam się za jakimś snajperem by go znożować, bo przed chwilą mnie ubił i krzyczy "Zauważy Cię", dostaję się na jego miejscówkę, zabieram dogtaga, a ona do Mamy: "No nie, jak zwykle musiał kosę wbić" :] Jak widzisz, z dzieciakami bywa zabawnie.

Edytowane przez Pryxfus
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No tak, ale ty masz kilkuletnie bajtle, a ja piętnastolatkę. Nie będę się ośmieszał takim zakazem ;]

 

Choć kiedyś, jeszcze za czasów BC2, pamiętam jak do gry dołączył się typ, który grał z kilkumiesięcznym dzieciaczkiem na kolanach, to była dla mnie przesada, zresztą szybko się wyłączył, bo dostał z(pipi)kę od żony.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja się zastanawiam jak to będzie. Wszyscy mówią, że na początku mogę zapomnieć o graniu. Widzę swoją szansę tylko jak wszyscy zasną...

Co do kolegi o którym pisze Danielski to jego cała rodzina gra chyba oprócz żony :) Z tym że maluchy ograniczają się tylko do radosnych okrzyków. Jego starszy synek (w wieku Twojej córki Pryx) też z nami gra i nieźle mu to idzie.

Odnośnik do komentarza

krotka historyjka z innej beczki:

szukamy wlasnie wiekszego mieszkania, żona znalazla wczoraj jakies ogloszenie. Dzwonie wczoraj, krotko po godz. 17.- po chwili odbiera jakas babcia i od razu rzuca tekstem "ale prosze o takich godzinach nie dzwonic!", po czym odklada sluchawke zanim zdazylem cokolwiek powiedziec. No wiec przed chwila dzwonie tam drugi raz- odbiera znowu ta sama babcia. Mowie, ze chodzi o mieszkanie, na co ona: "Ooo, to mieszkanie to juz dawno temu poszlo- musi pan wczesniej rano wstawac!"- po czym oczywiscie od razu znowu odklada :]

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Na moim osiedlu, w typowym osiedlowym barze jest człowiek legenda. O każdej porze dnia i nocy wita się "Digi-Dong strzałeczka z samego rana". Wszyscy mówią na niego po prostu "Digi". Chodzi po osiedlu i straszy dzieci swoim zdartym jak stary asfalt głosem. Gość jest bardzo bezpośredni i głośny. Chodzi ubrany jak gangster z filmów akcji z lat '80. farbuje włosy i ma ponad 50 lat. Kiedyś wskoczył na stół we wspomnianym wcześniej lokalnym barze (nazywanym przez nas pieszczotliwie Bardachą) i krzyknął: "yebać stare baby prądem!". Dostał ostrzeżenie od obsługi, żeby tak nie robił. Wszystkie stare baby w barze były oburzone. Digi-Dong oczywiście powtarzał ten okrzyk aż do momentu kiedy właściciel zagroził, że wyrzuci go z lokalu. Wtedy Digi jak zwykle stanął na stole i spokojnym głosem powiedział: "zapraszamy wszystkie starsze panie do kontaktu".

 

Przypomniało mi się po opowieści Tommiego :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...