Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Bronas znalazłem info o twoim problemie, parę osób też informuję o takiej przypadłości z padem niestety jest to najprawdopodobniej wina patcha 1.52. Jedna osoba kupiła nawet drugiego pada i nic nie pomogło, dopiero przywrócenie konsoli do stanu sprzed patchy pomogło, ale co z tego jak nie można grać i logować się bo wymaga to patcha.

Tak więc na razie nic więcej nie mogę ci poradzić

Odnośnik do komentarza

Bronas znalazłem info o twoim problemie, parę osób też informuję o takiej przypadłości z padem niestety jest to najprawdopodobniej wina patcha 1.52. Jedna osoba kupiła nawet drugiego pada i nic nie pomogło, dopiero przywrócenie konsoli do stanu sprzed patchy pomogło, ale co z tego jak nie można grać i logować się bo wymaga to patcha.

Tak więc na razie nic więcej nie mogę ci poradzić

 

 

Mówisz  wieszającym się padzie? Mnie już nic nie zdziwi . nie dość że gra jest jaka jest i wywalanie z gry to główna atrakcja, dochodzi jeszcze wieszający się pad a jak się nie wiesza to L1 mi blokuje.  Jest super

Odnośnik do komentarza

Gesior sie w tym lubuje ;)

 

Ano. Lubie poszaleć z różnymi giwerami i je poczuć na maksa. Okazuje się, że do każdej można się przyzwyczaić i nawet na Zibie zapyerdalałem z M60 i siałem pożogę.

W BF3 wbiłem na 68 giwerach minimum 500 kilii. Zostały mi jakieś kusze i inne pierdoły, których nie chciało mi się już trzaskać.

W "czwórce" pewnie tego już nie powtórzę bo zbyt mało czasu mam.

Odnośnik do komentarza

Dzieki za wspolna sesje tomii na chinskich mapach. Szczyty G, to genialna mapa dla piechoty. Reszta to kupa, gigantyczne mapy, na ktorych bez pojazdu jestes miesem aramatnim . 24 graczy w Bf3 na Kaspijskiej, czy Ognistej daje wieksza rozpieruduche, wiekszy dym, niz 64 graczy na mapach w Chinskiej Nawalnicy. Kieedy w konuc zadziala, do chooja pana, small Conquest!?

 

no, swietny mecz byl- zreszta wrzucilem go na mordoksiazce gdybys chcial powspominac ;) Sorry, ze bez hs, ale mi dziecko choruje- nawet jak cicho bylem to i tak co jakis czas sie wczoraj z placzem budzilo i musialem przerywac.

Ta mapka pod piechote swietna jest i mase frajdy daje- z tego dlc najlepsza rowniez moim zdaniem, ale co do reszty to nie zgodze sie, ze jest kupa- tez sa bardzo fajne, tylko musisz duzo z motocykli korzystac, a akcji nie brakuje wtedy   ;) No i wiadomo- tam technik przede wszystkim ma racje bytu.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Gdzie hansior szuka realizmu? Temat był wałkowany setki razy. Nie po to siedzimy tutaj by psioczyć że BF to nie ARMA. Wiadomo czym jest BF a czym nie jest (dzięki bogu). Oczekujemy jedynie by w ramach swojej konwencji był jak najbardziej "customizowalny" (tfu jakie brzydkie słowo) i by zachowano idealny balans między rozgrywką imitującą realne pole walki a widowiskowością, płynnością i takimi tam miłymi bzdetami :)

 

Ps. Niech gnojki z DICE zagrają w RESOGUN i zobaczą jak mogą wyglądać opcje pada dotyczące klawiszologii!

Edytowane przez Łebi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Otóż to. Spust broni też działa zerojedynkowo.

Jesli szukasz realizmu to chyba minales sie z grami ktore to oferuja :D Stety badz niestety BF to taki NFS wsrod sciganek .. zwlaszcza na padzie ;) Sproboj ktoras z czesci ArmA… 

 

Wręcz przeciwnie. Nie szukam przesadnego realizmu. Oczekuję wygodnej obsługi. Nie wiem w jaki sposób strzelanie R2 ma być lepsze od R1. Dla mnie naturalne jest strzelanie palcem wskazującym, a nie fakulcem. Moja teoria jest taka, że EA chce przyciągnąć do gry jak najwięcej nowych graczy, dlatego utrudniają życie weteranom, żeby nie było im za łatwo świeżaków kosić i ich zniechęcać. Dlatego zmieniono diametralnie sterowanie.

Edytowane przez hansior111
Odnośnik do komentarza

ja mialem wczoraj, ale olalem to. Pochwale sie przy okazji: wygralem konkurs fotograficzny w zakladowym czasopismie  :D;) Odebralem wiec nagrode, zebralem brawa, zapozowalem do zdjecia z handszejkiem i zmylem sie na baze ;)

 

ale ja nie o tym...

ja z tym R2 w sumie nie mam jakiegos duzego problemu- ok., u piechociarza mogloby ew. byc R1 z R2 na odwrot, ale nie jest zle, a w pojazdach zupelnie bez problemow sie steruje.

Wiecej nawet, niniejszym oficjalnie odszczekuje moje narzekania na zmiane sterowania w BF4 i przyznaje specom z DICE, ze jest jeszcze lepsze, niz w BF3 (mowie zwlaszcza o tym, na co najbardziej narzekalem, tzn. spotowanie pod spustem zamiast selectem, bo to ma duzy wplyw moim zdaniem na gre i jest teraz znacznie lepsze).

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Wręcz przeciwnie. Nie szukam przesadnego realizmu. Oczekuję wygodnej obsługi. Nie wiem w jaki sposób strzelanie R2 ma być lepsze od R1. Dla mnie naturalne jest strzelanie palcem wskazującym, a nie fakulcem. Moja teoria jest taka, że EA chce przyciągnąć do gry jak najwięcej nowych graczy, dlatego utrudniają życie weteranom, żeby nie było im za łatwo świeżaków kosić i ich zniechęcać. Dlatego zmieniono diametralnie sterowanie.

Guzikiem, który najbardziej przypomina spust prawdziwej broni jest niestety R2. Poza tym największym problemem też jest umiejscowienie guzika share. Wcześniej ludzików się zaznaczało select'em. Teraz trzeba było go przepchnąć gdzieś indziej.

R1 był jednak guzikiem instant'owym. W przypadku R2 jest zawsze milisekundowe opóźnienie przy każdym naciśnięciu, co w przypadku tej gry czasami jest bardzo istotne.

Ja tam się już przyzwyczaiłem jakoś.

 

 

Ja zmieniłem wszystkie ustawienia klawiszy na weteran. Czasem położenie się na glebie ratuje życie i nie mógł bym mieć tego pod kółkiem. W przypadku latania samolotami też przyśpieszanie i zwalnianie podczas dogfight jest zbyt ważne, żeby mieć to pod lewym analogiem. Przyśpieszanie/zwalnianie mi ni chja nie pasuje do sterowania lewo/prawo podczas kierowania jetem.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

No to mnie teraz czeka już tylko kampienie przez najbliższe dwa tygodnie. W sobotę po 6cio godzinnym maratonie rano bolała mnie ręka. Koło obiadu spuchła i zsiniała, koło 22 wieczorem na SORze dowiedziałem sie, ze zbyt dociążam rękę i zmienili mi szynę... (pipi)a mać nie dość ze czasu mało, PSN sie wiesza, to jeszcze ta ręka :( od teraz snajpa, dwunóg i luneta 8x

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Trzeba bylo juz za pierwszym razem im zapowiedziec, ze maja Ci od razu wzmocniona szyne dla komandosow montowac ;)

 

Kurcze, im dluzej gram, tym mniej mi jakos przeszkadzaja rzeczy, na ktore wczesniej narzekalem. Mapy, ktorych wczesniej nie trawilem, teraz sa w deche, nawet z kamperami juz nie mam praktycznie problemu (gram praktycznie wylacznie chiny od pewnego czasu, przypominam). Chyba po prostu rzecz w znalezieniu sobie optymalnej taktyki na kazda mape/sytuacje. 

Ktos niedawno pisal, ze chinskie mapy dobre sa, bo nie wielopoziomowe- w odroznieniu od wielu miejskich. Po namysle (i paru rozegranych na nich h) przyznaje mu racje. o wiele latwiej wykurzyc kampera w chinach, gdzie w ulamku sekundy wjezdzam mu niespodziewanie na doope motocyklem i ubijam, niz np. w szanghaju czy na brzasku, gdzie dostac sie do niego mozna tylko winda obstawiona gaymorami/C4 i jeszcze pipczaca ostrzegawczo przed otwarciem drzwi.

 

W pt/sob dwa najlepsze wieczory w BF4 mialem jak do tej pory. W sobote z Nogusem i Kabotynem troche meczy rozegralismy i naprawde swietnie sie cisnelo- i to pomimo braku hs z mojej strony. Chiny rzadza jak dla mnie- oby jak najwiecej takich dlc.

 

PS: wiele osob narzekalo, ze support to bezuzyteczna klasa- otoz ja w sobote znalazlem dla niego zastosowanie :) Na jedwabnym szlaku kolesie lubowali sie w kampieniu czolgami- ustawiali sie gdzies na wzgorzu na pustyni i ostrzeliwali z daleka wszystko. Pojazdem ciezko ich bylo sciagac, ale wystarczylo wziac motor, blyskawicznie ich objechac, zalozyc C4 na doopsko i po krzyku :] Caly mecz sie tak bawilem- 6 baretek za niszczenie pojazdow wpadlo :)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Z tytanu :)

chodzilo mi o CODa  ;)

 

@Zielu: przystopowalem niestety z nozowaniem- to nie ma sensu przy otwartych przestrzeniach i tylu piechociarzach dookola :confused: Jak sie ukaze Back to Close Quarters kiedys, to wroce do tematu ;) Ostatnio bardzo malo nozuje, glownie strzelam- dobralem sobie w koncu bronie, ktorymi dobrze mi sie pruje i w ten weekend w koncu zaczalem normalne wyniki osiagac i czerpac z gry satysfakcje zamiast frustracji. Po noz siegam praktycznie wylacznie jak mam pewniaka (skitranego goscia plecami do mnie), ale nie urzadzam juz pogoni przez pol mapy (zwlaszcza nie majac na stale biegu druzynowego).

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Tommi ja pisałem, że support jest bezużyteczny i... nadal podtrzymuję, bo C4 ma też recon i to już na starcie. Do tego jego wszystkie zabawki (o wiele bardziej przydatne według mnie) i nasz support znów wędruje na rezerwie ;]

 

Dobra decyzja z tym wstrzymaniem się od koszenia i ganiania na rzecz szybkiej eliminacji kulami. Te mapy, ilość graczy i długa animacja nie zachęcają i moim zdaniem ganianie za kosami to granie na niekorzyść swojej drużyny. Sam już przy BF3 odpuściłem, a w BC2 to była frajda wpaść za winkiel i 4 sniperów ciach, ciach, ciach (ofkoz jak animacja weszła xD) a tu jakbym chciał to powtarzać to jajecznice można machnąć przez ten czas (i 5 razy zginąć)

Odnośnik do komentarza

Tommi ja pisałem, że support jest bezużyteczny i... nadal podtrzymuję, bo C4 ma też recon i to już na starcie. Do tego jego wszystkie zabawki (o wiele bardziej przydatne według mnie) i nasz support znów wędruje na rezerwie ;]

nie zgode sie z prostego powodu:

support ma krzynke z ammo. Tym sposobem podjezdzasz pod czolg, rozwalasz go, uzupelniasz C4, jedziesz pod kolejny, rozwalasz, uzupelniasz itd.

 

Zwiadowca rozwalasz jeden i tyle- mozesz sie zajac zwiedzaniem albo szukaniem jakiejs krzynki. Jego zabawki sa przydatne, ale na male mapy do walki  piechota (zawsze nim gram na szczytach guilin czy lockerze, w BF3 mialem 100 medali za asysty czujnikiem ruchu), ale do aktywnego zwalczania pojazdow na duzych mapach praktycznie bezuzyteczne (pozatym C4 jedynie, ktore moim zdaniem dali mu tylko po to, zeby w jakikolwiek sposob mogl sie obronic przed pojazdem).

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...