Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Swoją (rozczarowującą) przygodę z nową generacją na PS4 zawieszam co najmniej do 2015. Kolejnym moim ruchem będzie sprawdzenie czy w drugim obozie zastanę nową generację. Jeśli okaże się, że to ciągle falstart wracam do PS3/Vity. Jestem graczem i chcę grać, a nie oglądać, wyczekiwać i mieć nadzieję, a już najmniej frustrować się i w(pipi)iać niedoróbstwami. A tymczasem czekam do 14.03 kiedy to odbiorę bundle X1 z Titanfall i nie omieszkam zdać wam ziomy relację czy było warto.

 

ekhm, danielski <szturcha łokciem> ;>

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Ty no Karol nie świruj. Nie gadaj, że jakiegoś dobrego DM przy winie nie zmontujemy.

 

Przepraszam Gęsiorku ale w BF4 nigdy, a na PS4 w najbliższej przyszłości nie będzie to możliwe ;( Bedę tęsknił za wami mordy moje kochane, ale kto wie co przyniesie przyszłość ;>

 

Ale Zaq już dziś ogłosili kolejne budle w tej cenie z Fifą 14

 

 Myślałem, że z fifą drożej ale jednak już w game ta sama cena, a do tego od cholery innych "bundlów" także zapodaje linę bo bez sensu przepisywać. http://www.game.co.uk/en/hardware/xbox-one/xbox-one-launch-consoles/

Gdyby nie ten bundel z tytanem to już bym się wdrażał w vitę ale w ostatniej chwili się na niego natknąłem więc i M$ dostanie swoją szansę.

 

E: zestaw z fifą i tytanem w wersjach cyfrowych.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ale Zaq już dziś ogłosili kolejne budle w tej cenie z Fifą 14

Bundle z fifa powinien byc tanszy,bo lada chwila kolejna fifa.  Plus bundle z fifa z tego co widze w irl na chwile obecna nie jest dostepny i  50 euro drozej w irlandii mamy bundla z titanfall.

 

Danielski już macie obniżkę X1 więc poczekaj jeszcze trochę i z płatkami śniadaniowymi będą dawać ;)

Obie konsole maja wady i zalety a jak komus zalezy na 1080p60fps to powinien grac na pc ;)

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Podobno te budle też są na amazonie więc zawsze można zamówić ?

 

Można i na zavvi, ebayu. Ja tradycyjnie zakupiłem w moim szczęśliwym sklepie (grainger games). Trzeba tylko utrafić by jeszcze coś było, ale jak się rozchodzą nie wiem.

 

Carolek, ale ps4 sprzedajesz w pizdu czy tylko odstawiasz zeby sie kurzyla poki co?

 

Już sprzedałem, a właściwie dałem w rozliczeniu za preorder xbone'a, później tylko resztę dopłacę. Może i mam zadatki na hardkorowca ale aż tak rozrzutny nie jestem. Dwa bezużyteczne czarne pudła na stoliku to co najmniej o jedno za dużo ;D

Odnośnik do komentarza

 

Ty no Karol nie świruj. Nie gadaj, że jakiegoś dobrego DM przy winie nie zmontujemy.

 

Przepraszam Gęsiorku ale w BF4 nigdy, a na PS4 w najbliższej przyszłości nie będzie to możliwe ;( Bedę tęsknił za wami mordy moje kochane, ale kto wie co przyniesie przyszłość ;>

 

 

 

Goodbye+old+b+.+Respect+rules+1+and+2+my

 

Jack-Donaghy-Crying-Into-Pillow-30-Rock.

Edytowane przez hellspawn81
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ech....kangur też gdzieś zdezerterował. Kabotyn zalało Cię tam czy na Warmii bawisz?

 

Zalewa caly czas, ale gardlo... na Warmii. :) Zycie bez battlefield'a jest beztresowe. Nie ma lag'ow, serwery (kluby) zawsze pelne, no i mozna skakac z jednej na druga- uroki zycia kawalerskiego.  8)

 

Co ty Carolek, zmieniasz front!?  :o . Fakt, Titanfall wyglada calkiem inetersujaca, ale jak zobaczylem The Order 1886, to wiedzialem ze PS4 to jedyny, sluszny wybor.  

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Co ty Carolek, zmieniasz front!?  :o . Fakt, Titanfall wyglada calkiem inetersujaca, ale jak zobaczylem The Order 1886, to wiedzialem ze PS4 to jedyny, sluszny wybor.  

 

Pozdrawiam

 

 

A widzisz, a mnie tylko upewniło w tym, że (poza Diablo 3 które jest exclusive'em ale ściemnionym w dodatku bez daty premiery) nie mam na co czekać na PS4. Jedyną grą z nowej generacji która mnie aktualnie grzeje jest tytan. którego to dzięki atrakcyjnej cenowo ofercie bundlowej zdecydowałem się sprawdzić. Inaczej już bym siedział w poprzedniej generacji i szykował sztućce na Dark Souls 2 i South Park ale jeszcze się wstrzymałem.

Odnośnik do komentarza

Mclusky, jedyne, czego dowodzi ten raport, to ze najwiecej w BF3 nozowales na ustawkach :P Tak to i w BF4 by sie dalo bez problemu pewnie...

Sztuka to bylo np. jak na Zibie we trzech z Kabotynem tym francuzom z klanu A2F (czy jakos tak) w sumie 93 blachy w jednym (normalnym) meczu wzielismy    :D

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Aleś nawywijał tą szabelką, Bronas rage quit na na nana na ;p Z ciekawości chciałem przejżeć moje raporty z krótkiej przygody z BF3 ale nic się nie uchowało. 

 

Nadrabiam teorię w działe xklocka i tam widzę, że się kozbinio też z partyzanta na tajtana czaisz ;>

Odnośnik do komentarza

Tommi, tutaj jeden z tych meczyków :)http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/4/91016876/

Zapisał się chyba tylko dlatego, że dodałem go do ulubionych. Swoją drogą zastanawiałem się kto pierwszy przypieprzy się, że ten wyżej to była ustawka ;) Fakt faktem, że była, ale serwer nie był zablokowany i wchodziło pełno randomów, którzy do nas strzelali (a my ich ciach ciach scyzorem).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...