Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Carolek daj znac jak titan wypada czy warto brac klocka dla niego?. wpadl mi dzis bonusik godzinka pracy i akurat bedzie na x1 jesli jest tego wart:)

 

Masz załatwione, jeszcze tylko tydzień, odliczanie trwa i przebieram nogami od paru dni. W bawełnę kota do góry ogonem nie owijam, więc powiem jak jest, bo z przyznaniem, że wpakowałem się w góvno nie mam problemów (patrz PS4 i BF4) i w zaparte iść nie będę. Serio jak nie będzie frajdy to wracam do PS3 Dark/Demon Soulsów, South Parka, Batmana, Diablo 3 i pewnie paru innych. Ale nastawiony jestem pozytywnie.

 

Klocka to warto zrobic w toalecie, szczegolnie o rozmiarach "tytana". A ze jestem mlodym, kulturalnym facetem, to sie poprawie, i powiem ze warto "rzezbic tytany w brazie".  :teehee:

 

Żebyśmy się czasem na tym klocku nie spotkali kanguro ;p Nie działa na twoją wyobraźnię to, że skakanie w titan to jeden z głównych elementów rozgrywki? Powinieneś mieć przez tą grę mokre sny;p

Odnośnik do komentarza

Goście zrealizowali jeden z moich pomysłów i tak jak się spodziewałem zamęt w szeregach przeciwnika konkretny. Jako, że sam już żadnej z planowanych akcji w BF4 nie wykonam napiszę wam tutaj mój pomysł na akcję która zjadłaby wszystko jeśli chodzi o motorek. Może komuś się będzie chciało, a mianowicie, ładujemy na motor C4, następnie namierzamy jakieś heli lecące tak z 10-15 metrów nad ziemią, wybijamy się z wydmy na Silk Road lub z jakiejś góry na Altai Range, zeskakujemy i detonujemy motor który na wysokości 2go piętra wpada w heli, powodzenia ;]

Odnośnik do komentarza

@Mclusky: no, walczyles ostro- nawet do zwiadowcy + czujki + kul szpiegul sie posunales ;) w szoku bylem ;)

 

@Kabotyn: czyzbys chcial obnizyc range tych trzech blach, ktore straciles dzien wczesniej? ;) rozwin to w ogole, bo nie bardzo widze, gdzie tkwi roznica miedzy BF3 a BF4 pod tym wzgledem :)

 

PS: Ja probowalem dzis wbic po 21. i nie dalo sie niestety. Coz, przynajmniej "Gangi nowego jorku" obejrzalem do konca wreszcie :)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

@Kabotyn: czyzbys chcial obnizyc range tych trzech blach, ktore straciles dzien wczesniej?  ;) rozwin to w ogole, bo nie bardzo widze, gdzie tkwi roznica miedzy BF3 a BF4 pod tym wzgledem  :)

 

Roznica twki w fakcie, ze mozna nozowac w momencie kiedy jestes w powietrzu w BF4. Ja skacze kolo ciebie, ty odpalasz kose, i trace blache. W BF3 musiales byc na ziemi, aby "nozowac". A to oznacza, ze musiales byc nieprzecietnie, niewiarygodnie szybki. Wyobraz sobie kolesia, ktory skacze kolo mnie, i na ulamek sekundy (1/5, moze 1/4 sek) znajduje sie na glebie. a ty musiales w tym momencie odpalic R2. Sztuka ta trudna byla, ale dla niektorych do opanowania. To jak wybicie sie z progu, w odpowiednim czasie, podczas konkursu w skokach narciarskich. Malysz byl w tym geniuszem, i paru innych skoczkow. Analogiczna sytuacja byla w Bf3, na palcach jednej reki moge wskazac Bf3 nozownikow, ktorzy byli mi w stanie regularnie wbijac kosy.

 

Ps.Tak MCLusky wbijales mi kosy w BF3, ale nie w pojedynkach 1vs1. :) Kurcze, zachowuje sie troche malo skromnie, chyba powinieniem przed swoja ksywa na facebook'u umiescic tytul Cesarz.  :teehee:

 

 

Zgadzam sie z typem.

 

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...