Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje hansior oczywiście! Widać z dwururki strzelales ;) (albo może raczej żona ;) )

 

Double XP przecież...

 

 

Gratulacje Hansior.

 

W czerwcu poprzedniego roku serwery do BF'a nie działały, że dzieci teraz tyle wam wyskakuje? :D

 

Nie, na wakacjach akurat byłem, a jak wiadomo gol strzelony na wyjeździe liczy się podwójnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z racji niemałych zmian w moim dotychczasowym życiu grajka-opiedralacza, udaje mi się grać w godzinach, których wcześniej nie miałem okazji. Mam nieodparte wrażenie, że do południa grają same dzieci, których rodzice poszli do pracy i zapomnieli schować BeeFa. Gdybym jeszcze tylko mógł się skupić na tym w 100% to można wykręcać niezłe wyniki. Sorry Drantzell, tajemnica Twojego K/D ratio została odkryta! ;)

Odnośnik do komentarza

Z racji niemałych zmian w moim dotychczasowym życiu grajka-opiedralacza, udaje mi się grać w godzinach, których wcześniej nie miałem okazji. Mam nieodparte wrażenie, że do południa grają same dzieci, których rodzice poszli do pracy i zapomnieli schować BeeFa. Gdybym jeszcze tylko mógł się skupić na tym w 100% to można wykręcać niezłe wyniki. Sorry Drantzell, tajemnica Twojego K/D ratio została odkryta! ;)

Od czasu do czasu pojawiam się wieczorami i gra mi się dokładnie tak samo jak za dnia.

 

Przykład pierwszy z brzegu:

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/battlereport/show/32/447884208899622656/202192225/

Odnośnik do komentarza

 

Z racji niemałych zmian w moim dotychczasowym życiu grajka-opiedralacza, udaje mi się grać w godzinach, których wcześniej nie miałem okazji. Mam nieodparte wrażenie, że do południa grają same dzieci, których rodzice poszli do pracy i zapomnieli schować BeeFa. Gdybym jeszcze tylko mógł się skupić na tym w 100% to można wykręcać niezłe wyniki. Sorry Drantzell, tajemnica Twojego K/D ratio została odkryta! ;)

Od czasu do czasu pojawiam się wieczorami i gra mi się dokładnie tak samo jak za dnia.

 

Przykład pierwszy z brzegu:

 

 

Wystarczy za ja pojawie sie na TDM, i zapomnij  o k/d powyzej 2.0. Nawet kamperka z czujnikami ci nie pomogla!  :whistling: 

Odnośnik do komentarza

Luzik, chodzi mi jeno o to, że zauważalny jest większy poziom głupoty przeciwników w godzinach porannych i przedpołudniowych.

 

Czy ja wiem... Teraz może być łatwiej na mapach podstawkowych, ze względu na pojawienie się Naval Strike'a. Duża część odpłynęła. Tam opór jest zdecydowanie większy i rzeczywiście czasami trudno mi wyrobić ratio powyżej 2.0.

 

 

Wystarczy za ja pojawie sie na TDM, i zapomnij  o k/d powyzej 2.0. Nawet kamperka z czujnikami ci nie pomogla!  :whistling: 

W raporcie który wrzuciłem jest pokazane kto wyrabia 2.0, a kto nie ;] Mimo, że biegałeś z Tommim, który też miał czujniki.

 

A co do TDM... Może raz czy dwa zdarzyło się, że rzeczywiście grając z Tobą nie udało mi się tego pułapu wyrobić. Miałem coś koło 1.7 i 1.9 (moje pierwsze 2 mecze TDM w BF4). Coś tam mi utrudniasz (wymieniając się najczęściej ze mną 1 za 1), ale nie na tyle, żeby mi zepsuć zabawę.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Ja tam jak już pisałem nie mam ochoty wykłócać się z nikim na tym forum. Zostałem po prostu przywołany do tablicy przez Mclusky'ego.

 

Z resztą ostatnio mam d cyferki same w sobie. Gram tak, żeby gra mi sprawiała najwięcej funu, a jak najmniej frustracji. Im więcej mam godzin na liczniku przy BF4 tym łatwiej mi to przychodzi.

Odnośnik do komentarza

Przecież nikt się nie spina :)
Dla jednych wyznacznikiem jest K/D, Ja natomiast patrzę ile ktoś ma killi i blach. Ciekawi mnie czy podejmuje ryzyko czy wali serią w plecy i cieszy się wynikiem. Ktoś inny zwróci uwage na Baretke MVP, inny na ilość reanimacji, inny.... itd.
Nie ma uniwersalnego wzorca wysokiego poziomu grania, po prostu rozwala mnie ego niektórych użytkowników forum psx extreme.

Odnośnik do komentarza

W tą grę nie można grać na wysokim poziomie bo jest randomowa.Raz masz szczęście raz nie.Wczoraj z ciekawości odpalilem bf3 na ps3 to,że gra jest straszna graficznie ale strzelanie i same dzięki broni 100x lepsze.Byłem w stanie moja m16 normalnie zabijać noobkow,miałem wrażenie,że odemnie więcej zależy.No jak jeszcze potrafiło się skakać to robiło się rozpierdziel nieziemski.Co do umiejętności to mam wrażenie,że w bf4 twoje strzelanie i movement na mapie nie mają znaczenia.Giniesz z dupy,większość pojedynków 1v1 randomowa.Brak synchronizacji jakby.Ty widzisz co innego ziom co innego.Śmiesznie:D

Edytowane przez KarolFanbojSony
Odnośnik do komentarza

Żeby ostudzić nieco atmosfere dodam, że miałem dzisiaj sytuację z pływającym ekranem. Kołysała się jak przy zawaleniu budynku nawet jak płynąłem skuterem, aż do śmierci i respa. Dodatkowo grałem nowe mapy w podboju i do momentu jak było 40 osób na serwerze nie było lagów, granie rano ma swoje plusy.

 

E:

Ale stosunek do killi wiele lepszy, nie bierz wszystkiego tak na poważnie!

Edytowane przez Dud.ek
Odnośnik do komentarza

Przecież nikt się nie spina :)

Dla jednych wyznacznikiem jest K/D, Ja natomiast patrzę ile ktoś ma killi i blach. Ciekawi mnie czy podejmuje ryzyko czy wali serią w plecy i cieszy się wynikiem. Ktoś inny zwróci uwage na Baretke MVP, inny na ilość reanimacji, inny.... itd.

Nie ma uniwersalnego wzorca wysokiego poziomu grania, po prostu rozwala mnie ego niektórych użytkowników forum psx extreme.

No widzisz, a ja patrzę czy ktoś gra pod objective i czy gra drużynowo.

Wg twojej skali też jestem noobem bo mam tylko 144 zdobyte dog tagi ;]

Odnośnik do komentarza

NIE DA SIE robic dobrych wynikow jako piechociarz biegajac glownie z nozem- jest albo albo, ale przypuszczalnie i tak tego nie zrozumiesz czy nie dopuscisz do swiadomosci. Przeanalizuj to.

 

PS: tamtym meczem, ktory wklejales, bym sie nie podniecal- przez praktycznie caly mecz bylo was o kilku wiecej i mieliscie dzieki temu obstawione dachy, z ktorych ciagle kampiliscie jak ktos sie tylko wychylal. Zaden to powod do chwaly jak dla mnie.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

NIE DA SIE robic dobrych wynikow jako piechociarz biegajac glownie z nozem- jest albo albo, ale przypuszczalnie i tak tego nie zrozumiesz czy nie dopuscisz do swiadomosci. Przeanalizuj to.

 

PS: tamtym meczem, ktory wklejales, bym sie nie podniecal- przez praktycznie caly mecz bylo was o kilku wiecej i mieliscie dzieki temu obstawione dachy, z ktorych ciagle kampiliscie jak ktos sie tylko wychylal. Zaden to powod do chwaly jak dla mnie.

A czy ja pisałem że można? Po prostu jak ktoś nie osiąga satysfakcjonujących rezultatów w zabijaniu standardowym może poszukać satysfakcji w gonitwie na noże. Dla każdego coś dobrego. Ja tam po prostu nie lubię ginąć na tyle, żeby z nożem biegać.

 

Kampili nie kampili. Jeśli dany sposób gry przynosi Tobie zwycięstwo, to znaczy że jest to dobry sposób. Jeśli drużyna przeciwna nie może wychylić głowy, to znaczy że jest bardzo dobrze. Jeśli dam się kolejny raz zabić przez kampera, który siedzi w jednym miejscu, to jest tylko moja wina (albo jestem po prostu słabszy/w gorszej dyspozycji). W tej grze prócz KILLCAMA jest masa różnych gadżetów, które w tym tylko pomagają.

 

Jeśli ktoś kampi, to robi sobie krzywdę. Przeciwnik następnym razem będzie w lepszej pozycji - Wie gdzie kamper jest i sam może wybrać moment, w którym go zaatakuje. Może też wybrać gadżety, które skontrują gadżety kampera.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...