Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Nasza ekipa z która gram tez powoli m dosyć tej losowoscio w bf4, a tez ile mozna grac na jednej mapie serwera testowego. W weekend dla odmiany odpalamy call of duty i extintion....brawo EA macie, żeby odpocząć od waszej zlagowanej gry program sobie w call of duty ghosts która wydaje mi sie badziewna...no ale tam to chociaż hit detection daje poczucie sprawiedliwości. ......w oczekiwaniu na patch

Odnośnik do komentarza

Nasza ekipa z która gram tez powoli m dosyć tej losowoscio w bf4, a tez ile mozna grac na jednej mapie serwera testowego. W weekend dla odmiany odpalamy call of duty i extintion....brawo EA macie, żeby odpocząć od waszej zlagowanej gry program sobie w call of duty ghosts która wydaje mi sie badziewna...no ale tam to chociaż hit detection daje poczucie sprawiedliwości. ......w oczekiwaniu na patch

Styku, najwiecej narzekaja na losowosc ludzie ktorym srednio idzie. Jesli gra byla by losowa to raz konczyl bym z wynikiem 20-5, a raz z wynikiem 5-20. Jesli juz to mozna bylo by mowic o elementach losowosci (np. Czasem sie schowasz za przeszkode, czasem dostaniesz jak sie juz schowales). U mnie nikt nie narzeka.

Odnośnik do komentarza

Tak, ale gdy mam prawie 350h na karku, i dalej dostaje wbiegajac za,przeszkodę to mam dosyć. Gdy flankuje i gość którego karmie ołowiem nagle mi sie teleportuje też mnie już dobija.Co z tego ze może mi dobrze iść jak gra mnie oszukuje. Moge przegrać 1-20 ale chce mie poczucie jak na serwerze testowym. Mnie to juz nie bawi. Jeżeli kogoś bawi auto z dławiącym się silnikiem to ok,ale ja mam juz dosyć. P

Edytowane przez Styku
Odnośnik do komentarza

Nasza ekipa z która gram tez powoli m dosyć tej losowoscio w bf4, a tez ile mozna grac na jednej mapie serwera testowego. W weekend dla odmiany odpalamy call of duty i extintion....brawo EA macie, żeby odpocząć od waszej zlagowanej gry program sobie w call of duty ghosts która wydaje mi sie badziewna...no ale tam to chociaż hit detection daje poczucie sprawiedliwości. ......w oczekiwaniu na patch

 

Patrzcie EA jak w jaki sposób traci się klienta wypuszczając niedopracowaną grę.

 

Fani BF i tak mają wiele cierpliwości grając na zlagowanych mapach od kilku miesięcy. Mam nadzieję, że ta odsłona sprzeda się słabo, przemyślą temat przed wydaniem kolejnej części, przetestują go porządnie i wydadzą produkt na poziomie jakim był BC2 na premierę <marzyciel>. I tak nie potrafię się odczepić od serii bo daje mi najwięcej funu ze wszystkich "szczelanek" jakie są na rynku.

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza
No widzisz, a ja patrzę czy ktoś gra pod objective i czy gra drużynowo.

Wg twojej skali też jestem noobem bo mam tylko 144 zdobyte dog tagi ;]

 

Tak, jesteś noobem :P Jak można mieć tylko 144 dogtagi? Wstyd!

 

Kolega Drantzell ma prawie o połowę mniej przejętych niż obronionych flag na CQ, podczas, gdy zdecydowana większość udzielających się tutaj ma odwrotnie albo tak samo. Świadczy to o jego kamperskim podejściu do gry czego wcale nie potępiam bo to gra i każdy gra jak chce.

Odnośnik do komentarza

No właśnie Mysza nie. Jeśli grasz aktywnie w podboju i przejmujesz flagi to killi przy flagach (są naliczane w obrębie przejmowania i tylko wtedy gdy flaga jest przejęta, świeci się na niebiesko) masz mniej niż przejętych flag. Jak kampisz przy fladze i czekasz na przeciwnika, przecież przybiegnie do czerwonej  flagi, to masz killi więcej niż przejętych flag. Ta zależność mniej więcej pokazuje czy jesteś graczem ofensywnym czy defensywnym (pisze tak by nikogo nie obrazić).

Odnośnik do komentarza

Tak, jesteś noobem :P Jak można mieć tylko 144 dogtagi? Wstyd!

 

Kolega Drantzell ma prawie o połowę mniej przejętych niż obronionych flag na CQ, podczas, gdy zdecydowana większość udzielających się tutaj ma odwrotnie albo tak samo. Świadczy to o jego kamperskim podejściu do gry czego wcale nie potępiam bo to gra i każdy gra jak chce.

Gram żeby wygrać, a nie biegać jak cielak po mapie narażając się na ognień pojazdów. Większa ilość obron niż przejmowania wynika z tego, że jak już złapie flagę to ciężko mi ją odebrać.

Nie ma to jak złapać flagę, a potem w 5 osób pobiec na następną, zostawiając dopiero co przejętą flagę bez obrony.

Powiedział bym, że nie tyle kamperskim, co taktycznym. Nie lubię biegać na pałę. Niektóre flagi są też ważniejsze niż inne.

Z resztą nie lubię też naparzać się pojazdami, więc zwykle kręcę się w miejscach, w których przydam się jako piechociarz (i nie - nie siedzę w ciemnych miejscach skitrany pod schodami w oczekiwaniu na nadbiegającego przeciwnika).

 

Dużo ludzi chciało by mi pewnie wytknąć, że nie gram drużynowo i tylko dla K/D ratio. Niestety jak widzicie W/L ratio też stoi na przyzwoitym poziomie ;] W związku z tym, że częściej wygrywam powinniście brać ze mnie przykład ;]

Edytowane przez Drantzell
  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Panowie,pod kazdym postem macie za(pipi)ista opcje Report/Raportuj. Modzi tu czesto nie zagladaja a wojna z Drantzell ma taki sam sens jak wojna z Litwinem. Olejcie kolesia sam sobie pojdzie ;) A jak zaczyna to zamiast sie dac podpuszczac to napiszcie do moda tyle.

Odnośnik do komentarza

+ Dodał MODERATOR
Panowie, kubeł zimnej wody i mniej prywaty. Proszę nie wypominać nikomu stylu gry, nie obrażać, nie stawiać się ponad innych - a paradoksalnie wojna stanie się pokojowa.

W szczególności upominam panów: Drantzell, mclusky, walek. Proszę byście się nie prowokowali. Także inni którzy robili tu prywatne docinki powinni się opanować. Inaczej będę musiał egzekować regulamin, a akurat tutaj naprawdę bym nie chciał.

 

Bardzo trudno mi w tym temacie osądzać, bo trudno tu nie wziąć przypadkiem czyjejś strony, gdyż sytuacje tu są bardzo kontekstowe, związane z określonym gronem. Muszę to z moderacją przemyśleć, co począć w takich przypadkach. Bo wbrew pozorom tu zaglądam, choć każdy mod faktycznie ma swoje "ulubione fora" które patroluje częściej...

  • Plusik 2
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

Mendrek - obrażanie czy prywatne pojazdy to spoko, ale wypominanie stylu gry czy wywyższanie sie ponad innych to stały element tej gry wiec daj proszę znać o co kaman.

 

Ja dla przykładu jestem dużo lepszym pilotem od Litwina, ktory widząc moje dwa kille do tej pory nie podjął rękawicy uciekając ze niby PS4 nie ma czy cos tam. :D dodatkowo kabotyn tak tutaj niby kozaczący przegrywał ze mną wszystkie pojedynki 1on1 w TDM (on grał nożem ja karabinem szturmowym). Na każdego jest sposób

 

Mogę teraz bez końca grać na Moździerzu, pod warunkiem ze to serwer testowy. Zero lagow, boze jak ta gra staje sie miodna.

Odnośnik do komentarza

ja tam mam gleboko w (pipi)e jego k/d czy wyniki- denerwuje mnie po prostu jego zachowanie tutaj i glupoty, ktore wypisuje. Forum oczywiscie do nikogo nie nalezy, ale jest to pewna spolecznosc i jak w kazdej spolecznosci- sa jednostki niemile widziane.

 

Nie ma to jak złapać flagę, a potem w 5 osób pobiec na następną, zostawiając dopiero co przejętą flagę bez obrony.

a co jesli przeciwnicy są rowniez tak wytrawnymi taktykami i ani mysla ruszac sie ze swoich flag?

 

PS: tez chce zminusowac naszego Czlowieka-bipoda taktyka z moderacji, a nie moge- cos sie zpsuło :confused:

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

@waldus

 

 

ale wypominanie stylu gry czy wywyższanie sie ponad innych to stały element tej gry wiec daj proszę znać o co kaman. 

 

O to chodzi, że ego ludzi tutaj jest niczym niedźwiedź w klatce. Każdy post o tym że się jest lepszym od tych ludzi, to uderzenie siekierą w zamek i krzyczenie: "Haha, ale głupi miś". Niestety, trudno od wszystkich wymagać dystansu do siebie, więc lepiej prewencyjnie nie wjeżdżać nikomu na ambicje, nie sądzisz? Więc jeśli wiesz, że ktoś nie jest na tyle Twoim przyjacielem i personalne docinki będą potraktowane serio, to nie docinaj. Inaczej wywoła się flame.

 

@tommi

 

 

denerwuje mnie po prostu jego zachowanie tutaj i glupoty, ktore wypisuje. Forum oczywiscie do nikogo nie nalezy, ale jest to pewna spolecznosc i jak w kazdej spolecznosci- sa jednostki niemile widziane.

 

Oczywiście, mogą być takie osoby na forum, ale żeby ich nie widzieć jest opcja ignorowania. Ich reputacja nie jest powodem do tego, by tej osobie ubliżać, wypominać, i złośliwie docinać. Oczywiście to odnosi się do tej osoby również. Także jeszcze raz wszystkim kubeł wody, możecie się wyżyć na mnie i mnie zminusować, byle byłby tu porządek.

 

Ps. Styku, Ty też sobie daruj z tymi tyradami...

Odnośnik do komentarza

@tommi

 

denerwuje mnie po prostu jego zachowanie tutaj i glupoty, ktore wypisuje. Forum oczywiscie do nikogo nie nalezy, ale jest to pewna spolecznosc i jak w kazdej spolecznosci- sa jednostki niemile widziane.

 

Oczywiście, mogą być takie osoby na forum, ale żeby ich nie widzieć jest opcja ignorowania. Ich reputacja nie jest powodem do tego, by tej osobie ubliżać, wypominać, i złośliwie docinać. Oczywiście to odnosi się do tej osoby również. Także jeszcze raz wszystkim kubeł wody, możecie się wyżyć na mnie i mnie zminusować, byle byłby tu porządek.

 

Zabrzmiało jakbym rzeczywiście to ja był tym złym, o wątpliwej reputacji co wypisuje "głupoty" i tylko czekam na jakąś kąśliwą uwagę po to by wyskoczyć zacząć taniec błyskotliwych ripost i uników. Bzdura. Tak samo jak kilka osób tu chciałbym, żeby był tu spokój, ale cały czas muszę czytać jakieś uszczypliwości pod moim adresem (najbardziej aktywny jest w tym polu tommi - No po prostu nie może się opanować, nie doczyta nawet postu, a już pisze odpowiedź).

 

Nikogo nie obrażam, nie prowokuje, nie robię niczego wbrew regulaminowi forum. Po prostu mam swoje, własne zdanie i nie kracze jak inni. To, że ktoś tego zdania w jakiś wyjątkowy sposób nie mogą uszanować to już nie mój problem (tzn nie powinien być mój).

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Ja pisałem w sensie ogólnikowym, a nie konkretnie o Tobie. Nie twierdzę jednak że jesteś bez winy w tej całej sytuacji. Upomnienie poszło też do Ciebie. Sam też potrafisz zaognić sytuację, np. nawet w ostatnim poście piszesz:

 

 

Po prostu mam swoje, własne zdanie i nie kracze jak inni

 

Czemu zakładasz, że inni "kraczą" ? To co, rozumiem że w Twoim mniemaniu ci inni to są takie wrony bez własnego zdania, a Ty jesteś ten jedyny co się wybija bo ma własne zdanie? :/

 

Sorry, ale jeśli nie chcesz wkurzać innych, to musisz uważać na to co piszesz i to jak się odnosisz do innych.

 

Z mojej strony to chyba wszystko. Jak dalej będziecie sobie wjeżdżać i robić bałagan, to reakcja niestety będzie ostrzejsza... 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...