Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie, juz nie chodzi nawet o to ze nie moge sobie polatac ostatnio, ale jak widze kolesia ktory stoi poza wszelkim zasiegiem i udaje cwaniaka to staram sie go dopasc za wszelka cene, nic juz wtedy sie nie liczy. Ratio, mapa, pojazdy, wygrana/przegrana oby tylko roz(pipi)ac kolesia. Na prywatnych serwerach ban z automatu dla takich noobow.

Odnośnik do komentarza

Mi koszulki też się podobają. Niedługo rusza 4 sezon BFFs :) Ładna pogoda i ostatnio zapał do gry jakoś się ulotnił. Zamieniłem PS4 na rower i bieganie.

 

Dokladnie, juz nie chodzi nawet o to ze nie moge sobie polatac ostatnio, ale jak widze kolesia ktory stoi poza wszelkim zasiegiem i udaje cwaniaka to staram sie go dopasc za wszelka cene, nic juz wtedy sie nie liczy. Ratio, mapa, pojazdy, wygrana/przegrana oby tylko roz(pipi)ac kolesia. Na prywatnych serwerach ban z automatu dla takich noobow.

Też tak mam. Nawet jetem nauczyłem się PLOT'ki rozwalać.

 

Dla wszystkich żołnierzy, którzy potrzebują od czasu do czasu coś chlapnąć dla odwagi zanim ruszą w bój:

 

Żeby nie było oftopu: Bf to cudowna gra ;)

To Twój kanał? ;p

Odnośnik do komentarza

@Drantzell: nie to nie ja :) To mój kolega z branży i chyba nr 1 w Polsce jeśli chodzi o winiarstwo. I żeby nie było nie mam na celu reklamowania jego kanału ani portalu czy też Biedry, tylko w naszych wieczornych partiach nieraz poruszamy ten temat bo paru zapaleńców jest a nadarza się okazja aby kupić coś dobrego za małe pieniądze.

Odnośnik do komentarza

czyli AWS ? ;)

Dokladnie, nie wiem co jest ale z tej broni naprawde mi sie za(pipi)iscie strzela, mam tylko celownik ze szkielkiem i to wszystko, biegam po calej mapie jak po(pipi)any a na paracelach skosilem 10 ludzi przy punkcie B strzelajac ''z biodra'' i widowiskowo uciekajac z walacych sie budynkow i walacego do mnie heli...teraz pomyslalem ze moglem to nagrac :wallbash:

AWS wysuwa sie na pozycje nr 1 u mnie jak narazie

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj sie fajnie gralo na tym szturmie :D Zero lagow, latajace granaty nad glowami, lodzie i 5 trupow z jednego javelina  :banana:  Szkoda ze tak krutko, trzeba to bedzie powtorzyc tylko wiecej mocy panowie :D

 

Zgadzam się tryb genialny :) z tymi mapami. Powiem tak jak więcej osób będzie chętnych to ja mogę nawet cały wieczór w szturm grać

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...