Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Uwierz mi kozbinio, to jest bardzo logiczne. Tylko musisz troche pomyslec.... bez urazy. Kiedys o tym pisalem.

 

kabotyn mój Ty palmowy kamperze to jest bardzo logiczne jak się umie układać słowa w zdaniu :D 

 

dobrze, że porzuciłeś to akcesoriowe nasienie, prawdziwy mężczyzna łapie pada w ręce i na(pipi)ia a nie jak baba szuka control freaków, puderniczki, kocyka i kakałka. Jedyne czego można szukać to 40% aby nie widzieć wad gry. :D

Odnośnik do komentarza

Na BLogu jest pytanie: w jakim stopniu poleciłbyś BF znajomym. Próbowałem kliknąć 0 (słownie: zero), ale się nie dało! Żeby sprawdzić czy to w ogóle działa niechcący kliknąłem 6 i tak już zostało :) Yebane DICE

 

Już po raz kolejny jest takie pytanie więc wnioskowałem że pytanie tyczy się dnia dzisiejszego po uporaniu się z większością błędów i lagami. Z czystym sumieniem dałem 9

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Nie wiem czy jakis hotfix wprowadzili ale dzis juz wylapalem 10 zwiech,przez ostatnio miesiac tyle zwiech nie mialem co dzis. Ja popieram McLusky za duzo tego badziewia jest. Niema nic bardzij w(pipi)iajacego niz medyk ktory niema defiblyratora czy inzynier bez spawarki. Plus nowy system perkow jest z(pipi)any jak gra sie bez znajomych to trafienie na ogarnietego lidera skladu jest prawie nie mozliwe.

 

Pryx ty piszez newsy dla ppe?

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to za bardzo nasrane jest w multi. Za dużo wszystkiego i za bardzo WOW. Tęsknie za klarownym, przejrzystym i dla niektórych zbyt ubogim Bad Company 2.

 

Nic dodać nic ująć, dla mnie już nie zrobią lepszej gry niż Battlefield 2 w wersji na PC :) Już nie te czasy, teraz musi być 100 broni, 200 dodatków, 300 perków i 400 skinów.

Odnośnik do komentarza

 

Jak dla mnie to za bardzo nasrane jest w multi. Za dużo wszystkiego i za bardzo WOW. Tęsknie za klarownym, przejrzystym i dla niektórych zbyt ubogim Bad Company 2.

 

Nic dodać nic ująć, dla mnie już nie zrobią lepszej gry niż Battlefield 2 w wersji na PC :) Już nie te czasy, teraz musi być 100 broni, 200 dodatków, 300 perków i 400 skinów.

 

 

Dokładnie, ale jakby wypuścili grę różniącą się od poprzedniej mapami i kilkoma detalami to podniósłby się lament, że na łatwiznę idą. Coś mi to zresztą przypomina (CoD). Muszą wymyślać, żeby księgowemu słupki się zgadzały.

Odnośnik do komentarza

Kozbinio chyba kiedys napisal artykul wydrukowany w PE z tego, co pamietam. Mi raz tylko HIV list wydrukowal  :)

 

nawet 3 strony dostałem, sobie zdjęcie na pamiątkę zrobiłem. Pisałem o GOTG wg mnie czyli Deus Ex: HR. Tak bardzo czekam na kolejną część....

 

co do BFa wydaje mi się, że nie jest tak źle z tą ilością rzeczy - nie trzeba ze wszystkiego korzystać, ale przyznam Wam rację - sam jako medyk biegam bez defi tylko z granatnikiem a jako inżynier praktycznie nigdy nie mam spawarki, bo to się po prostu nie opłaca, nawet dla teamu. 

 

Przyjemną odskocznią są gry typu BF1942, gdzie są 3 typy broni, infinite ammo i pełna destrukcja - ot taka luźna napyerdalanka. Jednak tutaj nuda zagląda dość szybko. Sami zobaczcie jak różne każdy z nas motywacje dzięki tej ogromnej ilości możliwości - dość powiedzieć, że ja mam może z 200 killi nożem (czyli około 1 na godzinę :D), a inni tutaj mają już pewnie ze 2000. Dość powiedzieć, że niektórzy wbijają zadania, medale, inni walą kille każdym gnatem inni jeszcze mają po 1000 killi jednym rodzajem.

 

Co ciekawe nastąpił u mnie renesans mapek z podstawki. Początkowo męczyłem je tylko w Rushu, jak tylko wyszła chińszczyzna natychmiast się przesiadłem i z tommim spędziliśmy tam ładnych parę godzin, potem SA też mi ucieszyło michę i chyba najmniej spędziłem na ostatnim dodatku, gdyż niespodziewanie (trochę przez Was, ale daje radę) wróciłem do Fabryki, do Kurortu, do Tamy i to w Podboju - wcześniej serio zupełnie nie leżały mi te mapy. 

 

Myślałem, że uda mi się wbić 100 poniżej 200 godzin, ale mam jeszcze 10 godzin do dyspozycji i 11 leveli. Musiałbym trafić teraz na DoubleXP weekend, a ten dopiero za 3 tygodnie :(

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Kozbinio jak sie medyk z defi nie oplaca teamowi? Jak podnosisz ludzi to zwraca ticket. Jak masz mocniejszego przeciwnika albo na tym samym poziomie to roznice miedzy teamem gdzie medyk to noob i nie podnosi a teamem gdzie medycy podnosza widac golym okiem. To samo inzy i spawarka 2 czolgi z inzy sa wstanie zdominowac mape. Czy nawet scout heli i inzynier na pokladzie. Nie wiem jak doszedles do tego dziwnego wniosku,ze podnoszenie i spawanie nie oplaca sie dla teamu ;)

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...