Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj kod który mam od Euro RTV AGD za preorder: GGL-TJ9-FR7. Nie wiem czy działa, niektórzy mieli problemy z tymi kodami. Niech ktoś spróbuje go użyć, jak się uda to podzieli sie z pozostałymi zaproszeniem do bety. Poniżej instrukcja użycia kodu:

 

Aby wykorzystać kod:

Wejdź na: www.bungie.net ,
Zaloguj się lub załóż konto,
Wprowadź swój kod,
W momencie uruchomienia testów wersji beta będziesz mógł wybrać platformę, na jakiej chcesz testować grę.
Aby uzyskać więcej informacji, zajrzyj na stronę: www.destinythegame.com

 

Odnośnik do komentarza

Hansior to dasz Lebiemu? Zielu tez dostal ode mnie kod jakis czas temu wiec bedzie mial 2 dodatkowe. Ja w takim razie wezme wersje na ps3 i dam kod Lorackowi i jeszcze komus.

To bardzo miło z twojej strony Zaqu. Dzięki ;]
Odnośnik do komentarza

Muszę się pochwalić, że wczoraj około południa udało mi się "zbuczerować" Butchera :) Jak tylko pochytałem się, że to sam rednacz PE wtedy nie było litości i z uporem maniaka zacząłem go szukać. http://battlelog.battlefield.com/bf4/battlereport/show/32/488262745868027392/190114238/ Filmik oczywiście się nie nagrał (wiem wiem Kabotyn, nie ma nagrania - nie było noża).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czemu po prostu nie zlozycie preordera w PSN? To chyba najprostszy sposob. I mozna juz pobrac gre. Po co kombinowac z kodami?

 

Ja mam podpieta karte kredytowa do konta i nawet jej nie odpinalem jak bralem Destiny. Wystarczy tylko przeczytac informacje od nich, ze hajs beda sciagac dopiero blizej premiery. Nawet jest dokladna data podana - chyba 5/9.

 

D

 

Ale jak wygląda proces anulowania preordera bo jak wystarczy kliknąć, to zaraz to robię.

Ustawienia -> PSN -> Info o koncie -> Portfel -> Historia transakcji -> Anuluj zamówienie

 

Jakby ktoś szukał klucza do Destiny.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...