Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że jest to studentka na umowie-zleceniu po trzydniowym szkoleniu wybierająca najbardziej pasującą odpowiedź z handbooka. Nie liczę też na to, że uzyskam jakąkolwiek konkretną odpowiedź na moje pytanie. Chodzi mi o to, że im więcej szumu zrobi się wokół sprawy, tym szybciej SCE tym się zajmie. Niech sobie nie myślą, że malutki user jak ja będzie siedział cicho i czekał na łaskę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dzięki za wczorajszą partyjkę w multi TLoU. Jednak utwierdziło mnie to tylko w przekonaniu, że dla mnie to tylko ciekawostka na kilka godzin. Bardzo podoba mi się skradankowy charakter rozgrywki i taktyczne podejście, ale wyrzuciłbym np możliwość nasłuchiwania (jak w singlu). Gra wymaga cierpliwości, a szarżowanie nie wychodzi na dobre co jest na plus. Nawet z typami, którzy na początku wyglądają na terminatorów można wygrać podchodząc do nich spokojnie i komunikując się z ekipą.

Odnośnik do komentarza

Trochę zniechęca panowanie graczy z długim stażem. Jak wpadniesz na typa z 15 z przodu to wiesz prawie na 100%, że będzie Cię tłukł. Matchmaking to też padaka. Dużo czasu spędza się w menu, ale jak już gra ruszy to zmiany map idą płynnie. Też jeszcze pewnie zagram zanim wymienię na coś innego.

Odnośnik do komentarza

Nie grał pod koniec bo znów coś spaprali i osoby z szybkiej gry nie wbijały na niego, zauważ że nieraz było tak że weszły 3 osoby i po 5 min serwer był pełny, a jak serwer się "zawiesił" ze szybkie gdy nie wrzucało do niego graczy.

Osobiście uważam że jeśli serwery będą działać prawidłowo to ma to rację bytu, nawet napisze od człowieka z DICE z zapytaniem czy serwery prywatne już działają jak należy 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...