Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Za kilka tyg powininem miec wreszczie ps4 :P Mam nadzieje,ze argos albo gamestop zrobi jakis fajny bundle na czarny piatek

 

To trophy zajmie najwiecej czasu

Exo Survivor Successfully complete the Exo Survival Bonus

Wave. The Exo Survival Bonus Wave occurs on the 11th

wave of the Map riot. Riot is a tier 4 map and

won't be unlocked until you unlock all the previous

tiers. Tier 1 is available from the start. Tier 2 is

unlocked once you have played through 50 waves

on Tier 1. Tier 3 is unlocked when you play an additional 75 waves on Tier 2 maps. Tier 4 is

unlocked once you play another 100 waves on tier

3. You can also join another player's game who

already has Riot unlocked, thus negating the

necessity for you to go through the process of

unlocking everything. Once you have reached the bonus wave on Riot,

you will lose all your weapons, perks and upgrades

and need to acquire a weapon on the ground. You

can head towards the Exo upgrade station to find

the Laser gun behind the nearby counter. At this

point, it's up to you and your team to eliminate them. Eventually you will have to reach an

extraction point to escape. Make your way to that

and as long as one person makes it, the entire

team will earn the trophy. You can do this on Local Play and solo but keep in

mind that your progress towards unlocking tiers

doesn't carry over between online and local so

you'll have to unlock the tiers separately between them.

 

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Powiem szczerze, ze tez sie zastanowie nad CoD byc moze. Wrocilem do tego BF-a po paru miechach i tylko glownie sie w(pipi)iam... Framerate spada czasem przy ostrzejszej akcji tak, ze nie da sie grac, gine dalej np. napjerdalajac pierwszy w kolesia przeskakujacego murek itd. Tylko sie denerwuje... Po co mi to? Jesli opinie beda takie, ze cod dziala plynnie i bez zadnych problemow technicznych, to moze zrobie sobie prezent na swieta i dam mu szanse.

Odnośnik do komentarza

Tommi,cod aw jest calkiem spoko. Jedynie na chwile obecna problemem jest online ale zawsze tak bylo,ze pierwsze 2-3 tyg online slabo dzialal. Tak mala uwaa,jezeli spodziewas sie odrzutu,realistycznych dzwiekow to sie zawiedzisz.

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.11.2014 o 10:52, Zaqair napisał:

Za kilka tyg powininem miec wreszczie ps4 :P Mam nadzieje,ze argos albo gamestop zrobi jakis fajny bundle na czarny piatek

Zaqu czyś ty na głowę upadł? Nie wierzę co ja pacze hehe. 

 

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

wczoraj odblokowalem w koncu Unike (dzieki YT zajelo to doslownie z 5 min.)- swietna pukaweczka bez kitu. Tluklem nia prawie przez cala reszte wieczoru zeby 20 headshotow wbic i odblokowac desert eagla (jeszcze sie nie udalo, ale po drodze dzieki double xp i boostom zwykly magnum- i wszystkie pozostale odblokowywane punktami pistolety- wpadl :) ) i musze powiedziec, ze wcale nie mialem gorszych wynikow niz grajac karabinem szturmowym. Lekki szok.

Przy okazji tez bulldoga odblokowalem i wyprobowalem- tez calkiem mocarna pukawka, kladzie czasem kilku wrogow jedna seria, i to mimo 21 pestek w magazynku tylko. Ogolnie calkiem przyjemny wieczor, spedzony praktycznie w calosci na dominacji- po setkach h w bf3 close quarters tutaj prawie w ogole w nia nie gralem, ale chyba to zmienie, bo naprawde fajnie sie tluklo.

 

program widmo drugi chce zrobic dla kamuflazu, ale 20 killi jetami to bedzie mordega...

 

jakiej broni podrecznej uzywacie w ogole?

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Ja MPX ladna kosiara.

Zadanie z GOL jest nie do zrobienia na ps3 za malo osob jest. Ostatnio brakowalo mi 1 killa,zeby zaliczyc to zadanie to mnie wywalilo z gry :/ Ja odpuszczam zadania na ps3 bo to niema sensu.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...