Jump to content

Sign in to follow this  
tk___tk

Arrow - 2012 - The CW

Recommended Posts

Biorąc pod uwagę kto odszedł z serialu może wreszcie z Roy'a zrobią wiecznie w(pipi)ionego "one arm(y)" Arsenala na którego zasługujemy, a którego wciąż nie ma. Ale wpierw na siłkę bo się strasznie ulał na banicji.

Nadrabiam odcinki po wznowieniu i 6x17 to zdecydowanie jeden z najlepszych odcinków tego sezonu.

Spoiler

Rozmowa Oliviera z Johnem wypadła zajebiście i mam nadzieję, że pociągną ten wątek dłużej niż dwa trzy odcinki.

No 17 również przypadł mi do gustu. Tak powinno wyglądać team break. Ładnie się klepali po mordach. Amell z Guggenheimem zapowiadają "game-changer" w finale 6 sezonu i stawia się na odstawienie Iron Mana z MCU czyli 

Spoiler

konferencja prasowa, trzymaj się notek stary, "The truth is... I am Green Arrow", rockowa muzyka i napisy końcowe.

Bardziej martwi mnie wątek Black Siren. Jak zostanie dobrą dziewczyną i wróci do roli Black Canary to mnie jasny chuj strzeli :reggie:

W dniu 19.04.2018 o 21:12, sprite napisał:

To 18 jest jeszcze lepszy :banderas:  Szkoda dopiero, że pod koniec sezonu Arrow tak wystrzelił.

Obejrzane i wypadł bardzo dobrze tak jak 17, na takiego Arrowa czekałem. Wczoraj wpadł też ep 19 i pomimo tego, ze Arrowa w zasadzie nie było to wypadł chyba jeszcze lepiej niż dwa poprzednie :obama:

Mogłeś dać to w spoiler. 

Wiedziałem, że ktoś odchodzi i że będzie śmierć w finale ale chciałem się zaskoczyć.

Spoiler

Lance już od dobrych 3 sezonów się nie rozwija, a wątek z dobrą/złą córką z innego świata jest denny. Najgorsze, że Laurel zostaje i znów będzie koło dramatu. 

Fajnie wypada ostatnio Diaz. Taki trochę Bane kierowany jedynie żądzą bycia u szczytu. W sumie brakowało tylko masta planu na miarę Prometeusza i arrowversowy Bane jak się patrzy. Szkoda tylko, że dopiero na koniec sezonu.

A więc odstawił

Spoiler

Tony'ego Starka :) 

Kompletnie niepotrzebnie i bezsensu.

Spoiler

Trzymał tożsamość w tajemnicy bo bał się o rodzinę, a teraz jak Diaz uciekł, a on idzie siedzieć wyjawia kim jest :facepalm:

Za to potwierdził się przeciwnik na następny sezon

Spoiler

Longbow Huntres tylko... będą chyba przetasowania bo jakoś średnio widzę Diaza, Bricka, Count Vertigo, Killer Moth i Red Dart jako mitycznych wojowników, których nawet Liga Assassynów się boi :yao: Przynajmniej tych przedstawionych w serialu.

Batwoman obsadzona

Ruby_Rose,_2012.jpg

Ruby Rose (John Wick 2) wcieli się w Kate Kane i jak dla mnie to świetny strzał (coś nowego jeśli chodzi o CW). Umie się kopać co pokazała w JW2 i ma spory potencjał tylko szkoda, że CW spłyci jej wątek :smutas:

• Upvote 1

Promują go na razie tylko więzieniem i zbitym Oliverem. Tak samo było z Flashpointem, a jaki był sam Flashpoint i ile trwał nie muszę chyba nikomu przypominać :reggie: Wystartuje sezon to pogadamy.