Skocz do zawartości

Arrow - 2012 - The CW


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Beka straszna ze zmianą kaptura.

Ollie zrezygnował bo William ale bez problemu zwalił na Diggle'a, a mógł po prostu posłać po Arsenala. Roy wróciłby, a niski wzrost i tak byłoby bardziej wiarygodny niż mocno opalony typ, który nie umie strzelać.

Coś czuję, że będą wałkować cały sezon wokół ochroniarza bo nawet główny zły tego sezonu w komiksach ma z nim mocno na pieńku.

Odnośnik do komentarza

Oglądam ostatnio ponownie PoI i śmiechłem mocno w 6x04, kapitalnie dobrany aktor jako Cayden. Co do samego odcinka to spoko, ale czy tylko mnie męczą uproszczenia w tym serialu? Taka ważna placówka i tylko jeden strażnik? Walki też takie se, szczególnie z dużą ilością osób w kadrze, gdzie sporo stoi bez sensu i niby coś tam robi (Black Siren w najnowszym odcinku). No nic zobaczymy jak to się dalej potoczy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

No też nad tym myślałem ostatnio. Mógłby wpaść w krytycznym momencie i uratować świat. Jeżeli nie chcą go na stałe to niech przynajmniej ląduje w Legendach. Dobre postacie jak on czy Constantine są na ławce rezerwowych, a bezpłciowe postacie sypią nieśmiesznymi sucharami i łapią focha co drugi odcinek.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Farmer napisał:

No też nad tym myślałem ostatnio. Mógłby wpaść w krytycznym momencie i uratować świat. Jeżeli nie chcą go na stałe to niech przynajmniej ląduje w Legendach. Dobre postacie jak on czy Constantine są na ławce rezerwowych, a bezpłciowe postacie sypią nieśmiesznymi sucharami i łapią focha co drugi odcinek.

To uczucie kiedy włodarze serialu przeglądają temat :pawel:

Spoiler

“We’re thrilled to announce that Colton Haynes will be reprising his role as Roy Harper for a short arc on Arrow this year. Roy is called back to Star City to help resolve an urgent matter with high stakes for the team. His short visit turns into something surprising when he reunites with Thea and sparks a change in both of their lives that will have long-lasting consequences…”

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Cytat

These are DC’s characters, we’re just renting them ya know, so we use the characters that they tell us we can use when we can use them, and we work around whatever limitations that places us … For a time they were saying ‘you can’t use Deathstroke’, and that changed and we were able to have Slade Wilson back on the show, and now we’re back to ‘you can’t use him’. They’re working on the feature film version, it really is sort of now that you’ve got obviously Slade, spoiler alert, Deathstroke appears at the end of the Justice League movie.

Wiecie co? Mam dość. Zaorać DCCU. Od początku pieprzą, że seriale i filmy nie będą się przeplatać ale oczywiście nie mogą istnieć dwie te same postacie i w filmie, i w serialu. Tyczy się to oczywiście tylko dobrych aktorów z serialu bo taki cienki Superman może być bo filmowemu nie zagrozi. Chociaż to też teraz nie wiadomo skoro panna S jest teraz na garnuszku CW. Uśmiercili już Deadshota i Waller teraz padło na Deathstroke'a. Jak kiedyś w JL pojawi się Arrow na bank usuną serial albo gorzej, Diggle będzie Arrowem na stałe. Ech... a kiedyś mieli nawet plany na pojawienie się Harley w serialu.

Odnośnik do komentarza

Jak na razie jest nieco gorzej niż w 2 i 5 ale i tak lepiej niż w drugiej połowie 3 i 4. Dobre odcinki z Caydenem i Deathstroke'iem, a finał przedświąteczny zapowiada ciekawy obrót spraw w nowym roku. Jednak Team Arrow to kał i najwyższa pora by wyebać ich wszystkich (Kanarek może zostać tylko zrobić z niej seksowną, silną i niezależną laskę bo na razie się nie potrafi określić). Perypetie Diggle'a, burmistrza Queena, związek z Felicity nikogo...

 

11 godzin temu, Shen napisał:

Flasha jakoś nie skasowali.

 

12 godzin temu, Farmer napisał:

Tyczy się to oczywiście tylko dobrych aktorów z serialu

Ezra mnie zawiódł ale o tym za chwilę w odpowiednim temacie. Serialowy Flash póki przynosi profity zostanie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ok, skończyłem "arc" z Caydanem. Były momenty słabsze i nieco lepsze, ogólnie... średnio. Zakończenie trochę nawet zaskakujące. Nawet nie ogarnąłem, w którym momencie Oliver

 

stwierdził, że wraca do bycia Arrowem

no ale dobrze się stało. Mam nadzieję, że tak zostanie. :)

 

Wątki obyczajowe do zaorania, ale w sumie bywało już gorzej.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...