Jump to content

Agents Of S.H.I.E.L.D - 2013 - Joss Whedon - ABC


tk___tk

Recommended Posts

ten serial będzie wielki więc nie zaszkodzi temat pomimo faktu, że nie wystartuje do jesieni przyszłego roku. obok oczywistego zaangażowania agenta coulsona (to jest agent coulson):

 

agent-coulson.jpg

 

do obsady dołączyła oficjalnie ta oto pani:

 

Ming-Na.jpg

 

zapraszam do dyskusji.

 

sorry zapomniałem dodać - dziwię się, że nie ma jeszcze takiego tematu na tym forum.

Edited by tk___tk
Link to comment
  • Replies 640
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 4 months later...

OK, pilot przysłowiowej dupy nie urwał, ale na pewno mnie też nie rozczarował. Trzeba pamiętać, że ten odcinek miał przede wszystkim uświadomić wszystkim niedzielnym widzom, że ten serial jest poniekąd kontynuacją jednego z największych kinowych przebojów wszech czasów i częścią filmowego uniwersum Marvela, a jednocześnie przedstawić głównych bohaterów, puścić kilka obowiązkowych oczek do fanów komiksów i opowiedzieć jakąś historię w nieco ponad 40 minut. Moim zdaniem wyszło nie najgorzej.

 

Cieszą niezłe jak na serialowe standardy efekty specjalne, całkiem charyzmatyczna (choć do bólu schematyczna) obsada głównych ról, odpowiedni budżet, oraz fajna licencja i tematyka. To nie ma być serial, w którym będziemy z zapartym tchem śledzić skomplikowaną intrygę i snuć domysły na temat dalszych losów bohaterów. Tu motorem pociągowym ma być wartka akcja, humor (w pilocie typowo Whedonowski, podobnie jak w Avengersach zazwyczaj niezbyt śmieszny), atrakcyjne kobiety (hakerka daje radę, biochemiczka też coś w sobie ma) i mniejsze lub większe nawiązania do komiksów i MCU. Taki pre-Craigowy drużynowy James Bond z supermocami.

 

Ja jestem jak na razie pełen optymizmu, czekam na kolejny odcinek. Najważniejsze, że serial nie traktuje siebie śmiertelnie poważnie, co jest wielką bolączką choćby Arrowa.

 

 

P.S. I tak wszyscy wiemy, że jak w końcu w którymś odcinku zobaczymy Iron Mana, to Internet osiągnie zbiorowy nerdgazm. A jestem pewien, że prędzej czy później (w okolicach premier filmów Marvela?) zobaczymy kilka gościnnych występów gwiazd. Taki Samuel L. Jackson to moim zdaniem pewniak.

Link to comment

Ja liczę na w miarę szybkie wyjaśnienie rezurekcji Coulsona, w sposób jaki mówili to może wynikać z tego coś supernaturalnego (np coś magicznego dzięki mocy jakiegoś evilguya).

Tak to jestem też dosyć usatysfakcjonowany i oglądam dalej.

 

Maria Hill <3

Edited by Masorz
Link to comment

coulson jest life model decoy'em czyli krótko mówiąc androidem ze świadomością zmarłego. nadal w to wierzę bo liczę, że w "age of ultron" zrobią z niego visiona ;).

 

 

 

In The Avengers, Tony Stark tries to avoid a phone call from S.H.I.E.L.D. Agent Phil Coulson by claiming in an answering machine/voice-mail fashion that the caller has reached Tony Stark's Life Model Decoy instead.

 

przypadek? nie sondze.

Edited by tk___tk
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...