Skocz do zawartości

Agents Of S.H.I.E.L.D - 2013 - Joss Whedon - ABC


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 640
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Deathlok potwierdzony:

 

'Deathlok' (the 'Demolisher') celebrating his 40th anniversary in Marvel Comics will appear on a new episode of "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." premiering on ABC Tuesday, February 4, 2014.

 Deathlok debuted in Marvel Comics' "Astonishing Tales" #25 (Aug. 1974), created by Rich Buckler and Doug Moench.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ostatni odcinek chyba najlepszy do tej pory. Zadebiutował Deathlok (ciekawe, czy jego "cyborgizacja" będzie postępować) + dostaliśmy kilka całkiem mocnych scen (brutalna akcja May + scena z Quinnem). Szkoda, że kolejny odcinek - pod tytułem "Tahiti" - dopiero w marcu.

 

Fajny smaczek z nawiązaniem do losów Blonsky'ego a.k.a. Abomination z The Incredible Hulk, o którym ludzie często zapominają, że jest częścią MCU.

 

No i zbliża się też gościnny występ Lady Sif z Thora w duecie z jakimś komiksowym złoczyńcą. Innymi słowy, więcej Marvela w Marvelu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Deathlok to chyba jest chamska zrzynka Cyborga z DC.

Dobry odcinek, fajne tez byly akcenty komediowe, np Ward i Coulson przy holotable :D

Ja jestem zdania, ze serial ewoluuje w dobra strone, pojawily sie ciekawe watki glowne (Clairvoyant, oslawiona rezurekcja Phila). Poza tym sam tworca w wywiadzie mowil, ze cos mu po drodze faktycznie wyszlo nie tak, ale bije sie w klate i obiecuje poprawe. Ktora to moim zdaniem nastapila juz jakos od 4-5 odcinkow. Obecnie AOS figuruje u mnie jako serial calkiem niezly, miedzy 6 a 7.

Odnośnik do komentarza

Nie ma co, serial faktycznie się poprawia: pierwszy raz zaśmiałem się przy tym serialu przy scenie, która miała być, według założenia twórców, zabawna. Wcześniej było "ja pier.dolę, ale suche".

 

I faktycznie, robi się trochę bardziej brutalnie, nie boją się pokazywać krwi, a młodej to aż mi szkoda było w pewnym momencie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Tendencja zwyżkowa się utrzymuje, dwa ostatnie odcinki (z naciskiem na ten najnowszy, z Lorelei i Lady Sif) całkiem dały radę. Znaczenie serialu dla całego Marvel Cinematic Universe zdaje się wzrastać, wszystko zaczyna się powoli zazębiać.

 

Niestety, następny odcinek dopiero po premierze Winter Soldiera, którego wydarzenia mają mieć znaczący wpływ na serial. Do tego po raz pierwszy nie ma zapowiedzi kolejnego odcinka... Przypadek? Nie sądzę.

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Najnowszy odcinek jeszcze lepszy od poprzedniego. Akcja dzieje się jeszcze przed wydarzeniami z Winter Soldier, ale doskonale się z nimi zazębia. Intryga daje radę i wygląda na to, że fabuła serialu jest mocniej powiązana z resztą MCU, niż mogłoby się wydawać. Chyba można powiedzieć, że Agents of SHIELD wszedł w końcu na właściwe tory.

 

Trailer następnego odcinka:

http://www.youtube.com/watch?v=D1CUXOKd_C4

Będzie grubo.

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza

Coulson nie jest takim człowiekiem, żeby mu na luzaku przyszło, nawet dla dobra sprawy, pozwolić Wardowi

zayebać dwóch agentów plus Victorię Hand (która ma teraz obok Coulsona najwyższy poziom bezpieczeństwa i dostępu do informacji). Ślepakami nie strzelał, bo mamy rozbryzgi krwi oraz odgłos upadających łusek.

Jest możliwość, że HYDRA mu pranie mózgu zrobiła, coś jak Winter Soldierowi, i taką raczej bym obstawiał.

 

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

Kolejny dobry odcinek. Bardzo podoba mi się duet

Warda i Garretta

, było znowu trochę fajnych dyskretniejszych komiksowych smaczków, no i serial wciąż nie stracił rozpędu po ujawnieniu się

Hydry

. Talbot dobrany idealnie, czekam na więcej scen z jego udziałem i skrycie marzę o cameo Bruce'a Bannera. Warto też docenić poskładanie wątków z pierwszych, poodrywanych fabularnie odcinków. Jeśli AoS nie straci rozpędu do finału (na szczęście nie będzie już więcej przerw w transmisji) i na sam koniec zapoda jakieś konkretne uderzenie, to myślę, że będzie można mówić o udanym pierwszym sezonie. Jestem pewien, że jeszcze parę lat temu nikt nawet nie podejrzewał, że powstanie tak (stosunkowo) udany serial w uniwersum MARVELa.

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.