Jump to content

Sign in to follow this  
tk___tk

Agents Of S.H.I.E.L.D - 2013 - Joss Whedon - ABC

Recommended Posts

Ja od pierwszego seansu Avengers byłem przekonany, że Coulson tak naprawdę nie zginął, więc mimo wszystko nie sądzę, że Phil będzie "life model decoy". Z resztą ta teoria jest już tak popularna w Internecie, że byłoby to wręcz zbyt proste. ;)

Dzisiaj znów odświeżyłem sobie Avengers i uważam, że Coulson jednak zmarł (zimne, otwarte oczy i K.O. zamiast urwanie jakoś tej sceny). Teoria Teki byłaby najlepszym rozwiązaniem aczkolwiek obawiam się, że twórcy mogą iść na skróty i dać nam zwyczajnego klona.

Przecież mówił, że musiał wstrzymać oddech na 45 sekund, ale to mogą być wszczepione wspomnienia w sumie.

nie mówił, że musiał wstrzymać oddech tylko, że nie oddychał przez ten czas czyli jak by nie było śmierć kliniczna :P

ogólnie odcinek konkret, ale liczę, żę hydra pojawi się w większym wymiarze niż pozostawione po nich artefakty. wystarczy twist, że to oni kryją się za tą całą jakomśtam falą i voila mamy zaje.bistych antagonistów pociągających za sznurki przez cały sezon.

818689-copy__2__of_secret_warriors_4_8.j

BARON WON SZTRUKER (pipi)O !

406px-Baron_Strucker.jpg

Edited by tk___tk

chyba już w nastepnym odcinku prof. franklin hall:

1381407_581312985266887_2067493740_n.jpg

z komiksów znany jako "graviton":

Graviton.jpg?1379697066

Ciekawi mnie na jakich bohaterów maja licencje i czy jak nie zdejmą serialu po paru odcinkach, to możemy się spodziewać smaczków przy premierach filmów z uniwersum.

nie zdejmą serialu po paru odcinkach bo to największy hit abc od czasów losta. zaraz po blacklist to chyba nowość z największą oglądalnością.

Edited by tk___tk

Ciekawi mnie na jakich bohaterów maja licencje i czy jak nie zdejmą serialu po paru odcinkach, to możemy się spodziewać smaczków przy premierach filmów z uniwersum.

Poza mutantami i Spider-Manem (razem z Green Goblinem i innymi typowo pajęczymi przeciwnikami) mają chyba wszystko, łącznie z Daredevilem, Bladem, Punisherem i Ghost Riderem (jakoś niedawno odzyskali do nich prawa).

Edited by Hejas

nie mają jeszcze fantastycznej czwórki

Pajęczaka mi szkoda, lubię go i brakuje mi w Avengers kogoś kto pajacuje jak on. Mam nadzieje że w serialu pojawi się jakiś motyw przewodni, może ta hydra, bo takie procedurale to zaczynaja mnie nudzic szybko.

Myślę, że sporo wskazuje na to, że pojawi się Hydra / A.I.M., pewnie w jakiś sposób powiązane z tym Rising Tide.

Jak myślicie, jest szansa, że w serialu pojawią się nawiązania do nadchodzących filmów Marvela? Były ku temu jakieś przesłanki, bo tak naprawdę to tylko dlatego zainteresowałem się tym serialem i obejrzałem dwa epy, ale jak nic takiego nie będzie to nie ma sensu abym tracił na to czas. 

ale czego byś chciał? downey'a juniora zgarniającego miliony za filmy gościnnie w serialu telewizyjnym za co mogą mu zapłacić max kilkadziesiąt tysięcy dolarów kiedy i tak już jest zmęczony rolą? nawiązania będą jakieś na pewno bo to widać już po pilocie gdzie jest extremis z IM3. przekonamy się w listopadzie przy okazji premiery thora. może jakieś mroczne elfy się pojawią w serialu albo kat dennings w formie comedic reliefu, albo dr. selvig kto wie.

Chodzi mi bardziej o jakieś przecieki albo puszczanie oczka dla fanów jednocześnie lekko nakierowując czego można się spodziewać po przyszłych filmach, i nie chodzi mi tutaj o aktorów. 

to myślę, że nie chociaż nadal nie do końca wiem o co ci chodzi

suteq, nie mam pojęcia na jakiej podstawie ktokolwiek miałby Ci udzielić definitywnej odpowiedzi na to pytanie, ale skoro w dwóch odcinkach było już siedem miliardów nawiązań do dotychczasowych filmów, to można śmiało założyć, że do tych nadchodzących też będą nawiązywać.

Za Kat Dennings trzymam kciuki. ;)

Edited by Hejas

nie prawda, trzeci odcinek był moim zdaniem najlepszy jak do tej pory. trochę akcji, origin villaina znanego z kart komiksu, cycki skye - czyli wszystko czego oczekuje od tego serialu.