Skocz do zawartości

Disgaea Dimension 2


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Disgaea_D2_JP_Logo.jpg

 

Założyłem ten temat bo

 

a) jeszcze go tu nie ma

b) właśnie zacząłem grać w jedynkę na PSP :P

 

Kontynuacja przygód Laharla to coś, na co na pewno czeka pewna rzesza ludzi na forumku (pamietam ten stary temat o jedynce, który wieloktrotnie czytałem :( kiedyś miałem mocną podjarkę).

 

Tutaj info jakie istnieje na temat DImension 2:

 

 

 

 

A preview image of the game show that it will star Laharl, Etna and Flonne. Laharl and Etna have received mild redesigns (Laharl now wears pants and fingerless gloves while Etna wears shorts) and Flonne is in her Fallen Angel Form (albeit with a different neck bow and a bow on her left leg). The image showed several generic class characters like the Male Warrior, Female Warrior, Skull, Witch, Healer, Thief, Prinny, Gunner, Beastmaster, Ninja, Samurai, Male Brawler, Female Brawler, Archer, Magic Knight, Masked Hero, Shaman, Onmyo Monk and Celestial Host. The image also show several new characters but whether they are new generic classes or new major characters remains to be seen.

A magazine article also revealed more information about the game, as well as some art and screenshots. One image in particular showed off various characters. Apart from Laharl, Etna, Flonne and a Prinny, the image also showed off several new characters. One character, who appears to be an angel trainee, appeared in previous artwork for the game, confirming her role as a major character. The image also revealed four new characters: A green haired female demon in a red outfit, a male demon with redish-purple hair, a female character with blue eyes and blonde hair and, most surprisingly, a character who appears to be a female version of Laharl.

 

Other images in the article also showed various monster class characters, namely Zombies and Dragons as well as Pumpkins, showing that the class will return after being absent from the previous 3 games. It also had an image that showed a Nether Noble, suggesting that Hoggmeiser (or at least the Nether Noble class) will return as well.

 

The first trailer for the game revealed several more monsters like Slimes, Catsabers, Great Wyrms, Gargoyles, Ghosts, Rifle Demons, Alraunes and Mothmen. A screenshot of the game also showed Laharl riding a Dragon, revealing that Monster Mounting will be a feature in the game (though what monster mounting does has yet to be revealed).

 

The game will be having a limited edition in Japan that contains an art book, a soundtrack and figures of Etna and Flonne.

 

Pre-ordering the game will give the player a code allowing them to download "Legacy Costumes" for Laharl, Etna and Flonne allowing the player to use their sprites from Disgaea 4: A Promise Unforgotten.

 

 

I kwestia druga, w oczekiwaniu na więcej info - jakie macie wspomnienia z pierwszą Disgaeą? Na którym miejscu byście ją postawili ze wszystkich części? Ja wiele powiedzieć nie mogę bo dopiero zacząłem, ale jak na razie bardzo mi się podoba, te dialogi <3

 

tumblr_mcm049sqXd1qcy4p0o1_1280.png

 

 

Premiera w 2013 roku, na Playstation 3.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Dwójka z Ps2 mnie rozwaliła, multum spędzonych godzin, masa fanu i humoru. Choć graficznie nie wyglądało to imponująco, gra miała to coś. Gdy zobaczyłem trailer z wejściówką, Flonne podlewającą nasiona kwiatów w ogródku, po czym scenę w której Lahar leci na meteorze i udeża w ziemię, pierwszy dialog, gra mnie kupiła, od razu zamówiłem i teraz z niecierpliwością czekam na kuriera, zapewne jutro gra trafi w moje rączki, więc będę mógł ją ocenić. Fabuła związana z Laharem, Etną i Flonne to coś co wciągnie mnie w świat Netherworld na długie godziny.

 

Ps. ktoś już gra?

 

 

Jestem po 20h gry, jest przednio. Wiedziałem, że zakup w ciemno to pewniak i nie myliłem się!! Mamy to co było w dwójce na Ps2 plus ogrom dodatków. Póki co wszystkiego jeszcze nie ogarnąłęm jest tego tyle, że człowiek ma mętlik od czego zacząć;/ Jedynym minusem tej gry jest to, iż strasznie kradnie czas i nawet nie zwrócimy uwagi kiedy ucieknie nam 5h:P Chętnie podziel się doświadczeniami i spostrzeżeniami z innymi osobami zagłębionymi w świat Netherworld:)

Jak coś mój nick na psn jest taki jak tu czarek250885. Nie będę opisywał wszystkich nowinek, nie chcę spojlerować i psuć innym zabawy, lub tym którzy mają w zamiarze kupić tą wspaniałą pozycję :)

ps. jest multum pucharków do odkrycia:P

Edytowane przez czarek250885
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...