Skocz do zawartości

Brak radości czerpanej z grania.


Janush

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Aż mi głupio, że tak swój wolny czas wykorzystuję

 

Zdecydowanie powinno Ci być głupio, że spędzasz wolny czas na coś, co sprawia Ci przyjemność. Nie o to chodzi w życiu.

 

Jest mi głupio, że tyle czasu na to mi schodzi. Jest dużo innych rzeczy w życiu, które trzeba robić, czas powoli też dorosnąć, a zdobycie wymarzonej roboty wymaga trochę własnej pracy itd. Dziewucha też sama nie przyjdzie, c'nie. Cholera, nawet zdrowia nie przybywa od garbienia się przed TV. Najgorsze, że granie to dość antysocjalna zabawa, więc w ogóle kaplica. A teraz mam taką fazę, że dosłownie pada z ręki nie wypuszczam. Autentycznie czuję to samo co dawno temu po zakupie PS2, grałbym we wszystko i bez przerwy, a radochę mam jak cholera.

 

media wyprały ci mózg troche 

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. A jak ktoś już ogląda filmy, tv, seriale, czyta książkę jest ok. Za to granie w gry już jest złe. Wiadomo wszystko z umiarem i jeśli przez, że za dużo grasz masz stracić pracę albo dziewczyna ma cię rzucić to łatwo sie zorientować, że coś jest nie tak. Jeśli jednak w życiu ci się układa, a granie daje ci sporą frajdę to czemu masz tego nie robić ? :P Najbardziej rozwala mnie argument, że gry są dla dzieci i trzeba z nich wyrosnąć :D Ta w szczególności taki heavy rain. Za to transformersi to dla poważnych dojrzałych mężczyzn tylko ;)

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Aż mi głupio, że tak swój wolny czas wykorzystuję

 

Zdecydowanie powinno Ci być głupio, że spędzasz wolny czas na coś, co sprawia Ci przyjemność. Nie o to chodzi w życiu.

 

Jest mi głupio, że tyle czasu na to mi schodzi. Jest dużo innych rzeczy w życiu, które trzeba robić, czas powoli też dorosnąć, a zdobycie wymarzonej roboty wymaga trochę własnej pracy itd. Dziewucha też sama nie przyjdzie, c'nie. Cholera, nawet zdrowia nie przybywa od garbienia się przed TV. Najgorsze, że granie to dość antysocjalna zabawa, więc w ogóle kaplica. A teraz mam taką fazę, że dosłownie pada z ręki nie wypuszczam. Autentycznie czuję to samo co dawno temu po zakupie PS2, grałbym we wszystko i bez przerwy, a radochę mam jak cholera.

 

media wyprały ci mózg troche 

 

 

yup.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...