Jump to content

Podwórkowa Liga "pod Gruszą"


jakbu

Recommended Posts

Witam. Po pewnym czasie nieobecności na forum PE i absencji w GT5 wpadłem na pomysł stworzenia dosyć nietypowej ligi. Cóż, nie będę się zbytnio rozpisywał, przedstawię po prostu założenia w punktach poniżej.

 • Wyścigi tylko danym modelem samochodu, zazwyczaj wersja stock, jedynie możliwość modyfikacji balastu, przełożeń, itd. Opony zazwyczaj komfortowe, chociaż niekoniecznie.
 • Stawiałbym na mniej używane samochody w grze, typu Daihatsu Midget, Caterham Seven Fireblade czy Marcos Mini Marcos.
 • Częstotliwość wyścigów: raz, bądź dwa razy tygodniowo, po 2 rajdy na dzień.
 • Punktacja systemem GT5.
 • Stworzenie strony z rankingiem oraz historią rajdów.

Z racji, iż jest to dopiero początkujący schemat, proszę wszystkich o opinie na jego temat :) Temat równolegle występuje na forum PE oraz GranTurismo.pl.

Link to comment
 • 3 weeks later...

ja po 20 stycznia ponownie kupuję konsolę i po roku niegrania wracam do GT5 - chętnie z Wami zagram :) zobaczymy jak forma po takiej przerwie :)

 

Fatalna, straciłeś cały refleks i wyczucie fizyki w grze. Będziesz musiał zaczynać od najwolniejszych samochodów i podstaw jak choćby chamowanie jeśli chcesz wrócić do dawnej formy.

 • Downvote 1
Link to comment
Guest pawel_k

sprawdzicie mnie online ;) szybkości raczej sie nie obawiam - przez ten rok parę razy odpaliłem sobie GT5 w pracy na krótkie jazdy 2-3 okrążenia w time trial i czasy miałem dobre (ale czy to jest poziom pozwalający o walkę z Wami to nie wiem), więc o refleks i wyczucie fizyki nie obawiam się, bardziej jeśli już to obawiam się o tempo na dłuższym dystansie i o jazdę bez abs którą stosujecie :) ale zobaczymy :)

Link to comment

Wiem, że trochę późno piszę, ale o godzinie 19.00 dziś odpalamy wyścig testowy celem sprawdzenia zainteresowania. Także jeśli zdążycie to przeczytać to serdecznie zapraszamy. Wystarczy wysłać prośbę o dodanie znajomego w PSN. Szczegóły w linku powyżej, w drugim poście :)

Link to comment
 • 2 weeks later...

No panowie, dziś już drugi wyścig sezonu, a was jakoś nie widać :> Mam nadzieję, że jednak się pojawicie bo do kompletu w pokoju jeszcze brakuje ;) Zapraszam na dzisiejszy wyścig i na kolejne także, w swoim i innych uczestników imieniu. Szczegóły w drugim poście tego tematu jak wcześniej było pisane. Pozdrawiam.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...