Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship 2013


Colin

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo coś może kto będzie transmitował nowy sezon? Podobno Polsat negocjował przedłużenie licencji, ale nie wiem co z tego

wyszło. RTL przenieśli na astrę i pewnie będzie kupa. Zostanie internet. :confused:

 

Streamy internetowe to dla mnie jedyna sensowna opcja. Cały poprzedni sezon tak obejrzałem i o ile rozdzielczość transmisji nie zachwycała, o tyle duet Croft & Brundle (no, do tego Ted Kravitz) to zupełnie inna jakość w porównaniu do naszych smutnych komentatorów.

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

bo nie ma asymetrycznego podwójnego nosa wyglądającego jak robiony przez jakieś niedorozwiniętego dzieciaka na ostrych drugach, czy nie ma nosa przypominającego siusiaka w kondomie?

dla mnie to co pokazał Lotus czy Williams to straszna żałość, McLaren też się nie popisał... niestety psucie wizualnej strony F1 trwa w najlepsze, zaczęło się od wąziutkiego tylnego spoilera, potem te paskudne kacze nosy, a teraz takie coś co ciężko opisać i zrozumieć... o psuciu silników wolę nie wspominać... oby chociaż poziom na torze był na dobrym poziomie...

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza

na temat podwójnego, ekhem zwisu przedniego, Lotusa. wycwanili się.

 

http://www.autosport.com/news/report.php/id/112265

 

 

co do dyskusji o wygląd. owszem, bolidy mają być szybkie i robić swoje ale F1 to w końcu królowa motorsportu więc wygląd i prezencja zobowiązują. pamiętam jak narzekaliśmy na wygląd nosów w ostatnich sezonach, szczególnie ten ostatni łamany. teraz to wydają się piękne bo jednak może być gorzej.

Odnośnik do komentarza

Czasy Ferrari minęły bez powrotnie. Teraz nastał czas Redbulla i ich zespołu. Ale widzę że ślepi fanatycy są wśród fanów F1 nadal wierząc że ferrari podniesie się z ruin. 

 

Ja tam kibicuje Raikonenowi :) w czymkolwiek ma startować i jakkolwiek było by brzydkie. 

Ale co to ma do rzeczy? Za Red Bullem i Vettelem nie przepadam odkąd pamiętam, a to że obecnie rządzą i dzielą w F1 nie ma nic do rzeczy w tej sprawie.

Nie jestem sezonowcem, który kibicuje jak wiatr zawieje ;).

 

Raikonnen na propsie, wiadoma sprawa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...