Skocz do zawartości

Killer is Dead


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

mate5 zamieścił link do zawartości edycji z Europy, tymczasem zawartość edycji USA prezentuje się niemal identycznie:

 

Killer is Dead Launch Copies Come With Bonus Missions And An Art Book

By Ishaan . July 2, 2013 . 10:30am

2 8 0 Share14

killer_is_dead_thumb.jpg

Killer is Dead has a release date in North America. Xseed will release the quirky Suda51 action game on August 27th for $60 on the Xbox 360 and PlayStation 3.

 

All launch copies of Killer is Dead will come with an 80-page hardcover art book, a soundtrack CD containing 25 tracks, and a “Smooth Operator” DLC pack that contains the following items:

 

 

Killer is Dead is jointly developed by No More Heroes creator Suda51 and Japanese publisher Kadokawa Games. While Xseed are handling the game’s North American release, Deep Silver will release Killer is Dead in Europe and Oceania.

Trzeba przyznać, że edycje są świetne. Jest OST,artbook i jakieś dlc jak za 60$ to świetna okazja.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Killer is Dead 2? Czemu nie!

 

Killer-is-Dead-3.jpg

Killer is Dead jest dziełem niezrównanego Sudy51 i zadebiutuje już niedługo, bo pod koniec sierpnia. Jak się jednak okazuje, pomimo że jest to całkowicie samodzielna gra, istnieje możliwość, iż doczeka się ona kontynuacji.

Sprawę naświetlił nam sam Goichi Suda w wywiadzie dla serwisu 4Gamer. Jak powiedział:

 

Killer is Dead jest samodzielnym tytułem, jeśli jednak odzew fanów z całego świata będzie wystarczający, może doczekać się kontynuacji. Jeśli ludzie myślą, że chcieliby kolejne Killer is Dead, z całą pewnością powinni zamówić limitowaną edycję premium!

 

Cechą charakterystyczną Killer is Dead będzie podział na odcinki - akcja ma się rozwijać niczym w serialu, a przed każdym odcinkiem będziemy mogli obejrzeć wprowadzenie, które streści nam wydarzenia z poprzednich epizodów. Już samo to zdaje się podpowiadać, że drugi sezon jest tylko kwestią czasu.

http://www.ps3site.pl/killer-is-dead-2-czemu-nie/159997

 

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza

Jap/ang ścieżka dźwiękowa dostępna do wyboru w Killer is Dead:

 

Killer is Dead will have dual audio voice tracks, Xseed and Kadokawa Games announced today. You’ll be able to select both the original Japanese voiceovers with subtitles or the English-language dub if you choose.
Read more at http://www.siliconera.com/2013/07/16/killer-is-dead-to-have-dual-audio-voice-tracks/#bKdj0wmAhOMjLjIp.99
Świetna sprawa z tym dual audio. Widać, że jak komuś się chce to da się wrzucić taką opcję bez problemów.
Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

 

 

 Killer Is Dead is peppered with all of Suda’s usual idiosyncrasies, and therein lies the problem. Characters break the fourth wall, often undercutting the narrative tension; there’s dramatic use of an unlikely piece of music (here it’s the fourth movement of Dvorak’s New World Symphony); cutscenes feature plenty of dreamlike imagery and rather heavy-handed symbolism. But these Suda staples are beginning to feel tired, as if its creator’s fecund brain is beginning to run on autopilot.

- Edge

 

Oskarżają Sudę o powielanie schematów, ale ja lubię jego schemat więc przypuszczam, że mi się spodoba.

 

 

Vigor, co było nieprzystępnego w sterowaniu w Killer7?

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Warto kupić ten tytuł? Klimat jest tak samo pozytywnie poj.ebany jak w Shadows of the Damned i Lollipop Chainsaw? Jeśli tak to borę.

 

Zdecydowanie warto. System walki przypomina ten z LC, ale jest mniej kombinacji przez co warstwa gameplejowa trochę cierpi, ale gra się mimo wszystko przyjemnie, potyczki z bossami są fajnie zrobione głównie od strony wizualnej i własnie mam wrazenie, że Suda i ogólnie Grasshopper trochę za dużo się skupiają na prezencji a co raz mniej na samym gamepleju. Jeśli chodzi o klimat to ten jest pierwsza klasa, fajne postaci (oprócz denerwującej Miki) umoczone to wszystko jest w sosie Tarantino z czasów KillBilla, ale z poje.banymi pomysłami jak laska z ośmioma rękami czy cybernetyczny murzyn. Podobają mi się subtelne smaczki, które nie są podane na tacy czy to nazwisko Mondo, czy wygląd Moon River. Gra jest dość krótka jeśli chodzi o singiel bo jest tylko 12 epizodów, ale przy obecnej cenie myślę, że warto to przeboleć. Denerwowaly mnie idiotyczne przerywnki z podrywami lasek (są one opcjonalne), generalnie seksistowski aspekt w grach Sudy mnie trochę od nich odrzuca, ale na szczęscie nie ma tego aż tak dużo żeby nie móc grać z przyjemnoscią.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...