Skocz do zawartości

Flight (Lot)


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

 

Widziałem trailer przed seansem "Django". Denzel nominowany do oskara, podobnie scenariusz - spodziewam się przynajmniej przyzwoitego filmu. 22 lutego premiera. 

 

Wygląda na to, że chcą przedstawić ciekawy dylemat moralny - przestępca i bohater w jednej osobie.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Odwrotnie dla mnie. 

 

 

lot samolotem jakoś naciągany i wiadomo po co ma być, dopiero prawdziwa historia alkoholika jest bardzo dobra. Jakby on nie był pilotem wysokiej rangi nie byłoby tak naciąganych motywów jak np pozwolenie pilotowi lotu na 3 promilach, a przesłanie by nie ucierpiało jakby był np. górnikiem czy innym budowlańcem.

 

 

Mamy poł godziny naciąganego filmu katastroficznego i dalej świetny dramat.

 

 

PS. Film widziałem raczej dawno, trailer zobaczyłem dopiero teraz. Trochę zle nastawia na seans, bo  90% scen z trailera to 30 pierwszych minut filmu. Wiec po prostu powiedzmy sobie szczerze. To bardzo dobry dramat o alkoholiku.

Edytowane przez gekon
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

spoiler pewnie, bla bla

 

 

Serio chłopaki? Woleliście oglądać jak dopuszczony do lotu mający 3 promile pilot-kapitan ekskluzywnych lini lotniczych robi samolotem pasażerskim beczkę jako prawdopodobnie jedyny na świecie ratując przy tym pasażerów niż genialne zagrany wątek alkoholika zaprzeczającemu sam sobie?

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak jak napisałeś, trailer po prostu nastawił ludzi na coś innego chyba. Mnie też lekko zaskoczył, ale oceniam film pozytywnie, Denzel zagrał świetnie (w sumie jak zawsze), niezła scena zmiany nastroju w hangarze, no ogólnie warty obejrzenia, ale jest to głównie film, jak już zauważono, o alkoholizmie.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza

Ja również bardzo pozytywnie oceniam film. Początek jaki jest taki jest, jednym bardzo się podoba, innym bardziej realnie patrzącym przysporzy małego uśmiechu sarkazmu na widok dużego liniowca lecącego jak myśliwiec, no ale co jak co - potem robi się na prawdę (jak dla mnie) dobre kino, pokazujące walkę z nałogami, ludzkimi słabościami, i tego właśnie się spodziewałem. Jedyne co to koniec mi średnio pasuje, bo mało kto by takiego wyboru dokonał ;) Ogólnie 7/10

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...