Skocz do zawartości

Tede - Elliminati


Rekomendowane odpowiedzi

TEDE_ELLIMINATI_front.jpg

 

Odsłuch:

 

I moja opinia (przekleję z FB, bo nie chce mi się pisać na nowo ;)):

Elliminati przesłuchane na spokojnie, już bez hajpu okołopremierowego :)

 

Jak jaram się całą twórczością Tedasa, tak uważam, że wszystko co wydał do tej pory możemy odłożyć na osobną półkę, a pudełeczkiem z Elliminati rozpocząć nową kolekcję. Jest to zdecydowanie najlepsza płyta Tedego, a w gadce o tym, że jest to pierwszy krążek po 10 demówkach wcale nie ma i nie było wielkiej przesady. Album to absolutne arcydzieło i coś co udowadnia, że... Tede się nie skończył, Tede właśnie zaczął się na nowo :)

 

Jestem fanboyem? Tak. Jestem psychofanem? Zapewne tak. Źle mi z tym? Absolutnie nie :) Dzięki Jacek za Elliminati i oby więcej takich sztosów!

 

PS Jedyny minus taki, że WuWunio na Lansylwanii dał 36 kawałków za darmo, a tu jednak trzeba zapłacić 3 dyszki za 34 numery... ALE WARTO! ;)

Odnośnik do komentarza

sprawdziłem tracki, które ludzie wrzucali na fb i nie kumam podjarki, zupełnie. flow jakby tedzik czytał z kartki, w ogóle nie płynie, typowe dukanie, do tego teksty takie same jak na 10 poprzednich płytach (czy ile ich tam było), jakby na kolanie przed nagrywką pisane. po dwóch kawałkach miałem dość, nie wiem jak daliście radę przesłuchac całą płytę ale propsy dla was za wytrwałość.

Prawie w calosci sie zgadzam z rekonem ze slizgow.

Przesluchalem cala plyte i kilka utworkow nawet wpada w ucho, bity sa naprawde kozackie, fity w wiekszosci slabe. Za dluga ta plyta, meczy ucho strasznie i ogolnie nie rozumiem tych spustow nad plyta roku

Odnośnik do komentarza

dobra próbowałem, ale nadal nie potrafię wieprza słuchać. od lat jego maniera odrzuca mnie po paru wersach. tak jak single były mocarne (wspomniany czarli czarli) to jednak album jest mega męczący. z dwojga złego wolę sobie mikstejp z paffem zarzucić.

Edytowane przez tk___tk
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Album jest jak najbardziej spoko, ale tak naprawde to plyta Sir Micha jest, gdyby nie te bity co wcale ten krazek by sie nie wybil ponad poprzednie plyty Tedego. Fity sa jakie sa, wiadomo Tede glupi nie jest, widzi dobrze, ze fejm strasznie duzy ma Sitek to go oczywiscie zaprosil i calkiem sporo go jest na plytce (koles nie wydal jeszcze swojego albumu a juz ma na fejsie prawie 100 kola fanow), jest Gural i dobrze, bo numerek 300 sekund to naprawde konkret. Tak jak mowil w wywiadzie ostatnio jedna czesc plyty kontrastuje z druga, ale zgadzam sie ze ogolem jest za dluga. 

Pis joł

Odnośnik do komentarza

no maniera tedego jest dla mnie też nie do przełknięcia

No to rozumiem całkowicie, nie każdemu musi to odpowiadać.

poza tym co tu dużo gadać - no słabo składa. Ostatnio w tv widziałem jakiś klip z vnmem, sobotą i ogólnie nawet sobota go wciąga dupą

a z tego beka straszna :D

 

W sumie narzekania na długość płyty nie rozumiem - przecież nikt nie każe tego słuchać w całości, naraz. Nie wszystkie kawałki podobają mi się tak samo, więc po prostu powybierałem sobie te, które lubię najbardziej i ich głównie słucham. Po znajomych widzę, że każdemu podobają się inne, więc dla mnie to plus - każdy znajdzie coś dla siebie. Co do Sitka, to tam jest w sumie jeden kawałek z nim, reszta to cuty, ale nie lubię typa. Za to 300 sekund i tak się robi remix (skoro mówimy o featach) dla mnie miazga - IMO Diox najlepiej pojechał tam :)

 

No i kawałek 'jak nie my to kto'  :wub:

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...