Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli to serio będzie jego film (przynajmniej w pewnym stopniu), a nie film który sobie odbębni dla wytwórni, to nawet czekam. 

 

 

Chociaż....

 

 

 

Żart z kolegą z pracy wyjątkowo nieśmieszny i przez to nie wiem czy pójdę do kina

 

 

aj tam, całkiem zabawny

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Guardians of the Galaxy vol. 2

 

 

Słodki Jezusie ale to było dobre :banderas:

 

Drax niszczy ten film, zaraz po nim Rocket i Masorz... tfu Yondu. Soundtrack gniecie jaja. Humor jest cudowny. Każda postać dostaje swoje 5 min z nawiązką.

 

 

 

Hasselhoff XD

 

Pac-Man

 

Stallone

 

Nie do końca załapałem o co chodziło z tą ekipą na końcu

 

 

 

Ps. Po napisach są 4 scenki

Edytowane przez _K_
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Kapitan Galaktyka 2: Age of Civil War:

 

Bezpieczny sequel. Bardziej bezpiecznie już się chyba nie da. Historia mocno niezwiązana z jakimś głównym nurtem uniwersum, zamiast iść do przodu - zapycha, kręci się w kółko i nic nie wnosi. Był moment gdzie jeszcze się łudziłam że pozostawi coś po sobie, ale oczywiście wykasowali to pod koniec. Żarciki raz lepsze raz gorsze ale ogólnie na plus. Chemia między bohaterami oczywiście na wysokim poziomie, ale momentami aż za bardzo

każdy z każdym się godzi, każdy każdego kocha, wszyscy się znają i tworzą jedną wielką rodzinę aż do porzygu

 

 

No ale nie jest zły, bardziej poprawny? Tokar pewnie zniszczy.

 

6/10

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

właśnie wróciłem z kina, jako fan pierwszej części bardzo podobało mi się to że tutaj było wszystkiego więcej: akcji, śmieszkowych dialogów, eastereggów, świetnie dobranej muzyki. drax, mantis i yondu <3

a scena w której

yondu ubrał prototypowowego irokeza i strzałką najpierw rozwalił światło, a później wyciął w pień przeciwników



to jest po prostu scena z

 



ode mnie  :obama: / :fsg:  i czekam na więcej

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...