Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra doprowadza mnie do furii więc dam sobie z nią na długi czas spokój. Tak niedorobionego netcodu to nie widziałem w życiu. Nawet Battlefield 4 na premierę połączony z Black Opsem nie ma tak guwnianego kodu sieciowego jak Destiny. Bungie od premiery nie potrafiło nic z tym zrobić na plus, ale dokładają za to na minus z każdym kolejnym patchem. Polecam zaznajomić się z tym tematem: http://www.reddit.com/r/DestinyTheGame/comments/300a8p/discussion_something_needs_to_be_done_about_the/Jak przed ostatnim patchem grałem sobie Vexem tak po patchu połowa pocisków znika po wystrzale. To jest problem tylko z jedną bronią. Doliczmy do tego zerowy balans broni i klas (nie ma to jak Bladedancer przeżywający rakietę, która trafia go w twarz a warlock w czasie Nova Bomb ginie od jednego shotguna z bliska) i mamy obraz nędzy i rozpaczy. Jeszcze na bungie.net mają czelność nazywać to Competitive Multiplayer xD Chyba naprawdę wszyscy utalentowani ludzi zostali w Microsofcie a beztalencia łase na kasę poszły sprzedać się Activision.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio robiłem bounty na Bad Juju Tytanem i Hunterem i muszę przyznać, że Tytanem gra mi się o wiele gorzej niż Hunterem. Tym ostatnim grałem pierwszy raz w multi i od razu go polubiłem.... :D Aż nie dziwne, że po przeciwnej stronie barykady nienawidziłem Hunterów... Odpalenie ostrzy masakruje przeciwników, dzięki czemu moje osiągi k/d w multi z poziomu 0,5-2 Tytanem wzrosły do minimum powyżej 1, a maksa wczoraj miałem 5,6 :D Co prawda dołączyć do tego należy jeszcze kampienie z Corrective Measure, gdzie 100 naboi w magazynku robi swoje :D No i doszedł jeszcze właśnie Vex, przy moim najwyższym osiągnięciu...

Ale i tak mój najlepszy zestaw na multi to SUROS, Light of the Abyss i Corrective Measure... Ewentualnie czasami primary zmieniam na Red Death'a lub MIDA...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ta gra doprowadza mnie do furii więc dam sobie z nią na długi czas spokój. Tak niedorobionego netcodu to nie widziałem w życiu. Nawet Battlefield 4 na premierę połączony z Black Opsem nie ma tak guwnianego kodu sieciowego jak Destiny. Bungie od premiery nie potrafiło nic z tym zrobić na plus, ale dokładają za to na minus z każdym kolejnym patchem. Polecam zaznajomić się z tym tematem: http://www.reddit.com/r/DestinyTheGame/comments/300a8p/discussion_something_needs_to_be_done_about_the/Jak przed ostatnim patchem grałem sobie Vexem tak po patchu połowa pocisków znika po wystrzale. To jest problem tylko z jedną bronią. Doliczmy do tego zerowy balans broni i klas (nie ma to jak Bladedancer przeżywający rakietę, która trafia go w twarz a warlock w czasie Nova Bomb ginie od jednego shotguna z bliska) i mamy obraz nędzy i rozpaczy. Jeszcze na bungie.net mają czelność nazywać to Competitive Multiplayer xD Chyba naprawdę wszyscy utalentowani ludzi zostali w Microsofcie a beztalencia łase na kasę poszły sprzedać się Activision.

Nie marudź, rajdujemy dzisiaj :P co to ssącego multi to po prostu trzeba je olać ;) 

Dziękuję

ściągnąłem ale tylko mi postacie pokazało i niusy jak się zmienia broń w tej aplikacji?

Dżizas, serio ?

Odnośnik do komentarza

Co do PvP to ja od nie dawna gram w ogole w Destiny ale nawet mi się podoba.

Jest czasem denerwujące, czesto są lagi (mimo dobrego neta z mojej strony), zdarzają się sytuację gdzie strzelam do gościa a on wbiega bezczynnie w sciane, poczym mnie jeszcze zabija z 2 końca budynku np :P

Faktycznie bladedancer na super jest praktycznie nie do zatrzymania, zwlaszcza jak odpali sie na full hp.

Od wczoraj podoba mi sie jeszcze bardziej to pvp bo udalo mi się zdobyc Thorn'a, jeszcze nie jest na full odblokowany a juz 2 razy z rzędu byłem pierwszy w druzynie na koniec gry w Clash :P

Moja opinia jest taka bo pewnie jeszcze za mało przegrałem w tą gre (dopiero 2 lvl crucible, 3 vanguard, reszta 0 :P) ale gra wciąga masakrycznie. Zarówno PvE jak i PvP.

 

 

Co do aplikacji - malo z niej korzystam w sumie, bardziej z Destiny Timers ale z tego co zauwazylem to musisz wejsc w Legend->przesunąć w prawo do końca i jest Vault-> jak wejdziesz w dany item to mozesz go wyciągnąć ze schowka.

Zeby np cos wlozyc do Vault'a albo ubrać na postaci to wchodzisz w Gear, klikasz np na primary weapon i otwieraja Ci sie wszystkie broni w Primary. Klikasz na ktorąś i w prawym rogu, w opcjach masz albo Equip albo Move to Vault.

Musisz ogolnie popatrzec dokladnie bo wszystko jest tak troche malo intuicyjne.

 

 

 

Przy okazji mam pytanie.

Z racji tego, że nie dawno zacząłem to malo jeszcze wiem o tej grze :P

Dobilem do 29 lvlu na razie.

O ile na pvp nawet bron mam to nie bardzo wiem w co musze sie zaopatrzyc na pve.

Na razie chciałbym wiedzieć co moge dobrego kupic za Vanguard albo Crucible marki bo tylko te 2 frakcje mam w miare wylvlowane.

 

Podobno Thorn na PvE jest średni - co za niego moge dostać na początek ?
Na pewno najlepszy byłby Fatebringer:P ale zanim zrobie Crote i o ile wypadnie to moze minąć dużo czasu.

Ze special weapons to mam jakąś niebieską snajpe i Murmura - co tutaj powinienem znależć na PvE zeby moc cos zdzialac na jakims nightfallu czy raidzie ?

Z Heavy to same niebieskie mam - tutaj kompletnie nie wiem jaki legendar bylby dobry.

 

Czy ktoś mogłby mi doradzić ?:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Filmik z uzbrojeniem i zbrojami dostępnymi u kwatermistrzów w nadchodzącym dodatku House of Wolves. Zbroje na 39 światła, broń 365 damage po ulepszeniach, wszystko kupowane za Vanguard i Crucible Marks.

http://youtu.be/a0wlRdPC0uw

 

Czyli w wielkim skrócie chomikujemy Vanguardy i monety  ^_^ 

Wg. appki Events for Destiny HoW wychodzi za 55 dni i 23h  :scratch_one-s_head: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...