Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 250 obecnie, zobaczę te strike'ki z playlisty bo jak wybieram z mapki to mi nic nie poleciało ciekawego, zdarzało się czasami, że np: 3 niebieskie enagramy na raz z 1 bossa i nic poza tym ;0

 

Najwyżej pozbieram legendary marks i kupię jakiś legendarny przedmiot u handlarza.

 

I jeszcze 2 pytania... 

1) podczas misji poleciała mi legendarna broń ale nie jako enagram tylko jako normalny przedmiot z misji, zaniosłem do handlarza banshee i mu dałem i nic... za(pipi)ał i tyle widziałem ten przedmiot tylko level handlarza wskoczył, ocb?

2) Legendary marks mogą polecieć z normalnej misji bo mi dało dziś 20 za misję z jakimś tam labiryntem co na końcu skanuje się kości jakiegoś guardiana - natomiast w opisie misji nie było nic o tym. Wpada to randomowo ?

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

1. Najpewniej wypadł Ci legendarny fusion FRxxxxx01 (lub jakoś podobnie). Wydropisz cztery sztuki tego (łatwo śledzić, końcówka nazwy to numer) i dostajesz dostęp do misji na heavy fusion rifle'a (tego futurystycznego, nie pamiętam nazwy :P). Misja pojawia się randomowo, jak będzie dostępna, pojawi się na cosmodromie i zobaczysz od razu. Pierwsze dwa kroki musisz wykonać tego dnia co misja jest dostępna. Resztę na spokojnie już w wolnym czasie.

2. Marki dostaje się za daily mission, striki (3 pierwsze na tydzień, na najtrudniejszej playlisty), nightfalla co tydzień, daily pvp playlistę i kilka misji z TTK. Dostaje się je jeszcze za dismantling legendarnych przedmiotów. Jeśli coś pominąłem to poprawić :)

 

Z mapki nie rób strików bo nie leci nic, tylko playlisty ;) Gwarantowany loot po bossie zawsze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kolejne pytanka ;)

1)ile może podskoczyć siła broni/wartość pancerza jak będę chciał ją upgrejdować - poświęcając broń np.: egzotyczną? Powiedzmy, że wyjściowo broń legendarna, którą chce podnieść ma ataku 280 - to po modyfikacji ile może mieć? Czy jest to losowe czy jest jakaś określona minimalna wartość?

 

2)skoro w większości trybów PvP różnica lvlest niwelowana zatem jeśli w PoE znajdę jakąś dobra egoztyczną broń ale na levelu 20 (bo tylko takie tam dropi) to używając jej w PvP nie odczuje żadnej różnicy? Skoro wartości poziomowe/light'owe są niwelowane... zatem nie ważne jaka siła ataku i jaki level broni - zawsze będzie kosic tak samo?

 

*lvlest - różnica levelu jest niwelowana (coś się z(pipi)**** i nie mogę edytować  pytania nr 2

 

PS: Na 20 strike'ów 1 legendarny armor do tego ujowy - troszkę słabo ;p to już lepiej polować na legendarne marki i kupować u dilerów :}

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

1. http://destinycalculator.com/

 

2. Light jako taki nie ma znaczenia w codziennych zmaganiach pvp ale wszelkie perki broni już tak. Tracking rakiet, lepszy target aquisition, zwiększona zwinność, wybuchające ammo itp oraz statystyki działają. Od czasu do czasu pojawia się event, Iron Banner, i tam podobno "działa" light i teoretycznie ma znaczenie ale zawsze okazywało się, że pojawiał się ktoś na 22 lvlu i kosił identycznie. Ostatni Banner sprawdzony przez ziomka pod tym kontem, rownież light level wział łeb ;P

 

Co do strików - witamy w świecie destiny i jego dropu :P Czasem leci obficie a czasem to aż się chce pada połamać :D

Odnośnik do komentarza

Za bardzo się przejmujesz tymi legendarkami, do >290 lighta to i na niebieszczakach dobijesz, a fiolety w końcu zaczną wpadać, to jak wpadnie taki co ci pasuje perkami to podbijesz tym co masz już niebieskiego. Testuj bronie dla gunsmitha to zyskasz dość tani dostęp do (czasem rewelacyjnych) broni na poziomie 280, oraj wyścigi sparrowów to jak dobijesz do 3 poziomu to będziesz miał szansę na hełm na 320. Zresztą hełmów tam dropi sporo, więc możesz je sobie farmić, dismantlować i będą wpadać marki. Jak masz three of coins to używaj przed wyścigami, szansa na egzotyka co 5-6 minut.

Odnośnik do komentarza

Za bardzo się przejmujesz tymi legendarkami, do >290 lighta to i na niebieszczakach dobijesz, a fiolety w końcu zaczną wpadać, to jak wpadnie taki co ci pasuje perkami to podbijesz tym co masz już niebieskiego. Testuj bronie dla gunsmitha to zyskasz dość tani dostęp do (czasem rewelacyjnych) broni na poziomie 280, oraj wyścigi sparrowów to jak dobijesz do 3 poziomu to będziesz miał szansę na hełm na 320. Zresztą hełmów tam dropi sporo, więc możesz je sobie farmić, dismantlować i będą wpadać marki. Jak masz three of coins to używaj przed wyścigami, szansa na egzotyka co 5-6 minut.

O.o to na wyscigach tez dzialaja ToC??:P dobrze wiedziec :D

Odnośnik do komentarza

Jak pytałem o egzotyki - napisali mi, że za bardzo się tym jaram.

Jak pytałem o legendarne - napisali mi, że za bardzo się tym jaram.

Boję się, że jak zapytam o niebieskie enagramy - to mi powiecie, żebym spier*alał farmić zielone i białe :kaz:

 

Wiem, że niebieskie mogą mieć wysoki light i właśnie takie mam obecnie założone, ale chodzi mi bardziej o perki gdzie na legendach są po 2 na rzecz, na niebieskich już więcej nie ujadę (mam teraz 284 light'a).

 

Legendy mi bardzo rzadko dropi, wczoraj uzbierałem legendarne marki i kupiłem buty... 10minut później te same buty mi poleciały w pvp... :dog:

 

Wpienia mnie, że w pvp randomowo daje itemy na koniec meczu... gram gram... z 5 randomami i tylko jeden ogarniał temat, dostaliśmy w dupę bo mieliśmy 4 gości w drużynie na zasadzie 4 kille 15 zgonów... i przychodzi koniec meczu i ci najgorsi dostają legendarne enagramy / coiny, a ja z kolesiem moe of light - fak je... i bardzo często się tak zdarza... to chyba taka zachęta.

 

Sam jestem mega słaby w pvp fpsach, ale (pipi) zawsze mam na plusie wynik, a gram rzadko - tylko używam mózgu i jak widzę, że koles odpala specjala to spierdzielam gdzie popadnie, albo jak ma heavy weapon - to logiczne... ale wiara tego chyba nie czai idze na rambo, w ogóle nie pomaga, stoi w grupach po 3 i dostają rpgi na ryj a potem się dziwić, że mają KDR 0,25~0,45 max!

 

Ło matko... tyle emocji...

PS za(pipi)ista gra!

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...