Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakiś sposób na przyspieszenie testów broni od Banshee ? zrobiłem tylko primary a już specjalny nie idzie wcale chociaż używam często.
Jak mam lighta na poziomie 230 to gdzie najlepszy drop mi spadnie. tudzież gdzie najszybciej pozbieram legendary marks ? Jakby ktoś chciał do fireteam'a to id: Kaczi85, gram hunterem. Pozdro

Odnośnik do komentarza

wyfarmiłem wczoraj Imago Loop. po około 12 godzinach grania Undying Mind w końcu wpadł. co prawda perki średnie, nie zmienia to jednak faktu, ze jestem zadowolony. mam mega sentyment do Fatebringera :) fajna armata, teraz bede szukał egzemplarza z outlaw i firefly... na razie przerwa, dziś zaczynam polować na Grasp of Malok :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Miałem ostatnio mniej grać w Destiny, ale wyszło jak zawsze... :D

To był zagrany tydzień. Jeszcze tak nie miałem, żebym zrobił challenge 7 razy! Na PSie poszło bez problemów, bo w 1,5 godziny zrobiliśmy challenge 3 razy, a na xboxie szło pod górkę... W sumie to udało mi się trafić tylko na jedną ekipę, z którą challenge zrobiłem za 2 podejściem, a pozostałe razy ciągnęły się niemiłosiernie.

No ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło... :D Przybyło mi trochę egzotyków z three of coins za każde zaliczone shadow... :) Sam Oryx 5 razy dał mi bronie na 320, a tylko raz głowę dla Tytana na 320.

Tydzień w Destiny kończę posiadając 3 postaci na 319, 2 na 318 i jedną na 317... :) No i teraz można grać, tylko jak sobie pomyślę, to zaraz i na xboxie nie będzie co robić... :(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak jak innych tematach, z uwagi na to że jestem świeżym konsolowcem, nadrabiam zaległości. Niektórzy mają swoją kupkę wstydu, w moim wypadku sterta gier do ogrania przypomina Himalaje. Stąd też moje pytanie - czy na chwilę obecną opłaca się Destiny kupować/zaczynać? Czy to universum, społeczność graczy jest rozwojowe? Czy po prostu warto? 

Odnośnik do komentarza

Wkręca Cię. Jedyną rzeczą do kupienia za pieniądze jest Silver z który kupisz tylko emotki lub tańce dla postaci. Sama gra jest darmowa chociaż wymaga golda/psn. Podstawę + dodaki najlepiej kupić w pudełku, cena łączna to 120plnów ca.

Edytowane przez WezyrBiałegostoku
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...