Skocz do zawartości

Pod mocnym aniołem


Rekomendowane odpowiedzi

Czekam sakramencko.

Wojtek powiedział, że pierwsze pół filmu się pośmiejemy a drugie pół dramat. Czyli (poza Różą) standardowy schemat.

 

Te same mordy, ale jeszcze mi się nie przejadły więc nie mam z tym żadnego problemu.

 

No i główny motyw czyli problem alkoholizmu i jazdy z tym związane, nie ma piękniejszego zagadnienia do polskiego filmu.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

No ale jak chcecie innego typu film to po prostu obejrzyjcie inny film, Smarzowski zawsze daje popalic i raczej nie zapowiada sie zeby chcial nagle zrobic animowany film o sowach.

Jeden film na pare lat a komus sie przejadl, dobre.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio sobie pomyślałem, że bardzo odświeżającym doświadczeniem byłoby obejrzenie polskiego filmu sci-fi. Ja wiem, że prawdopodobnie zaoszczędzono by na efektach specjalnych, ale zawsze można by to przekuć w zaletę filmu (patrz: Looper, który pod względem efektów był bardzo zachowawczy, a wyszło przecudnie). Musiałby się za to zabrać jakiś talent, który krojąc film pod większą publikę, nie spłyciłby go do poziomu półmózgów.

 

A na kolejny film Smarzowskiego oczywiście czekam z ciekawością, zwłaszcza, że Drogówka była bardzo dobra (tylko jego Wesela nie widziałem, muszę nadrobić).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ależ mnie dzisiaj zdziwienie dopadło. Byłem u brata i pokazał mi on firmę, którą prowadzi jego kumpel z pracy (w sensie ten jego kumpel ma drugą fuchę). Przęglądamy filmiki ze strony tej firmy, a tam materiał ze zdjęć testowych z nowego filmu Smarzowskiego :blink: . Popatrzcie, jakim sprzętem będzie kręcone trochę scen z "Anioła":

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Lubię bardzo i z chęcia obejrzę.

 

Szkoda jedynie, że każdy już wie jak ten film będzie wyglądał i raczej niczym nie zaskoczy.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...