Jump to content

Pod mocnym aniołem


Recommended Posts

Smarzowski czołowa postać polskiego światka filmowego przekłada tym razem Pilcha. W roli głównej Więckiewicz a reszta obsady będzie niebezpiecznie blisko tej z poprzednich filmów. W sumie na tę chwilę pewnik, ale chciałbym zobaczyć Smarzowskiego w nieco innym, bardziej duchowym świetle. 

  • Upvote 1
Link to comment

Czekam sakramencko.

Wojtek powiedział, że pierwsze pół filmu się pośmiejemy a drugie pół dramat. Czyli (poza Różą) standardowy schemat.

 

Te same mordy, ale jeszcze mi się nie przejadły więc nie mam z tym żadnego problemu.

 

No i główny motyw czyli problem alkoholizmu i jazdy z tym związane, nie ma piękniejszego zagadnienia do polskiego filmu.

Link to comment

Niestety po Drogówce Smarzowski trochę mi się przejadł. To nadal dobre filmy, jak na Nasz kraj nawet bardzo, jednak stylistyka mnie już trochę męczy. Liczę więc na film inny od wszystkich, bardziej stonowany, osobisty i jak wspomniał _M_ duchowy. 

 

BTW o "Aniele" wiadomo już od dłuższego czasu. 

Link to comment
Guest _Milan_

No ale jak chcecie innego typu film to po prostu obejrzyjcie inny film, Smarzowski zawsze daje popalic i raczej nie zapowiada sie zeby chcial nagle zrobic animowany film o sowach.

Jeden film na pare lat a komus sie przejadl, dobre.

Link to comment

Ostatnio sobie pomyślałem, że bardzo odświeżającym doświadczeniem byłoby obejrzenie polskiego filmu sci-fi. Ja wiem, że prawdopodobnie zaoszczędzono by na efektach specjalnych, ale zawsze można by to przekuć w zaletę filmu (patrz: Looper, który pod względem efektów był bardzo zachowawczy, a wyszło przecudnie). Musiałby się za to zabrać jakiś talent, który krojąc film pod większą publikę, nie spłyciłby go do poziomu półmózgów.

 

A na kolejny film Smarzowskiego oczywiście czekam z ciekawością, zwłaszcza, że Drogówka była bardzo dobra (tylko jego Wesela nie widziałem, muszę nadrobić).

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ależ mnie dzisiaj zdziwienie dopadło. Byłem u brata i pokazał mi on firmę, którą prowadzi jego kumpel z pracy (w sensie ten jego kumpel ma drugą fuchę). Przęglądamy filmiki ze strony tej firmy, a tam materiał ze zdjęć testowych z nowego filmu Smarzowskiego :blink: . Popatrzcie, jakim sprzętem będzie kręcone trochę scen z "Anioła":

Link to comment
  • 1 month later...
Guest mate5

Nie wiem czy ktoś to zauważył, ale:

 

"Eryk Lubos - Charles Bukowski"

 

 

Wizje alkoholowe z Bukowskim included?

 

 

 

@dół: : /

Edited by mate5
Link to comment
  • 3 months later...
Guest _Milan_

widze że buduje się zalążek antyfanów Smarzowskiego, zaczyna się od uszczypliwych "bedzie to samo" " nastepny Smarzowski".

Zaraz się okaże że się skończył na Weselu, i ogólnie następny Vega.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.