Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

Gra zakupiona. Na razie gram solo i powiem, że te karty ruszają się dość wolno;/ Wskoczyłem więc w najwyższą pojemność by mieć jako takie poczucie prędkości.

Grafika miodzio, ale brakuje mi tu tryby fabularnego a'la CTR czy też Diddy kong racing. Wtedy byłbym w siódmym niebie.

 

Jeszcze nie spróbowałem online bo mi się updade ściąga(tak, ten wielgachny jednogigowy). Jeśli multi mi nie spasi to gra ląduje na allegro;P. Choć czuję w kościach, że będzie "master race";)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gra zakupiona. Na razie gram solo i powiem, że te karty ruszają się dość wolno;/ Wskoczyłem więc w najwyższą pojemność by mieć jako takie poczucie prędkości.

Grafika miodzio, ale brakuje mi tu tryby fabularnego a'la CTR czy też Diddy kong racing. Wtedy byłbym w siódmym niebie.

 

Jeszcze nie spróbowałem online bo mi się updade ściąga(tak, ten wielgachny jednogigowy). Jeśli multi mi nie spasi to gra ląduje na allegro;P. Choć czuję w kościach, że będzie "master race";)

Ja po jednym wyścigu solo (strasna nuda), wskoczyłem online, które mnie pochłonęlło i do dziś ok 50 h już tam spędziłem. Aha do tej pory rozegrałem 4 wyścigi solo, słownie 4 czyli jakieś 15 min z 50 h zabawy z MK8

Odnośnik do komentarza

Tez wczoraj dostalem swoja gre i bardzo mi sie podoba !
Przyznam, ze tak jak pisano wyzej - chcialbym zeby w grze byl jakis tryb Adventure jak w Crash Team Racing bo generalnie wole singla niz multi-online. Jednak w Mario Kart w trybie online bede gral napewno, w Mario Kart Wii tez chetnie gralem.

 

Grafika w grze jest bardzo ladna - bardzo podobaja mi sie animacje postaci, co do trybu online to dobrze mi sie gralo - jednak poki co rozgrywam turnieje w singlu grajac w dwie osoby na podzielonym ekranie. Szkoda, ze nie dano mozliwosci grania w 2 graczy tak ze jeden ma obraz na TV, a druga osoba na GamePadzie - taka opcja powinna sie tam znalezc.

Zdziwilem sie ile w grze jest dostenych typow pojazdow i kombinacji ich czesci skladowych, nie spodziewalem sie, ze bedzie mozna az tak konfigurowac swojego karta.

 

Jak robicie turbo slide ?
Ja skacze trzymajac analoga do wewnetrznej, a pozniej wychylam go na lewo i prawo zeby nabijac kolejne poziomy, ale w instrukcji widzialem, ze mozna robic turbo naciskajac dwa przyciski naraz - B+A na GamePadzie.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

No wlasnie - ile  trzeba czekac po rejestracji na ten kod na gre w Polsce ?

Ja rejestrowalem swoje MK8 w Niemczech bo wlasnie tam mieszkam i kod mialem juz nastepnego dnia - dodam, ze tego samego dnia nawet nie sprawdzalem czy jest dosetpny, odbiera sie go na stronie Club Nintendo.

 

Wysylaja go na maila czy jak ?

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

No ja mam 2300. Mozolnie zbieram pkt. No mnie często wrzuca do pokoi ok 2-3tys. Gorzej jak dzis grałem z ludźmi 1,0 - 1,7 tys pkt ja jedyny miałem + 2 tys. No i była lipa mimio że albo wygrywałem ew. top 3 to dostawałem 6-10 pkt :confused:

Mała ilość punktów za zwycięstwo w takim pokoju to jeszcze małe piwo. Gorzej jak gra cię wydyma i na ostatnim okrążeniu dostaniesz combo niebieska - czerwona - czerwona - gość z gwiazdką, dojedziesz ostatni i pach jakies -18 :|

Odnośnik do komentarza

 

No ja mam 2300. Mozolnie zbieram pkt. No mnie często wrzuca do pokoi ok 2-3tys. Gorzej jak dzis grałem z ludźmi 1,0 - 1,7 tys pkt ja jedyny miałem + 2 tys. No i była lipa mimio że albo wygrywałem ew. top 3 to dostawałem 6-10 pkt :confused:

Mała ilość punktów za zwycięstwo w takim pokoju to jeszcze małe piwo. Gorzej jak gra cię wydyma i na ostatnim okrążeniu dostaniesz combo niebieska - czerwona - czerwona - gość z gwiazdką, dojedziesz ostatni i pach jakies -18 :|

No o tym to już nawet nie wspominam. Wczoraj co odje. bałem właśnie w takim pokoju gdzie maiałem najwięcej pkt. Jechałem pierwszy na wielkim luzie i widzę na ipadzie co leży obok że znajomy pisze na fejsie. Przyjechałem linie mety odpisałem ziomkowi patrzę a ja stoję 10 m przed metą i jestem ostatni okazało się że to nie była linia start / meta tylko jakaś wcześniejsza linia i tak - 20 pkt :D

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mam dobrego newsa dla posiadczy Mario Kart 8 i konsoli w wersji Premium - po zarejestrowaniu gry na stronie Nintendo mozecie w promocji otrzymac w sumie dwie gry za darmo - tak DWIE, a nie tylko jedna.

Na PPE jest moj wpis na blogu opisujacy co i jak, to pelen legal bez zadnych kombinacji:

http://www.ppe.pl/blog-17181-4344-dwie_dodatkowe_gry_zupelnie_za_darmo_dla_posiadaczy_mario_kart_8_.html

Jesli ktos chce tylko krotka instrukcje to wrzucam jako info - zeby nie bylo, ze chce wejscia nabic: :P
 

  • zarejestruj gre Mario Kart 8 na stronie Club Nintendo i odbierz kod na darmowa gre,
  • na konsoli w e-shopie wpisz kod promocyjny i pobierz darmowa gre,
  • na stronie Nintendo Network Premium (link) odbierz kod rabatowy,
  • wpisz kod rabatowy w e-shopie na konsoli,
  • kup wybrana gre za kwote z kuponu rabatowego,
  • ciesz sie gra Mario Kart 8 i dwoma darmowymi tytulami,

 

Ja pobralem wczoraj NES Remix 2 bo zostala mi jeszcze kasa z innych zakupow, wiec gre kupilem za pol ceny. Jednak jesli ktos chce cos max to 5€ to gry z NES'a sa wlasnie po 4.99€.

Edytowane przez saptis
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

A po ootrzymaniu kodu z Nintendo Club na wybrana gre moge uzyc na tym samym koncie co poprzedni kod?

mam 2 gry darmowe z mario kart na moim koncie nintendo . Jedną dostałem po zarejestrowaniu swojej kopii na moim koncie nintendo club a drugą dostałem od rayosa i to on zarejestrował kopie gry na sowim koncie a ja dostałem kod z grą wind waker.

 

Czyli można mieć kilka gier z tej promocji na jednym koncie nintendo wii u ale trzeba rejestrować grę mario kart 8 za każdym razem na innym koncie nintendo club.

Odnośnik do komentarza

 

A po ootrzymaniu kodu z Nintendo Club na wybrana gre moge uzyc na tym samym koncie co poprzedni kod?

 

mam 2 gry darmowe z mario kart na moim koncie nintendo . Jedną dostałem po zarejestrowaniu swojej kopii na moim koncie nintendo club a drugą dostałem od rayosa i to on zarejestrował kopie gry na sowim koncie a ja dostałem kod z grą wind waker.

 

Czyli można mieć kilka gier z tej promocji na jednym koncie nintendo wii u ale trzeba rejestrować grę mario kart 8 za każdym razem na innym koncie nintendo club.

No tak, tylko aby dostać kod to trzeba na innym koncie zarejestrować.

Odnośnik do komentarza

Może ktoś z Łodzi i zainteresowany w Mariany (no glupio to brzmi i nierealnie)

" Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w

turnieju Mario Kart 8, który odbędzie się

05.07.2014 w sklepie Checkpoint przy ulicy

Piotrkowskiej 19 w Łodzi. Start turnieju godzina

15:00 . Do wygrania atrakcyjne nagrody

ufundowane przez odpowiedzialną za markę

Nintendo w Polsce firmę ConQuest

Enertainment.

1 miejsce - gra Mario Kart 8 na Wii U

2 miejsce - koszulka Mario Kart 8

3 miejsce - czapka Mario Kart 8

Ponadto, uczestnicy turnieju otrzymają flagi

Mario Kart 8

Zgłoszenia do turnieju przyjmujemy mailowo na

adres biuro@checkpoint.lodz.pl do 1.07.2014

włącznie.

Formułę turnieju ogłosimy po zamknięciu

zgłoszeń."

Z fb https://m.facebook.com/events/665324876876932/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...