Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra wpadam na 30 min na partyjkę. Dołączać się, będę na globalu.

 

edyta: uaaaaa pierwszy raz od 50 h jakiś problem z serwerami nawet nie chciało połączyć, tak samo nie wczytywało listy znajomych, tylko eshop działał. Wiecie co to może być ?

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najgorsze jest to, ze gdy czasami chce sie podlaczyc do gry online to wrzuca mnie jako obserwatora - powinno byc jakies zapytanie czy chcemy szukac dalej czy moze dolaczyc jako obserwator i tam zaczekac na rozpoczecie gry.

 

Jak dam quit z spectator mode i wyszukuje od nowa to zdarza sie, ze znajduje gry z 4 graczami - bez sensu, a inni pewnie czekaja w pokojach jako obserwatorzy, wiec tak to jest.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

 

Jak dam quit z spectator mode i wyszukuje od nowa to zdarza sie, ze znajduje gry z 4 graczami - bez sensu, a inni pewnie czekaja w pokojach jako obserwatorzy, wiec tak to jest.

 

Ale potem w następnym to już często jest 8-12. Fakt przy jednym szybkim wyścigu jest to wkurzające ale jak zagrać tylko jeden wyścig w MK8 ? ;)

Odnośnik do komentarza

Ze w przewie meczu nie mam czasu na spectator mode i jak czekam to chce grac, a nie ogladac jak graja inni - gdybym chcial poogladac jak graja inni to bym sobie YouTube wlaczyl.

Powinni dac jakis wybor, np. - nie znaleziono gry, szukac ponownie czy przejsc do spectator mode i tam czekac na rozpoczecie.

Odnośnik do komentarza

Dwie poprawki do multi by się przydały, zwróciłem uwagę na sprawy po kilku wczorajszych wyścigach z Balonem:

- jeśli dołącza się do kogoś, a lobby jest pełne, to pojawia się informacja "błąd połączenia" - powinna być możliwość czekania w kolejce lub dołączenia do innego lobby,

- jeśli gracz do którego dołączyłeś (w tym przypadku ja do Balona) wychodzi z gry, to Ciebie też wywala.

Może to były jakieś kaprysy gry wczoraj, błędy na łączach, ale można by to poprawić.

Odnośnik do komentarza

Nie, tak jest od początku miałem tak np z Jaczesem, z tym, że teraz jest rzadziej, no i na regionalu praktycznie nigdy tak się nie dzieje. Jednak na regionalu gra znacznie mniej osób i zawsze wbijam na global.

 

Kris ale wczoraj klika razy ostro mi śmignąłeś ale nie dawałem za wygraną ;)

Odnośnik do komentarza

Jednak na regionalu gra znacznie mniej osób i zawsze wbijam na global.

Ja jednak wolę jeden wyścig w mniejszym gronie (po nim zwykle dołącza więcej osób), ale z mniejszym lagiem. Akcje ze zmianą miejsc po przekroczeniu mety czy zawracającymi czerwonymi muszlami irytują mnie niemiłosiernie.

Odnośnik do komentarza

 

Jednak na regionalu gra znacznie mniej osób i zawsze wbijam na global.

Ja jednak wolę jeden wyścig w mniejszym gronie (po nim zwykle dołącza więcej osób), ale z mniejszym lagiem. Akcje ze zmianą miejsc po przekroczeniu mety czy zawracającymi czerwonymi muszlami irytują mnie niemiłosiernie.

Mniejszą tzn ile? bo dla mnie mniej niż 7 to słabo, a często tyle mam a regional. Co do laga ze zmianą miejsc to mam mega rzadko, może z 10 razy na 50 h wyścigów. Czerwona zawracająca skorupa ocb?

Odnośnik do komentarza

Mniejszą tzn ile? bo dla mnie mniej niż 7 to słabo, a często tyle mam a regional. Co do laga ze zmianą miejsc to mam mega rzadko, może z 10 razy na 50 h wyścigów. Czerwona zawracająca skorupa ocb?

Zwykle od 5 do 7. Mniej niż 4 osoby raczej mi się nie trafiło, dla mnie, szczególnie na rozgrzewkę, to wystarcza. W gruncie rzeczy nawet lepiej mi się wtedy jeździ, bo jest mniej chaosu, a więcej umiejętności. Jeśli chodzi o skorupę: mija Cię czerwona, robi śliczny łuczek i trafia Cię z przodu. Raz tylko tak miałem, ale czytałem bodajże na GameFAQsach, że nie jestem odosobnionym przypadkiem :)

Odnośnik do komentarza

Nie, tak jest od początku miałem tak np z Jaczesem, z tym, że teraz jest rzadziej, no i na regionalu praktycznie nigdy tak się nie dzieje. Jednak na regionalu gra znacznie mniej osób i zawsze wbijam na global.

 

Kris ale wczoraj klika razy ostro mi śmignąłeś ale nie dawałem za wygraną ;)

 

Grało się fajnie (jak to w Mario Kart 8) tylko szkoda że tak krótko. Tak przy okazji zapytam - nie ma możliwości wyrzucenia power-upa? W Blur jest taka możliwość i czasami się przydaje.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

 

Nie, tak jest od początku miałem tak np z Jaczesem, z tym, że teraz jest rzadziej, no i na regionalu praktycznie nigdy tak się nie dzieje. Jednak na regionalu gra znacznie mniej osób i zawsze wbijam na global.

 

Kris ale wczoraj klika razy ostro mi śmignąłeś ale nie dawałem za wygraną ;)

 

 

Grało się fajnie (jak to w Mario Kart 8) tylko szkoda że tak krótko. Tak przy okazji zapytam - nie ma możliwości wyrzucenia power-upa? W Blur jest taka możliwość i czasami się przydaje.

Można ale jedynie jak się założy własny pokój / turniej. Na globalu czy regionalu nie ma takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza

Da sie grac ze znajomymi i jednoczesnie z randomowymi osobami, ktorym dobiera zeby bylo wiecej graczy ?

Wczoraj stworzylem gre, dolaczyl znajomy, ale nikt poza tym i gralismy w sumie w 3 (u niego 2 osoby).

 

 

Nie ale za to znajomi mogą dołączyć do Ciebie w trybie quick race wtedy masz i znajomych i randomowych graczy. Czemu nie grasz na ogólnym, genialnym online jeszcze ani razu Ciebie nie widziałem ?  Rozumiem, że Dead Space 3 może się Tobie podobać ale prze nudny singiel w MK8 też ? ;)

Odnośnik do komentarza

Hehe - Dead Space 3 ukonczylem juz jakis czas temu, ale przyznam, ze tak mi sie spodobal, ze chetnie przejde po raz kolejny - jakis czas temu nawet zaczalem, ale pozniej doszly nowe gry i poszedl w odstawke, ale musze do niego wrocic.

Ok. dzieki za podpowiedz - wyprobuje bo w 3 osoby nie gra sie zbyt fajnie. Jesli chodzi o singla to chce poprzechodzic wszystko na 3 gwiazdki i troche sie podszkolic bo jestem noobem i online dostaje po du.pie. Troche pogralem, ale nie jestem zbyt dobry, do tego nie mam jeszcze dobrego sprzetu.

 

Co jakis czas wlaczam rozgrywke online, wiec mozna mnie spotkac, ale generalnie ostatnio na calego zagrywam sie w Zelde: Wind Waker, wiec Marian poszedl na bok. Jednak niebawem napewno wlacze MK8 zeby troche pograc - rowniez online.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...