Jump to content

Mario & Luigi: Dream Team Bros.


Guest ragus

Recommended Posts

Guest ragus

mario-luigi-dream-team-bros-01.jpg

 

Premiera już za nami. Skuszony bardzo obiecującymi zwiastunami i świadomością, że saga RPG o Marianie i jego bracie zawsze trzyma poziom, kupiłem odsłonę na 3DS'a. Na razie po godzince przyznam, że banan nie schodzi mi z twarzy. Po pierwsze, gra jest śliczna (czadowo połączono tutaj pseudo trójwymiarowe modele postaci z trójwymiarowym środowiskiem - dzięki temu Mario i reszta, tak jak w starszych odsłonach, ciągle rozbrajają nas co raz to nowymi animacjam)i. Po drugie, muszę pochwalić efekt 3d, który wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie.  Z reguły wyłączam go zawsze na początku każdej gry, a tutaj zrobię wyjątek (obok 3DLanda, KI i Ocariny chyba będzie to kolejna gra, którą przejdę w 3D).

 

Humor oczywiście jest na najwyższym poziomie. Tak samo muzyka, którą skomponowała Shimomura (motyw z walki normalnie nie chce mi wyjść z głowy). System walki to klasyczny M&L. Sprawdza się dobrze i nadal daje satysfakcję. Na razie gra mi się uroczo. Niektórych może odstraszyć duża ilość dialogów, no ale hej - raz, że to RPG, a dwa, że stoją one na wysokim poziomie.

 

W grze faktycznie jest dużo tutoriali, ale jakoś na razie mi nie przeszkadzają, bo są wplecione w zabawne dialogi.

 

Ktoś już gra oprócz mnie?

Edited by ragus
Link to comment
  • Replies 17
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A czy świat jest tak otwarty jak w Superstar Saga? Bo w Partners in Time i  Bowsers Inside Story nie podobała mi się liniowość całej eksploracji. W Superstar Saga był otwarty obszar na wzór np Hyrule Field, pełen sekretów, co mi bardzo odpowiadało.

Link to comment
Guest ragus

Odpowiem jak wyjdę z 1szej lokacji.

 

Edit:

 

It's like Bowser's Inside Story, but areas are a little bit more open.

Edited by ragus
Link to comment
  • 1 year later...

Zacząłem właśnie grać. Bardzo fajna gra. Grafika przepiękna, ładne 3DS, sporo graficznych smaczków. Rozgrywka jak na razie niczym nie zaskakuje, świat snu jest na razie troszkę nudnawy a cała gra wydaje się być troszkę zbyt liniowa. Ale taki jest trend w tej serii. Geniuszu i świeżości Superstar Saga już chyba nic nie przebije. Co nie zmienia faktu, że w dzisiejszych czasach gier z tak przyjemnym i pomysłowym gameplayem jest coraz mniej.  Warto w to zagrać, szczególnie jeśli ktoś nie miał jeszcze styczności z serią.

 

 Ciekawe czy będzie w tej grze Bowser, a jeśli tak to w jakiej roli. :) Zwykle w tej serii i w Paper Mario miał świetne wejścia i kwestie :)

Link to comment
  • 1 year later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.