Skocz do zawartości

Counter Strike Global Offensive


Gość suteq

Rekomendowane odpowiedzi

No za takie akcje to byali powinien zostać wyjebany na zbity pysk. Jeszcze się tłumaczył w komentarzu pod swoim postem

 

Cytat

Wszystkie przygłupy które mowia Ze gram tylko w PUBG - grałem dzis 1h Pubg i 4h DM 1f609.png;)pozdrawiam

 

Brak słów na niego. O 1h za dużo :yao: 

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

Panowie jakies rady jak naprawic tez zwalony blad VAC Authentication Error?

Probowalem tych rzeczy :

C:\Program Files (x86)\Steam\bin\SteamService.exe" /repair

bcdedit /deletevalue nointegritychecks

bcdedit /deletevalue loadoptions

bcdedit /debug off

bcdedit /deletevalue nx

Steam Library -> Right Click on CSGO -> Properties -> Local Files -> Verify Integrity of Game Cache

Pobralem na nowo cs i steam

Wywalilem pliki cs z folderu bin 

 

I dalej ten blad wywala.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Powodzenia Taz :cray:

 

 

Z FB Taza 

 

Cytat

Z dniem dzisiejszym kończy się moja przygoda z grą w składzie Virtus.pro. Drużyna zadecydowała że nie wpisuję się w ich koncepcję przyszłości. Szanuję tę decyzje i chciałbym życzyć chlopakom powodzenia w nadchodzących turniejach! Czuję że jest to zmiana na lepsze dla obydwu stron. Zmiany są potrzebne w życiu i dlatego patrzę optymistycznie na nadchodzące wyzwania. To nie jest ostatnie słowo jakie ode mnie usłyszycie:) Mogę Wam jednie powiedzieć już teraz,nigdy nie byłem bardziej szczęśliwy i zmotywowany.

 

Dzisiaj kończy sie era. Dziękujemy <3333

 

comment_2QoVR53yv0KXTFdMSCMSWTd4bKs5icOO

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

Kończy sie pol ery, jeszce neo zostal, jak on skonczy to dopiero bedzie smutek wiekszy niz po smierci jana pawla 2.

 

Szkoda, ale strasznie ostatnio grali. Fajnie jak zmiana by sie przelozyla na wyniki, w sumie to przez ta rotacje jestem teraz troche zgrzany na te dwa nadchodzace turnieje zeby zobaczyc co chlopaki pokaza

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
10 godzin temu, sprite napisał:

Oczywiście, że był. Finał Epicenter 2017 Virtusi vs SK Gaming był jeszcze lepszy. Też było 3:2 i grali około 8h xd

 

Co do dzisiejszego finału to oglądałem tylko ostatnią mapę. Co flusha zrobił to nie mam pytań.

Flusha to 1 man army, faze bardziej zaslużył wg mnie, ale to nie jest jednak ważne w końcowym wyniku 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Nie wiem czy widzieliscie ale Valve zabiło CSa ostatnia aktualizacja. Az na kalendarz popatrzylem czy to nie prima aprilis.

 

CS:GO jest teraz free to play, wszystkie dotychczasowe konta dostaja prime, dodali tryb Battleroyale

XDDDD

 

Dobrze że ten nowy Quake jest dobry to jest w co grac i co oglądać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...