Skocz do zawartości

Counter Strike Global Offensive


Gość suteq

Rekomendowane odpowiedzi

Ale dlaczego ktoś ma się wstydzić?  IEM'y są u nas od 5 lat i opinie zawsze były pozytywne. PGL także zorganizowany został dobrze, prócz sytuacji ze shroudem i usunięciem widzów o północy, a to jak wyglądał doping virtusów to żadna scena esportowa nie widziała i już wpisało się to w historię. Reddit i reszta cs'owych stron spuszcza się jaki ten krałd is emejzing. Nie popadajmy w syndrom polaczka, bo wyszło elegancko.

 

Szkoda VP, bo od dawna takich meczy z ich strony nie widzieliśmy. Pełno indywidualnych zagrań 1vs2/3 od każdego gracza, świetne zagrywki, no, ale w meczu z immortals coś teamowo nie poszło. Szkoda.

Edytowane przez Dr1zzt
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Siema. Kupiłem sobie nowego lapka i chciałem w końcu przetestować tego słynnego cs'a. Problem jest taki, że nigdy nie używałem steama (team xbox here) i nie wiem jak najtaniej mogę sobie ogarnać legalną wersję global offensive. Bezpośrednio na steamie jest za ponad 60 zł, ale widze jakieś klucze na allegro za około 30 (które przy aktywacji korzystają z vpn). Takie klucze pozwolą mi normalnie grać na swoim nowym koncie (czy nie wygasnął po miesiącu itp.), czy nie kombinować i kupić normalnie ze steama?

Odnośnik do komentarza

Sory za post pod postem, ale NOSZ KUR.WA MAC. Kupiłem sobie kod na tym g2a, zainstalowałem i pierwszego dnia wszystko spoko śmiga. Dzisiaj nagle fps spadły do chyba kur.wa 3/s, a teraz w ogóle żaden tryb się nie chce odpalić, wyskakuje jakiś komunikat i przekierowuje do tej strony https://support.steampowered.com/kb_art ... 37#default . Nic nie sciagalem, nie kombinowałem z plikami gry, jedyne co to uruchomiłem adblocka na chromie. No chyba zaraz rozpierole tego lapka w pizdu (PC MASTER RACE KUR.WA JE.BANA).

 
Ma ktoś jakiś pomysł co zrobić? Posprawdzałem jakieś pliki gry w opcjach na steamie {z jednym bylo niby cos nie tak, ale niby sie naprawiło, ale niczego to nie zmieniło), teraz instaluje ponownie grę.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...