Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

niestety na full hd sony 40 inch z 60 hz mocno rwie i grac sie nie da

Co to znaczy?
Nie da się grać, a o dziwo Sony podczas różnych targów i innych imprez swoje exy (między innymi Killzone 4) pokazywało głównie na brawi z tego roku o matrycy 60 hz. Jakoś nikt nie narzekał, że coś nie tak jest z obrazem, ba, dziwne byłoby, gdyby Sony reklamowało gry i konsolę na telewizorach, na ,,których nie da się grać".
Nie jestem specjalista od takich technicznych spraw mam w sypialni 40 Cali Google TV od sony to jest 60 hz . A Bravia ma 60 hz ? Myslalem ze wiecej ? W kazdym razie to nie jest tak ze nie da sie grac kompletnie ale w(pipi)... Bo wyglada jak by byl problem z grafika moze animacja , jak kiedys na komputerach z zaslaba karta ,a to podobno wlasnie wina odswierzania ( hz) z reszta w ps3 przy gt5 mialem to samo.

Wlasnie sprawdzalem bylem w best buyu I na standach z ps4 uzywaja full hd Bravia 120 hz z jakims upscalingiem do 240 i wedlug sprzedawcy to robi roznice w odswierzaniu grafiki , ale czy to prawda ?

 

Używają rożnych telewizorów z różnymi hz. Na targach gamescom, tgs czy e3 (nie pamiętam dokładnie) używali telewizora serii w6, który ma panel 60 hz. Były filmiki na youtube z offscreenowym gameplayem z KZ4, na którym widać ten TV jak na dłoni. Obraz było ok, tak jak wygląda przy każdym 60 hz i nikt nie narzekał. No ale wiadomo 60 hz < 100 i masz prawo to odczuwać jeśli od dłuższego czasu grasz na tv z większą ilośćią hz.

No, ale z drugiej strony jest jeszcze kwestia wyższych hz i ich przełożenia na input laga podczas grania w gry wideo. ,,Tryb gry" zwykle równa się i tak 60 hz choćby TV miał ich tysiąc, żeby nie zwiększać input laga. 

@czarek250885

O tym TV mówię i ma 60 hz max. 

Edytowane przez dunpeal
Odnośnik do komentarza

Słuchajcie nie znam się na telewizorach więc mam do was kilka pytań :D Mam telewizor 32 cale PHILIPS ma on już z dobre 6/7 lat :) jest na nim napisane FLAT TV, HD READY i PIXEL PLUS 2 HD nwm natomiast czy jest gdzieś napisane ile on ma hz ? a jeśli nie ma, to myślicie że może on mieć te 60 hz ? grałem na nim na PS3 i wszystko było w porządku ,czy będzie to się różniło na PS4 ? wiem, że pewnie zadaje głupie pytania ale naprawde niw wiem co i jak :D dzięki za odpowiedź ;)

Edytowane przez wiktorio9
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

niestety na full hd sony 40 inch z 60 hz mocno rwie i grac sie nie da

Co to znaczy?
Nie da się grać, a o dziwo Sony podczas różnych targów i innych imprez swoje exy (między innymi Killzone 4) pokazywało głównie na brawi z tego roku o matrycy 60 hz. Jakoś nikt nie narzekał, że coś nie tak jest z obrazem, ba, dziwne byłoby, gdyby Sony reklamowało gry i konsolę na telewizorach, na ,,których nie da się grać".
Nie jestem specjalista od takich technicznych spraw mam w sypialni 40 Cali Google TV od sony to jest 60 hz . A Bravia ma 60 hz ? Myslalem ze wiecej ? W kazdym razie to nie jest tak ze nie da sie grac kompletnie ale w(pipi)... Bo wyglada jak by byl problem z grafika moze animacja , jak kiedys na komputerach z zaslaba karta ,a to podobno wlasnie wina odswierzania ( hz) z reszta w ps3 przy gt5 mialem to samo.

Wlasnie sprawdzalem bylem w best buyu I na standach z ps4 uzywaja full hd Bravia 120 hz z jakims upscalingiem do 240 i wedlug sprzedawcy to robi roznice w odswierzaniu grafiki , ale czy to prawda ?

 

Używają rożnych telewizorów z różnymi hz. Na targach gamescom, tgs czy e3 (nie pamiętam dokładnie) używali telewizora serii w6, który ma panel 60 hz. Były filmiki na youtube z offscreenowym gameplayem z KZ4, na którym widać ten TV jak na dłoni. Obraz było ok, tak jak wygląda przy każdym 60 hz i nikt nie narzekał. No ale wiadomo 60 hz < 100 i masz prawo to odczuwać jeśli od dłuższego czasu grasz na tv z większą ilośćią hz.

No, ale z drugiej strony jest jeszcze kwestia wyższych hz i ich przełożenia na input laga podczas grania w gry wideo. ,,Tryb gry" zwykle równa się i tak 60 hz choćby TV miał ich tysiąc, żeby nie zwiększać input laga. 

@czarek250885

O tym TV mówię i ma 60 hz max. 

 

 

 

Bo to w tej chwili najlepszy tv pod konsolę polecam każdemu:) wiem że to droga zabawa, ale bez telewizora nie zobaczy się wszystkiego co powinniśmy ;) z resztą skoro ktoś się decyduje na kupno zabawki Sony liczy się z kosztami.

Odnośnik do komentarza

 

Od razu mówię że nie kupiłem u nich konsoli ale naprawdę należą się brawa za takie podejście do Klienów :)

 

Nabywcy #PS4!

Na początku tygodnia roześlemy do Was maile z linkiem umożliwiającym edytowanie zawartości Waszych zamówień na PlayStation 4.

W ofercie będziemy mieć trzy modele konsoli:

PS4 – wersja podstawowa,

PS4 + Killzone 

PS4+ Killzone + PS4 Eye + drugi pad.

 

Przy okazji będziecie mogli dodać do swoich zamówień dodatkowe gry i akcesoria, o ile zechcecie.

o jakim sklepie mówisz ? :D

 

 

A sorry :) GRAM.PL

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

niestety na full hd sony 40 inch z 60 hz mocno rwie i grac sie nie da

 

Co to znaczy?
Nie da się grać, a o dziwo Sony podczas różnych targów i innych imprez swoje exy (między innymi Killzone 4) pokazywało głównie na brawi z tego roku o matrycy 60 hz. Jakoś nikt nie narzekał, że coś nie tak jest z obrazem, ba, dziwne byłoby, gdyby Sony reklamowało gry i konsolę na telewizorach, na ,,których nie da się grać".
Nie jestem specjalista od takich technicznych spraw mam w sypialni 40 Cali Google TV od sony to jest 60 hz . A Bravia ma 60 hz ? Myslalem ze wiecej ? W kazdym razie to nie jest tak ze nie da sie grac kompletnie ale w(pipi)... Bo wyglada jak by byl problem z grafika moze animacja , jak kiedys na komputerach z zaslaba karta ,a to podobno wlasnie wina odswierzania ( hz) z reszta w ps3 przy gt5 mialem to samo.

Wlasnie sprawdzalem bylem w best buyu I na standach z ps4 uzywaja full hd Bravia 120 hz z jakims upscalingiem do 240 i wedlug sprzedawcy to robi roznice w odswierzaniu grafiki , ale czy to prawda ?

Używają rożnych telewizorów z różnymi hz. Na targach gamescom, tgs czy e3 (nie pamiętam dokładnie) używali telewizora serii w6, który ma panel 60 hz. Były filmiki na youtube z offscreenowym gameplayem z KZ4, na którym widać ten TV jak na dłoni. Obraz było ok, tak jak wygląda przy każdym 60 hz i nikt nie narzekał. No ale wiadomo 60 hz < 100 i masz prawo to odczuwać jeśli od dłuższego czasu grasz na tv z większą ilośćią hz.

No, ale z drugiej strony jest jeszcze kwestia wyższych hz i ich przełożenia na input laga podczas grania w gry wideo. ,,Tryb gry" zwykle równa się i tak 60 hz choćby TV miał ich tysiąc, żeby nie zwiększać input laga. 

@czarek250885

O tym TV mówię i ma 60 hz max.

Powiem ci ze masz racje ale nie do konca na stronie Sony pl jest napisane ze ten telewizor uzywa upscalingu ktory nazywa sie motion flow 200 hz , a wedlug cnet Asia wykorzystije matryce 100 hz i z tym bajerkiem podwaja czestotliwosc odswiezania. Tak czy inaczej jest

To swietny tv do gier z nieziemskim input lagiem. Tak czy inaczej moj ma 60 hz bez niczego i nie robi , ale I tak bede gral w salonie na plazmie z serii vt wiec nie ma problemu:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

@Nick81pl

Sorry, ale z tymi hz to ja mam rację. Śledziłem temat dość mocno, a motionflow to ściema. Polecam lekturę avf forum :) Tam jest o tym więcej.

 

No ok nie mowie ze nie masz , tylko podaje ci parametry producenta, I skoro masz racje to widocznie w moim soniaku problemem musi byc input lag a nie czestotliwosc odswiezania .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

100% wystarczający. Nie potrzebujesz niczego lepszego... No chyba że będziesz chciał kupić większy.

 

Większy bym chciał ale niekoniecznie teraz.

Będąc przy temacie posiadam Samsunga bo zależy mi na oglądaniu filmów z USB. Czy oprócz Samsunga ktoś jeszcze ma takie rozwiązanie? Jakim telewizorem 50"\55" należałoby się zainteresować :)?

Edytowane przez Teramitzu
Odnośnik do komentarza

 

100% wystarczający. Nie potrzebujesz niczego lepszego... No chyba że będziesz chciał kupić większy.

 

 

Większy bym chciał ale niekoniecznie teraz.

Będąc przy temacie posiadam Samsunga bo zależy mi na oglądaniu filmów z USB. Czy oprócz Samsunga ktoś jeszcze ma takie rozwiązanie? Jakim telewizorem 50"\55" należałoby się zainteresować :)?

Panasonic TC-P60VT60 60-Inch 1080p 600Hz 3D Smart Plasma uzywam tego glownie do grania I jest super ogladalem filmy z external hard drive I bez zarzutow , jak dla mnie perfekt

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...