Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Żadna z dużych sieci nie potwierdziła. 

 

Jedyna akcja promocyjna która zapowiedzieli to akcja 23-28 listopada w 4 miastach - Gdańsk, Katowice, Poznań, Wawa.

 

Wydaje mi sie że taka akcja jest bezsensu w Polsce. Za mało konsol na magazynach, by coś takiego organizować. Tworzenie popytu dodatkowego na coś, czego nie ma w sklepach tylko by zirytowalo klientów.

 

Fotki z platformy promującej PS4:

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.590226084378220.1073741878.205010466233119&type=3

 

 

Bardzo fajnie to wygląda.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

po premierze w US slychac o odsetku wadliwych konsol glownie trzy problemy, ''port hdmi'', ''RLOD'' i ''karta graficzna'' oby w naszych europejskich egzemplarzach bylo lepiej...mam nadzieje ze moja sztuka bedzie dzialac bezproblemowo, chociaz nie martwie sie o wymiane bo widzac liste preorderowa(kilkaset nazwisk na kartce) to sporo maja sprzetu a na 100% nie kazdy odbierze bo placi sie dzien przed premiera lub w dniu premiery...

Odnośnik do komentarza

Szajba to była podczas launch days PS2 gdy japończycy rekwirowali PS2 ludziom na lotniskach bo był zakaz wywożenia. To co się dzieje z PS4 to tylko lekki hype, mi już przeszło i nie śledzę żadnych newsów. Spokojnie czekam na 29.11

 

Co do wadliwych konsol z powodu HDMI czy przegrzewających się konsol to z pewnością trafią też one do polskich sklepów. Przecież konsole pochodzą z tej samej fabryki, wątpię aby w ciągu dwóch tygodni fabryka sony naglę naprawiła te wady. Ale jak widać to nie wielki punkt procentowy względem wszystkich egzemplarzy więc nie ma się czym przejmować.

 

Z pewnością graczom da się we znaki nie równość konsoli która powoduje że podczas naciskania na jeden z jej rogów konsola się kiwa. 

Odnośnik do komentarza

Odpowiadając na pytania.

Pisałem parę postów wcześniej, że redakcja polskiego eurogamera otrzymała info z Sony, że wszystkie preordery do 3.09 dotrą do ludzi 29-11.

Ja swoją konsolę zamawiałem w SC 9/08 albo 10/08.

Zadzwonili do mnie dzisiaj i poinformowali, że konsola będzie czekać na mnie. Podpytałem czy mogę wymienić na bundle'a z KZ to gość mi powiedział, że ma ostatnią sztukę i nie ma problemu. Więc stałem się szczęśliwym posiadaczem PS4 + KZ:SF. Aha, powiedzieli mi, że najbardziej wypasiony zestaw (KZ, kamera i pad) będzie najszybciej na święta.

Wniosek z tego taki, że najwięcej otrzymali golasów.

Edytowane przez marcinwks
Odnośnik do komentarza

Informacja dla mieszkańców Gdańska: Byłem wczoraj w Galerii Bałtyckiej a konkretnie w Saturnie i popytałem ich o dostępność konsoli na premierę. Okazało się że nie ma co liczyć na PS4 29.11 no chyba że zamówiło się u nich pre-ordera. Także dla tych co chcą 29.11 kupić rano konsolę to odradzam ten sklep ponieważ możecie się zdziwić :D 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...