Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

25 lat od premiery;) żona, syn 2 letni. Z żona gramy we wszystkie możliwe gry split screen (oczywiście te godne uwagi-ostarnio diablo 3). Wydatek na PS 4 pokrywa się z urodzinami mojej lepszej połówki ;) 29 i 30.... i co dać żonie w prezencie jak na horyzoncie widnieje nowa konsola...kasa odłożona.....mieszkam w średniej miejscowości, słynącej z kopalni odkrywkowych:D:D:D więc jest szansa na konsole w dzień premiery jak tylko będzie...Moje pytanie jest takie czy ma ktoś może info na temat dostępności w media expert?  Bo na stronie ani śladu po ps4, w sklepie w którym byłem raczej nie uzyskałem konkretnych informacji ( Pan mówił coś, ale chyba nie wiedział co i nie pokrywało się to z prawdą ). 

Odnośnik do komentarza

17 lat, żona i 2 kochanki, siedmioro dzieci, trzy psy, pasjonat gier od upadku ZSSR, żona miała coś przeciwko kupowaniu ps4 na premiere, na szczęście od czego służy piąchopiryna, biore bundla z killzone shadow fall

+ Dodał MODERATOR
Może wystarczy już tej "szajby"?
Edytowane przez Kyo*
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ja tu chyba nie pasuje :/ 14 lat, Sam uzbierałem przez rok na PS4 :D rodzice kupują mi 2 gry wybrałem FIFA 14, i po ostatnich recenzjach NBA 2K14 tylko nie wiem gdzie będzie można dostać tą gre w dniu premiery. Jakieś propozycje powiem tylko że jestem z Inowrocławia 30 km od Torunia :) JESZCZE TYLKO 12 dni :D Wy wszyscy wolne od roboty, a ja do lekarza ide zamiast do szkoły, oczywiście lekarz przyjmuje pod sklepem RTV Euro AGD o 9:00 i przyjmuje tylko PREORDERY złożone w sierpniu ;)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ale się was fajnie czyta :D Sam mam 27 lat i mieszkam z przyszłą niedoszłą żoną (narzeczona), Nie kupuje na premierę ale jestem z wami chłopaki. Najciekawszy temat na forum, nic tylko po całym dniu wpaść tu i poczytać co tam się dzieje u preorderowców :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale się was fajnie czyta :D Sam mam 27 lat i mieszkam z przyszłą niedoszłą żoną (narzeczona), Nie kupuje na premierę ale jestem z wami chłopaki. Najciekawszy temat na forum, nic tylko po całym dniu wpaść tu i poczytać co tam się dzieje u preorderowców :P

mam to samo,wszedłem przedwczoraj i teraz codziennie wchodze i mam nadzieje,że będzie jak najwięcej wpisów :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...