Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Tiramitzu, da$io:

 

 

Panowie gry EA na obie platformy cena potwierdzona,

Dostępność od 18.11.2013

 

BF4 - XB1/PS4 - 219zł

NFS - XB1/PS4 - 219zł

FIFA14 - XB1/PS4 - 219zł

NBA Live - XB1/PS4 - 219zł

 

W poniższych cenach w Saturnie w Jankach k. Warszawy.

Opcja wysyłki ze sklepu saturn.pl, lub przez infolinie jezeli na stronie nie bedą jeszcze dostępne.

Ceny w innych marketach mogą się różnić.

 

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Ciekawe. Nie dziwi mnie tu tyle ilość osób w wieku około 30 lat, co ich zdecydowana przewaga. Ludzie poniżej 26 lat to wyjątki.

Tak samo jak to, że każdy chwali się kobitą. Tak jakby PYK - posiadasz żonę i dostajesz +100 punktów do lansu ;]

 

Ja zaniżam średnią wiekową - 28 lat. O "marnowaniu czasu" grach komputerowych truję sobie dupę sam sobie. Z kobitą lubimy sobie pograć w co-op'ie (Little Big Planet, seria LEGO, Dead Nation itp). Specjalnie dla niej poluje na bundla z 2 padami i czekam na Diablo 3.

 

 

35, żona i dwójka dzieci.
Żona grywa ze mną 1v1 na splicie w H1CE.

Nadal sie waham czy wziąć ps4 zamiast x1.
XBL , kontroler i społeczność trzymają mnie przy xie.
Grałem na DS4 miesiąc temu, w drive club , fife i inne.
Ds4 jest rewelacyjny jak na pad od Sony. Dolne triggery tylko za sztywne imo.
PSN to zupełnie inna bajka - casualowa.

 

 

A dużo Ci z tej społeczności zostaje przy tym X'ie? Ja mam obie konsole, i mimo to, że przez sporą ilość czasu zdecydowanie wolałem X360, to z nową polityką (+ PS Plus) Sony mnie kupiło. Większość "zielonych" przechodzi na "niebieską stronę", więc problem społeczności u mnie znika.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

31 lat, narzeczona. Na start biorę Killzone, AC IV i właśnie NBA 2K14, która jak na fana przystało jest numer jeden na liście. Martwi tylko brak daty premiery jeszcze o ceny. Wie ktoś coś na ten temat? Ile może kosztować AC IV?

 

AC4 na ps4 239 w player games.pl taniej nie znalazłem.

 

Ewentualnie kup wersje na PS3, posiada ona kod do wykorzystania w psn dzieki któremu sciągnięsz te gre z PSN za 40zł w wersji na Ps4 ale bedziesz musiał używać płytki z PS3. AC4 na ps3 to jakies 170 zł plus 40 zl zakup na psn to ci wyjdzie jakies 200 zł Tak plus minus zależnie od tego za ile znajdziesz gre. 

Odnośnik do komentarza

Witam. ja mam 31 latek, zone, dwu letnia coreczke ktora na razie na szczescie nie zwraca zbytnio uwagi na mojego ixa:P Ostatnio obgryzla mi z dwoch analogow ta gumopodobna warstwe. Ale to jedyne zainteresowanie konsola z jej strony jak narazie. Ja zeby kupic konsole sprzedalem motor- w koncu juz zimno a nie mialem ochoty wkladac w nowe opony zebatki i lancuch tyle ile kosztuje ps4 wiec zona sie ucieszyla najbardziej z takiej decyzji( boi sie ze sie ze bede mial kiedys dzwona). A 29tego tez zasile i tak juz liczne grono osob na urlopie.

Odnośnik do komentarza

Sam mam preordera z playergames.pl, póki co mam potwierdzenie, że konsola będzie do odbioru 29. Prawdopodobnie "zochoruję" lekko dzień czy dwa wcześniej co by pokoczować sobie trochę przed sklepem w oczekiwaniu na otwarcie;). Anyway, te wszystkie niepokojącę wieści ze świata po premierze PS4 w Ameryce trochę mnie przygnębiły i o ile wciąż powtarzam sobie "Stay positive", to jednak z natury jestem pesymistą i z góry zakładam że jesli coś może pójść źle to pójdzie źle po całości :/

 

 

Mam nadzieję że się mylę i 29 stanę się szczęśliwym posiadaczem PS4

Odnośnik do komentarza

ja 29.11  Mój plan jest taki:

 

- godz 8:00 opuszczam mieszkanie 

- godz 8:20 odwiedzam pobliski bank i biorę ponad 2 kafle

- godz 8:35 dochodzę do MM i czekam pod drzwiami na otwarcie

- godz 9:00 wchodzę po konsolę 

- godz 9:45 jade pksem do domu

- godz 12:00 zamykam drzwi na 3 zamki zastawiając je dodatkowo szafą, wyłączam telefony,

                     okna muruje cegłami , do pokoju biorę lodówkę z jedzeniem i piciem i zaszywam się aż do wigilii :D 

Odnośnik do komentarza

@PS4fan: zeby tylko nie skonczylo sie tak:

- godz 8:00 opuszczasz mieszkanie

- godz 8:20 odwiedzasz pobliski bank i bierzesz ponad 2 kafle

- godz 8:35 dochodzisz do MM i ustawiasz sie na koncu 200-osobowej kolejki czekajacych pod drzwiami na otwarcie i wyszarpniecie swojego egzemplarza z puli dostarczonych 10 szt. ps4

;)

Edytowane przez tommi
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

ja 29.11 Mój plan jest taki:

 

- godz 8:00 opuszczam mieszkanie

- godz 8:20 odwiedzam pobliski bank i biorę ponad 2 kafle

- godz 8:35 dochodzę do MM i czekam pod drzwiami na otwarcie

- godz 9:00 wchodzę po konsolę

- godz 9:45 jade pksem do domu

- godz 12:00 zamykam drzwi na 3 zamki zastawiając je dodatkowo szafą, wyłączam telefony,

okna muruje cegłami , do pokoju biorę lodówkę z jedzeniem i piciem i zaszywam się aż do wigilii :D

Nie zapomnij o wyjściu na potrzeby fizjologiczne... No chyba że nie;)

Odnośnik do komentarza

ja 29.11  Mój plan jest taki:

 

- godz 8:00 opuszczam mieszkanie 

- godz 8:20 odwiedzam pobliski bank i biorę ponad 2 kafle

- godz 8:35 dochodzę do MM i czekam pod drzwiami na otwarcie

- godz 9:00 wchodzę po konsolę 

- godz 9:45 jade pksem do domu

- godz 12:00 zamykam drzwi na 3 zamki zastawiając je dodatkowo szafą, wyłączam telefony,

                     okna muruje cegłami , do pokoju biorę lodówkę z jedzeniem i piciem i zaszywam się aż do wigilii :D

 

8;20 - 1 błąd możesz zaoszędzic na czasie płacąc kartą (pozwoli co to zając lpesze miejsce w kolecje będać wcześniej )

9;45 - ryzykonwa zagrywka lepiej autem jesli nie masz poproiść kogoś aby cie odwiózł będziesz mięć wkońcu bardzo cenny ładunek

To tyle moich rad powodzenia !!

Odnośnik do komentarza

ja 29.11  Mój plan jest taki:

 

- godz 8:00 opuszczam mieszkanie 

- godz 8:20 odwiedzam pobliski bank i biorę ponad 2 kafle

- godz 8:35 dochodzę do MM i czekam pod drzwiami na otwarcie

- godz 9:00 wchodzę po konsolę 

- godz 9:45 jade pksem do domu

- godz 12:00 zamykam drzwi na 3 zamki zastawiając je dodatkowo szafą, wyłączam telefony,

                     okna muruje cegłami , do pokoju biorę lodówkę z jedzeniem i piciem i zaszywam się aż do wigilii :D

Przykro mi ale banki są z reguły otwarte od 9-10 rano.

Nie można zapłacić kartą?

Ogólnie ja się nie martwię, w aglomeracji śląskiej w promieniu 5 km ode mnie mam Saturna, 2x media markt, 2x sony center, niezliczone ilości media expert, rtv euro itp... Tak więc na pewno gdzieś dostanę na premierę bez konieczności składania preordera.

Odnośnik do komentarza

 

ja 29.11  Mój plan jest taki:

 

- godz 8:00 opuszczam mieszkanie 

- godz 8:20 odwiedzam pobliski bank i biorę ponad 2 kafle

- godz 8:35 dochodzę do MM i czekam pod drzwiami na otwarcie

- godz 9:00 wchodzę po konsolę 

- godz 9:45 jade pksem do domu

- godz 12:00 zamykam drzwi na 3 zamki zastawiając je dodatkowo szafą, wyłączam telefony,

                     okna muruje cegłami , do pokoju biorę lodówkę z jedzeniem i piciem i zaszywam się aż do wigilii :D

 

8;20 - 1 błąd możesz zaoszędzic na czasie płacąc kartą (pozwoli co to zając lpesze miejsce w kolecje będać wcześniej )

9;45 - ryzykonwa zagrywka lepiej autem jesli nie masz poproiść kogoś aby cie odwiózł będziesz mięć wkońcu bardzo cenny ładunek

To tyle moich rad powodzenia !!

 

właśnie nie mogę zapłacić kartą tyle bo jak zakładałem konto to dałem sobie dzienny limit z konta 2000zł :/ co do auta pomyślę ;D

 

ja 29.11  Mój plan jest taki:

 

- godz 8:00 opuszczam mieszkanie 

- godz 8:20 odwiedzam pobliski bank i biorę ponad 2 kafle

- godz 8:35 dochodzę do MM i czekam pod drzwiami na otwarcie

- godz 9:00 wchodzę po konsolę 

- godz 9:45 jade pksem do domu

- godz 12:00 zamykam drzwi na 3 zamki zastawiając je dodatkowo szafą, wyłączam telefony,

                     okna muruje cegłami , do pokoju biorę lodówkę z jedzeniem i piciem i zaszywam się aż do wigilii :D

Przykro mi ale banki są z reguły otwarte od 9-10 rano.

Nie można zapłacić kartą?

Ogólnie ja się nie martwię, w aglomeracji śląskiej w promieniu 5 km ode mnie mam Saturna, 2x media markt, 2x sony center, niezliczone ilości media expert, rtv euro itp... Tak więc na pewno gdzieś dostanę na premierę bez konieczności składania preordera.

 

nic trudnego skoczyć dzień wcześniej :)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.11.2013 o 18:56, waldusthecyc napisał:

tommi jestem tok młodszy od Ciebie. Stresy w pracy niszczą człowieka :D

 

Pamiętacie wspólne ciupanie w BFa BC2 jak nam sie małe dzieci budziły w środku nocy? "U kogo teraz?" "U mnie, zaraz wracam" XDDDDDD

Pamiętam te płaczące dzieciaki, żony, i teściowe (to chyba u Mańka było xD) I danielski też się w BF4 melduje, widzę, że odbudowa starego składu z BC2 staje się faktem, tylko serdżu całkiem w PCty poszedł bo cuś go nie widać,

 

W dniu 17.11.2013 o 13:17, waldusthecyc napisał:

(pipi)A MAĆ PLAYSTATION MY ASS MAM RĘKĘ W GIPSIE :(

No ty chyba gupi jesteś...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

 

tommi jestem tok młodszy od Ciebie. Stresy w pracy niszczą człowieka :D

 

Pamiętacie wspólne ciupanie w BFa BC2 jak nam sie małe dzieci budziły w środku nocy? "U kogo teraz?" "U mnie, zaraz wracam" XDDDDDD

To nie moje xd kozbinio mordo rówieśnikami jesteśmy ;p Pamiętam te płaczące dzieciaki, żony, i teściowe (to chyba u Mańka było xD) I danielski też się w BF4 melduje, widzę, że odbudowa starego składu z BC2 staje się faktem, tylko serdżu całkiem w PCty poszedł bo cuś go nie widać,

 

(pipi)A MAĆ PLAYSTATION MY ASS MAM RĘKĘ W GIPSIE :(

No ty chyba gupi jesteś...

No mega jestem przypalony na pełen skład, na własny serwer gdzie znów wszsyscy sie wpitolimy do jednego składu :)

 

No (pipi)a kielona myłem i rozbił mi sie na dłoni. Przeciąlem skore oraz ścięgno palca serdecznego, resztę ściegien poprzestawialem. 1,5 h mi szyli rękę i w gips. Najwyżej zdejmę na żądanie no bez jaj fakin szit.

 

Tak BTW z tego piszecie to gry bedą wcześniej zo sama konsola? Gdzies mi sie 18 listopada obił o uszy w kontekście ciupania w gry EA

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...