Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

 

Panowie gry EA na obie platformy cena potwierdzona,

Dostępność od 18.11.2013

 

BF4 - XB1/PS4 - 219zł

NFS - XB1/PS4 - 219zł

FIFA14 - XB1/PS4 - 219zł

NBA Live - XB1/PS4 - 219zł

 

W poniższych cenach w Saturnie w Jankach k. Warszawy.

Opcja wysyłki ze sklepu saturn.pl, lub przez infolinie jezeli na stronie nie bedą jeszcze dostępne.

Ceny w innych marketach mogą się różnić.

 

Dzisiaj byłem w Jankach w Saturnie pytałem o te gry. Koleś zdziwiony na mnie popatrzał i pyta " .... gry przed konsola ?? ", i coś tam zaczął pi....ić myślałem że mu płaskiego do twarzy przykleję bo jakoś taki był nie miły :nuke:  a z tym nie było by trudno  :verymad: taki mały opasły grubasek z brodą, myślę combo że lewy prosty i prawy low kick grubemu by wytłumaczyło co to znaczy drażnić kogoś przed premiera :banana:  :woot:  

Edytowane przez kakus
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

PS każdy na tym forum widział :)

 

A co do NBA to z grami żadnych problemów nie będzie Polska to nie YT gdzie każdy ze sklepu wychodzi z konsolą i pięcioma grami w komplecie 

 

Hmm ale czy tylko mnie te informacje nie pokoją ;)? Nie chciałbym wylądować z niedziałającym sprzętem. Myślicie, że w sklepie będzie można sprawdzić konsolę przy odbiorze?

Odnośnik do komentarza

 

PS każdy na tym forum widział :)

 

A co do NBA to z grami żadnych problemów nie będzie Polska to nie YT gdzie każdy ze sklepu wychodzi z konsolą i pięcioma grami w komplecie 

 

Hmm ale czy tylko mnie te informacje nie pokoją ;)? Nie chciałbym wylądować z niedziałającym sprzętem. Myślicie, że w sklepie będzie można sprawdzić konsolę przy odbiorze?

 

Sony sprzedało ponad milion konsol, jest to rekord. Jeżeli z tego miliona 1tys padł, to jest to procent bardzo mały, ale jeżeli z tego 1tys połowa osób o tym napisze w sieci, to wydaje się, że problem może być bardzo duży. Ja jestem dobrej myśli, imo nie ma co panikować.

Odnośnik do komentarza

YETI: 500 osób wystawiło 1 gwiazdkę na samym Amazonie, więc wadliwych egzemplarzy może być trochę więcej niż 1 tysiąc.

 

Tak czy siak nie martwię się. W dużo gorszej sytuacji byłem, po zakupie X360. Wiadomo było że konsola była awaryjna i kiedyś na 80% padnie na RROD'a. Nie wiadomo było tylko czy padnie w trakcie, czy po upływie gwarancji ;) Na szczęście padła w trakcie.

 

W przypadku PS4 wydaje mi się że usterka jest związana nie z samą awaryjnością sprzętu (tego nie można stwierdzić po kilku dniach), a z wadami fabrycznymi w niektórych egzemplarzach. Dużo lepiej jest mieć czystą sytuacje po podłączeniu konsoli, niż żyć w niepewności, kiedy Ci ten sprzęt padnie.

Odnośnik do komentarza
Dzisiaj byłem w Jankach w Saturnie pytałem o te gry. Koleś zdziwiony na mnie popatrzał i pyta " .... gry przed konsola ?? ", i coś tam zaczął pi....ić myślałem że mu płaskiego do twarzy przykleję bo jakoś taki był nie miły :nuke:  a z tym nie było by trudno  :verymad: taki mały opasły grubasek z brodą, myślę combo że lewy prosty i prawy low kick grubemu by wytłumaczyło co to znaczy drażnić kogoś przed premiera :banana:  :woot:  

 

 

 

EA potwierdziło dostawę na 18.11. oczywiście, na kuriera może spaść meteoryt, nie przewidzisz tego :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...