Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mastafaker

Ja liczę na ten zestaw z Amazona. Wstępnie miałem kupić na premierę jednak wstrzymam się i zobaczę jak będzie wyglądała sprawa z awaryjnością konsol w Europie. Bo jak mi konsola padnie i będę musiał oddać to wyjdzie prawie tak samo jakbym kupił na święta. 

 

No i bundle z 2 padami, kamerką i killzonem to chyba najlepsza na chwilę obecną opcja. Brakuje tylko takiego samego tylko z Fifą.

 

 

 

Jakoś sobie nie umiem wyobrazić, że taka firma jak SONY wysyła do polski niecały tysiąc sztuk konsol wiedząc jakie u nas jest zamiłowanie do 
"PSX'ów". W Polsce zawsze była i zawsze będzie przodowała hierarchia Playstation. Microsoft niestety nie pomaga w zmianie tego stanu rzeczy.

Edytowane przez mastafaker
Odnośnik do komentarza
sklepami z multimediami wygląda następująco:
  • Komputronik – 50 szt.
  • Saturn – 50 szt.
  • Empik - 70 szt.
  • Media-Markt – dane nie są jeszcze w 100% potwierdzone, liczby wahają się pomiędzy 60 a 80 sztukami.
  • Powyższe dane dotyczą ilości egzemplarzy na całą sięć, nie na pojedyncze salony! Uwzględniając pomniejszych dystrybutorów oraz sklepy internetowe, można się więc spodziewać, iż w dniu premiery do Polski trafi zaledwie około 280-350 konsol PlayStation 4.

 

Ten wpis jak najbardziej ma sens, tylko naiwniacy źle zrozumieli o co chodzi. To są sztuki NA SKLEP. Każdy Media-Markt przykładowo dostanie po 60-80 sztuk na dany sklep, co i tak jest zbyt małą liczbą, by ogarnąć wszystkie pre-ordery. Na potwierdzenie wpis znajomego z innego forum.

 

Załatwiając swoje sprawy odwiedziłem Szczeciński MM i pogadałem z pracownikiem od serca. Poinformował mnie, że na całe zachodniopomorskie zostalo przekazane tylko 3000 sztuk. Co za tym idzie oni na chwilę obecną mają ponad 6 razy więcej zamówień niż konsol.. Więc kto pierwszy ten lepszy. Dopiero za dwa tygodnie spodziewają się większej dostawy jednak też nie wiedzą kiedy i ile dokładnie..

 

Wpis z tamtej strony, cytowany na początku mojego postu jak najbardziej ma sens. Po tyle sztuk każdy sklep otrzyma. SKLEP, a nie cała SIEĆ

Edytowane przez miragepl89
Odnośnik do komentarza

 

sklepami z multimediami wygląda następująco:
  • Komputronik – 50 szt.
  • Saturn – 50 szt.
  • Empik - 70 szt.
  • Media-Markt – dane nie są jeszcze w 100% potwierdzone, liczby wahają się pomiędzy 60 a 80 sztukami.
  • Powyższe dane dotyczą ilości egzemplarzy na całą sięć, nie na pojedyncze salony! Uwzględniając pomniejszych dystrybutorów oraz sklepy internetowe, można się więc spodziewać, iż w dniu premiery do Polski trafi zaledwie około 280-350 konsol PlayStation 4.

 

Ten wpis jak najbardziej ma sens, tylko naiwniacy źle zrozumieli o co chodzi. To są sztuki NA SKLEP. Każdy Media-Markt przykładowo dostanie po 60-80 sztuk na dany sklep, co i tak jest zbyt małą liczbą, by ogarnąć wszystkie pre-ordery. Na potwierdzenie wpis znajomego z innego forum.

 

Załatwiając swoje sprawy odwiedziłem Szczeciński MM i pogadałem z pracownikiem od serca. Poinformował mnie, że na całe zachodniopomorskie zostalo przekazane tylko 3000 sztuk. Co za tym idzie oni na chwilę obecną mają ponad 6 razy więcej zamówień niż konsol.. Więc kto pierwszy ten lepszy. Dopiero za dwa tygodnie spodziewają się większej dostawy jednak też nie wiedzą kiedy i ile dokładnie..

 

Wpis z tamtej strony, cytowany na początku mojego postu jak najbardziej ma sens. Po tyle sztuk każdy sklep otrzyma. SKLEP, a nie cała SIEĆ

 

Też sądzę, że to jakaś pomyłka. Sprzętu będzie więcej, ale czy starczy dla wszystkich chętnych? Nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza

Ma ktoś preorder w Euro? Myślicie, że nie zawiodą?

 

 

Stary przestań trząść tyłkiem będzie co będzie. Pytając ludzi dzień w dzień o to samo niczego nie zmienisz. Zrealizują to zrealizują nie zrealizują to pójdziesz rano do mm i  może kupisz...

 

Wszyscy są podjarani, wszyscy czekają ale nie popadajmy w wariactwo. To nadal tylko konsola. Też mam swój preorder w euro z 7.11 uda się go odebrać będę bardzo szczęśliwy ale nie zamęczam ludzi pytaniem czy też go mają i czy myślą że sklep go zrealizuje. NIKT tego tutaj nie wie a wiedza ta i tak niczego nie zmieni. 28 chce wiedzieć czy zrealizują, nic więcej

Edytowane przez Shadow864
Odnośnik do komentarza

Wczoraj zadzwoniłem do Euro co z moim pre orderem (ciągle status "kompletowanie zamówienia"). Mówię do babki, że za półtora tygodnia premiera a ja dalej nic nie wiem, no więc powiedziała, że "przecież pisali na swoim facebóku, że wszystkie zamówienia składane do 7 listopada będą realizowane" - szkoda, że żadnego maila nie wysłali.

Zamówienie składałem 7 listopada (koło godziny 13) i pytam się czy na pewno dostanę etc. - babka mówi, że tak.

 

Co śmieszne, parę stron temu ktoś pisał, że mu z kolei powiedzieli, że wszystkie zamówienia składane do 4 listopada będą realizowane... Cyrk nie z tej ziemi.

 

Jeżeli 28 nie dostanę żadnego maila, to rano jadę "walczyć" do MM. Ciekawe czy faktycznie tyle ludzi i szał będzie :) - "Radom 2".

Kurde, no wyrwać Ps4 w bundlu z KZ i AC4 za 1999 zł to wow, orgazm jak nic.

Edytowane przez Słupek
Odnośnik do komentarza

Właśnie miałem tel z Sony Center że mogę sobie wsadzić w dupe ten swój preorder. Tyle w temacie. Generalnie to - Sony wyyeb się na plecy z taką polityką. Pojadę do MM albo Saturna w dzień premiery. Przepychać się łokciami nie będę, nie będzie to olewam sprawę. Jestem zniesmaczony. 

Odnośnik do komentarza

Właśnie miałem tel z Sony Center że mogę sobie wsadzić w dupe ten swój preorder. Tyle w temacie. Generalnie to - Sony wyyeb się na plecy z taką polityką. Pojadę do MM albo Saturna w dzień premiery. Przepychać się łokciami nie będę, nie będzie to olewam sprawę. Jestem zniesmaczony.

 

Cos wiecej? Kiedy skladales preorder?

Odnośnik do komentarza

będzie nie będzie będzie nie będzie będzie nie będzie będzie nie będzie .... Ludzie wyluzujcie :D Współczuje ludziom z sony center , euro i mm :)  Zawsze przy premierze nowego sprzętu tak jest :) To że po raz PIERWSZY premiera w polsce odbywa się razem z całą europą powoduje że na pewno będzie mało sprzętu tak samo było przy ps3 i xbox ale nie u nas tylko na zachodzie.

 

Mojego xboxa odebrałem z drugiego rzutu niemieckiego bo w pierwszy się nie zmieściłem a miałem preorder zamówiony 3 miesiące wcześniej. W Polsce jak xbox miał premierę to reszta rynków była już zaspokojona i można było u nas rzucić dużo za dużo konsol :) .

 

Jeżeli nie kupicie za tydzień to kupicie na początku roku to nie koniec świata.

Odnośnik do komentarza

Właśnie miałem tel z Sony Center że mogę sobie wsadzić w dupe ten swój preorder. Tyle w temacie. Generalnie to - Sony wyyeb się na plecy z taką polityką. Pojadę do MM albo Saturna w dzień premiery. Przepychać się łokciami nie będę, nie będzie to olewam sprawę. Jestem zniesmaczony. 

Właśnie polityka Sony jest tutaj uczciwa. Jadą według kolejności zamówionych konsol. Skoro będą mieć 10 sztuk na sklep, a przed tobą 10 osób złożyło preorder to z jakiego powodu miałbyś dostać konsolę? Bo tak?

Sony informowało, że preordery do 3.09  mają gwarancję dostępności na 29-11 i tyle. Zamówili albo dostali od centrali tyle i tyle sztuk na stan z jakiegoś dnia i już. Pretensje musisz mieć do chińskich fabryk, że nie nadążyły z produkcją.

Edytowane przez marcinwks
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

A ja byłem dziś w MM i taki zestaw będzie ale jak zapytałem sprzedawce ile to zaczął kręcić a najśmieszniejsze jest to że powiedział że ten zestaw podlega też pod preordery, dla mnie to ściema bo z całej rozmowy już wypływało "I tak nie kupisz bo na sklepie ich nie będzie, kierownik wziął jedną resztę pracownicy"

Odnośnik do komentarza

Nie zdziwiłbym się że ta promocja istnieje tylko po to aby ściągnąć klientów.

Wszystkie sklepy sprzedają gołe konsole za 1700-1800zł. Gra kosztuje 200zł, więc resztę muszą dołożyć. Opłaca im się? Pewnie tak, jeśli takich zestawów będzie mało - powiedzmy 2-3 na sklep. Reszta skoro już przyjechała do sklepu to kupi golasa, albo zestaw z samym KZ. Przecież rodzina przyjechała po konsole i z konsolą musi wrócić :)

Odnośnik do komentarza

 

Właśnie miałem tel z Sony Center że mogę sobie wsadzić w dupe ten swój preorder. Tyle w temacie. Generalnie to - Sony wyyeb się na plecy z taką polityką. Pojadę do MM albo Saturna w dzień premiery. Przepychać się łokciami nie będę, nie będzie to olewam sprawę. Jestem zniesmaczony. 

Właśnie polityka Sony jest tutaj uczciwa. Jadą według kolejności zamówionych konsol. Skoro będą mieć 10 sztuk na sklep, a przed tobą 10 osób złożyło preorder to z jakiego powodu miałbyś dostać konsolę? Bo tak?

Sony informowało, że preordery do 3.09  mają gwarancję dostępności na 29-11 i tyle. Zamówili albo dostali od centrali tyle i tyle sztuk na stan z jakiegoś dnia i już. Pretensje musisz mieć do chińskich fabryk, że nie nadążyły z produkcją.

 

 

Nie, nie jest uczciwa. Bo jeżeli zapłacił 100 zł za kupon, który GWARANTUJE dostepność konsoli a potem nagle okazuje się, że tak nie jest co może czuć się oszukany?

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj byłem w saturnie w złotych tarasach i gość powiedział mi, że nie wie czy będą mieli taką promocję jak media markt, ale ogólnie jakieś promocje fajne powinny się pojawić. Poza tym gwarantował, że jak przyjadę do sklepu rano 29 listopada to na pewno będe mógł kupić normalnie ps4 z półki (mają wystarczającą ilość konsol na preordery tak, że jeszcze spokojnie starczy, żeby wystawić część na półkach).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...