Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Możliwe , że nocna sprzedaż ruszy w MM/SP w galeriach handlowych. 

 

 

Druga duża partia konsol ma wjechać do 12.12.13. 

 a z ta nocna sprzedażą jakieś konkretne info czy tak jak z całą dostępnością konsoli ?

 

nie ma nocnej sprzedazy już ktoś pytał na fanPage Saturna jak i Media

 

Czyli takie samo info jak z dostępnością :) uwielbiam ludzi z wyobraźnią :)

Odnośnik do komentarza

Resogun- indie game :) 

A rok 2014 to co? Ja widzę biedę i żadnego exa :) Dopiero Wiedzmin 3 zrobi zamieszanie- ale to żaden ex.

Lineup słaby, okres przejściowy, bo gry będą wychodzić na current geny i next geny- różnice jak w AC4- czyli żadne, trochę wyostrzony obraz i tyle. 

 

Oby konsola nie skończyła jak Ps3 gdzie połowę gen. bieda z nędzą. A teraz minusować- GO! 

 

 

:banana:

 

 

Na forum nie mogę komentować  :sorcerer:  Mam z resztą fapować do premiery nowej konsoli. Spoko. 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Oby konsola nie skończyła jak Ps3 gdzie połowę gen. bieda z nędzą.

Zależy co kto lubi. Ja tam nie narzekałem jak zapewne znaczna część ludzi. A gry będą wszystko w swoim czasie.Niektórzy zapominają, że dopiero są premiery sprzętów, a już by chcieli pokaźną bibliotekę porządnych gier na start :teehee:

Odnośnik do komentarza

 

 

Oby konsola nie skończyła jak Ps3 gdzie połowę gen. bieda z nędzą.

Zależy co kto lubi. Ja tam nie narzekałem jak zapewne znaczna część ludzi. A gry będą wszystko w swoim czasie.Niektórzy zapominają, że dopiero są premiery sprzętów, a już by chcieli pokaźną bibliotekę porządnych gier na start :teehee:

 

 

 

Zależy kiedy kupiłeś Ps3. Jak na początku, to exów było mało, bo ja mówie o exach dla których warto kupić X konsole- multi nie liczę. 

Najlepszy okres, to koniec generacji. Ps3 się rozkręcało po U2 i największy strzał dostało w okolicach U3 i trwa to do teraz. 

Zawsze tak samo, dobry rok od premiery jest dobrym momentem na zakup. Następne święta będą kozackie. 

Odnośnik do komentarza

Resogun- indie game :)

A rok 2014 to co? Ja widzę biedę i żadnego exa :) Dopiero Wiedzmin 3 zrobi zamieszanie- ale to żaden ex.

Lineup słaby, okres przejściowy, bo gry będą wychodzić na current geny i next geny- różnice jak w AC4- czyli żadne, trochę wyostrzony obraz i tyle. 

 

Oby konsola nie skończyła jak Ps3 gdzie połowę gen. bieda z nędzą. A teraz minusować- GO! 

 

 

:banana:

 

 

Na forum nie mogę komentować  :sorcerer:  Mam z resztą fapować do premiery nowej konsoli. Spoko. 

Na takich jak ty są sposoby :) :

 

ps4vsx1_zpscc09178d.jpg

 

Do tego dorzuć Uncharted, a przed nami VGX na którym na bank będą nowe gry zapowiedziane. PS4 jest w duuuużo lepszej pozycji niż PS3 na starcie i przez pierwszy rok.

Odnośnik do komentarza

Widziałeś te gry? Te exy?  LOL 

 

Na gamescomie też mieli pokazać... i pokazali 15 indyków. 

Na evencie również mieli pozamiatać i nie pozamiatali, a Uncharted żadnych konkretów. Gra ma przejść poważny restart, bo jak dostaniemy kolejnego samograja w tunelu, to lipa. 

Nie, nie widziałem. W ogóle myślę że Sony powinno się spakować po nowym roku i skończyć z konsolami bo przecież żadnych exclusivów już nigdy nie wypuszczą. 

 

(Sarkazm mode off)

Odnośnik do komentarza

@luck1985 - skoro nie czekasz na PS4 to co robisz w tym temacie? Lubisz trollować osoby, które czekają na PS4, ironizować i wyśmiewać ich bo do nowej konsoli Sony mają inne podejście niż Ty? Zachowaj umiar. Jasne, jest tutaj kilku gimbusów, którzy przez piątkową premierę mają zmazy nocne, ale jest też mnóstwo pozytywnie zakręconych fanów, którzy chcą pod TV postawić sobie PS4. Bez względu na to, ile gier na starcie będzie do ogarnia.

Edytowane przez miragepl89
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

jak na sony to i tak dobry lineup na początku, ps3 kupiłem dopiero przy premierze kilzone 2 i nie miałem żadnych oporów przed "odłożeniem w czasie" zakupu, teraz bardzo mocno sie zastanawiam czy nie łykać odrazu na premiere ps4 z racji na cenę i dwie interesujące mnie gierki, chociaż bije sie z myślami by poczekać do marca i z infamouse łykać lub ew pakiet z vitą jak takowy będzie

Odnośnik do komentarza

Ale nowa generacja, w tym przypadku Ps4 nie jest jak smartphone, TV czy jakiś inny elektroniczny gadżet, którego następca pojawia się co pół roku, który po roku jest już przestarzały i traci połowę swojej wartości. Ps4 będzie istaniło kolejne 5-8 lat i przez najbliższy czas dużo nie stanieje. I jako, że jestem graczem udziela mi się tytułowa szajba i pragnę nabyć konsole równo z premierą. Nawet mimo tego, że dwie gry na które liczyłem odpadły na premierę. Czy kupie teraz czy za 2-3 miesiące nic na tym nie stracę, a nawet zyskam to uczucie podniecenia posiadania nowej generacji równo z premierą. A dodam jeszcze, że nie jestem hardkorowym graczem, który poświęca temu każdą wolną chwilę ;).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak się składa, że wczoraj byłem w Media Markt w Czeladzi i rozmawiałem ze znajomym kierownikiem, który wydawał się być wzorowo doinformowany w temacie dostępności PS4 na premiere. Powiedział mi, że każdy preorderowiec otrzyma na 100% swoją konsolę, a na sklepie poza tym będą mieli około 100 sztuk. Jest jednak pewien szkopuł... Konsola będzie sprzedawana WYŁĄCZNIE osobom pełnoletnim za okazaniem dowodu osobistego więc dzieciarnia z forum raczej trochę sobie jeszcze na PS4 poczeka bo Tatuś z Mamusią najpewniej kończą pracę po 15, a wtedy prawdopodobieńśtwo ustrzelenia konsoli jest nikłe.

 

Byłbym zapomniał. Ja sam mam 6 preorderów, ale chyba rezygnuje z wszystkich bo konsultant z EURO wysłał mi maila, że nie gwarantuje konsoli na 29go ;/// Cholera, nie wiem czy nie ściagać ze stanów... jak myślicie dojdzie na 29???///

Edytowane przez kszalek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trudno się dogadać jak piszemy o exach pokroju bilarda  :ninja: A gra indie to w tej chwili najlepiej oceniona gra na Ps4. 

 

Trudno, widzę, że nikt nie ma konretnych argumentów za kupnem konsoli, a hype jest głównym powodem. 

A wiesz gdzie ja mam oceny gier? Dla mnie Killzone (po tym co widziałem) zasługuje na conajmniej 9/10 a takie Call of Duty Ghost, szrot jakich mało (po tym co widziałem), zasługuje na 1/10. I co z tego?

Żal mi Ciebie bo chyba bardzo chcesz mieć PS4 ale nie możesz (brak kasy?), więc wszystkim będziesz teraz obrzydzał start PS4. Załóż oddzielny temat gdzie napiszesz czemu nie warto kupować nowej konsoli i tam się udzielaj. Psujesz nastrój.

Odnośnik do komentarza

Tak się składa, że wczoraj byłem w Media Markt w Czeladzi i rozmawiałem ze znajomym kierownikiem, który wydawał się być wzorowo doinformowany w temacie dostępności PS4 na premiere. Powiedział mi, że każdy preorderowiec otrzyma na 100% swoją konsolę, a na sklepie poza tym będą mieli około 100 sztuk. Jest jednak pewien szkopuł... Konsola będzie sprzedawana WYŁĄCZNIE osobom pełnoletnim za okazaniem dowodu osobistego więc dzieciarnia z forum raczej trochę sobie jeszcze na PS4 poczeka bo Tatuś z Mamusią najpewniej kończą pracę po 15, a wtedy prawdopodobieńśtwo ustrzelenia konsoli jest nikłe.

 

Byłbym zapomniał. Ja sam mam 6 preorderów, ale chyba rezygnuje z wszystkich bo konsultant z EURO wysłał mi maila, że nie gwarantuje konsoli na 29go ;/// Cholera, nie wiem czy nie ściagać ze stanów... jak myślicie dojdzie na 29???///

Skoro to znajomy i kierownik i będą mieli aż tyle sztuk, to nie widzę problemu żeby Ci zarezerwował, więc po co ściągać ze stanów.... :shok:  No chyba, że nie masz 18 lat...  :thumbsup: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Tak się składa, że wczoraj byłem w Media Markt w Czeladzi i rozmawiałem ze znajomym kierownikiem, który wydawał się być wzorowo doinformowany w temacie dostępności PS4 na premiere. Powiedział mi, że każdy preorderowiec otrzyma na 100% swoją konsolę, a na sklepie poza tym będą mieli około 100 sztuk. Jest jednak pewien szkopuł... Konsola będzie sprzedawana WYŁĄCZNIE osobom pełnoletnim za okazaniem dowodu osobistego więc dzieciarnia z forum raczej trochę sobie jeszcze na PS4 poczeka bo Tatuś z Mamusią najpewniej kończą pracę po 15, a wtedy prawdopodobieńśtwo ustrzelenia konsoli jest nikłe.

 

Byłbym zapomniał. Ja sam mam 6 preorderów, ale chyba rezygnuje z wszystkich bo konsultant z EURO wysłał mi maila, że nie gwarantuje konsoli na 29go ;/// Cholera, nie wiem czy nie ściagać ze stanów... jak myślicie dojdzie na 29???///

 

Tak a świstak siedzi.... Weź człowieku nie troluj, sprowadź sobie nawet z Brazylii za 5000pln i tak Ci nie sprzedadzą, bo tak jak napisałeś gimbazie nie sprzedają. Co za głupoty ludzie piszą, aż szkoda tracić czas na czytanie takiego gów...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...