Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to dużo ale w Saturnie w Bałtyckiej ma być 90 sztuk PS4 50/50 dla półek i preorderów w Media Marktach podobnie.

 

To będzie ogólnopolska tendencja, że MM i Saturn będą miały tyle samo na półkach co preorderów w każdym sklepie. Dlatego byłem taki spokojny ;)

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Ja znowu mam inne informacje które potwierdzają braki konsol wprawdzie moje miasto małe bo 89 tyś ale...

 

Media Markt nawet nie obsłuż preorderów nie mówić już o wystawianiu na pułkach 

Sony Center będzie miało całe 10 szt gdzie preorderów mają tyle

Podobno Sony przyznając pule konsol na sklepy nie chce przekraczać 25 szt gołych konsol widać wolą by sprzedały się budlepacki

Odnośnik do komentarza

Czeladź

 

edit. jeszcze info z fejsa ULTIMY

 

22 minut(y) temu w pobliżu: Warsaw

Przyjechała do nas część akcesoriów i gier od Sony na PS4, które automatycznie pojawiły się w systemie i nasz magazyn je zapakował dla niektórych z Was. Paczki mogły się pojawić w systemie jako zrealizowane, niestety z powodów prawnych nie możemy ich dzisiaj do Was wysłać mimo że system pokazuje że tak się stało. Musicie więc uzbroić się w cierpliwość i poczekać do premiery. Dziękujemy
za wyrozumiałość
Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

6.11 zaraz jak tylko wrzucili bundla z killzonem.

 

Zapewniali zapewniali ze bedzie a teraz 'nie gwarantuja' xd

Jesteśmy w podobnej sytuacji :-). Kiedy otrzymałeś mejla? U mnie jeszcze cisza.
ale on chyba sam napisał do nich, ponieważ ja tez zamawialem tego samego dnia i mi gwarantują odbiór

Mi na wczoraj również ale kto tam ich wie.

Odnośnik do komentarza

Straszna głupota z tym nie wysyłaniem gier i akcesoriów, jakie względy prawne? Dawaliście tu fotki ze sklepów stacjonarnych, gdzie gry leżały na półkach. Niestety w Krakowie lipa, "proszę przyjść w piątek, wszystko będzie wystawione". Nosz ja pierlolę! Wszystkie gry i dodatki muszę pozamawiać przez internet.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

6.11 zaraz jak tylko wrzucili bundla z killzonem.

 

Zapewniali zapewniali ze bedzie a teraz 'nie gwarantuja' xd

Jesteśmy w podobnej sytuacji :-). Kiedy otrzymałeś mejla? U mnie jeszcze cisza.
ale on chyba sam napisał do nich, ponieważ ja tez zamawialem tego samego dnia i mi gwarantują odbiór

Mi na wczoraj również ale kto tam ich wie.

Odnośnik do komentarza

uuuu widzę że łódzki MM wystawił już nie tylko gry EA na półki, jest też Killzone i Knack za 249 (sprawdźcie u siebie na stronie - odbiór w markecie), czymś mi to pachnie :sorcerer:

Który MM? W M1? W porcie? Czy galeria?

Edytowane przez Square
jak już cytujesz to z głową
Odnośnik do komentarza

U mnie Nowogard mała 16 tyś miejscowość, w Media Expert powiedzieli że dostano 2 szt.

 

Jedna preorder druga na półkę, nie wiem czy brać.

jednak nie mogli powiedzieć czy dostano jakiś zestaw czy golasa, nie ma ciśnienia po pracy na spokojnie podskoczę i zobacze czy uda sie kupić czy nie.

 

Edit. Jutro przejdę się do Neonetu i spytam jak sytuacja u nich wygląda.

Edytowane przez polaki899
Odnośnik do komentarza

Gry już od tygodnia na magazynach. Z tego co czytam, to potwierdza się teza o 50sztukach na sklep. 

Jestem ciekaw tej całej jazdy, Jak na większe miasto jest po 5 i lepiej takich kolosów rtv, to nie chce mi się wierzyć że to wszystko pójdzie o 9 rano i będzie jakaś walka o pudło. 

 

Nie będę zdziwiony jak wjadę tam o 16 i normalnie kupie bez zbędnej napinki.

Odnośnik do komentarza

Ok napisze co wiem z mojej strony w mieście Łódź :-). Saturn w Manu ma mieć więcej sztuk niż preorderów jednak koleś dość zorientowany, który wie ile będą mieli sztuk dokładnie (nie mógł mi tego powiedzieć) stwierdził, że szału nie ma. Jak się stawię rano to może się uda. Mają mieć zestawy z Killzone i AC IV ale większość będzie gołych sztuk. Pytałem czy trafią na sklep to otrzymałem odpowiedzieć że zainteresowanie jest takie że chyba prosto z magazynu będą lecieć. Co ciekawe golas może kosztować koło 1700, maksymalnie 1800 ale jeszcze nie wiadomo. W MM w Galerii sytuacja jest podobna w sensie, że otrzymają więcej sztuk niż preorderów. Abstrahując kto z was ma zamiar stawić się w piątek w MM albo Saturnie?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dzisiaj byłem sprawdzić w Media Expert czy są już na półkach gry... pytam się gościa o FIFE a on do mnie że premiera 29 listopada, ja mówie że wiem ale tam leżą już gry m.in Assasin's Creed IV ( 279 zł :o )i ta gra taneczna. On nawet nie wiedział że gry są półce i podszedł do nich i powiedział mi po chwili że jutro jak przyjde to będzie stand i będzie już wszystko oprócz konsol. Pozostalo mi czekać 3 dni lece do RTV po golasa i będe szukał jak najtaniej FIFKI ;) aaaa i jeszcze gość mi powiedział że nie ma szans na otrzymanie konsoli bez PREORDERA ;) )

Edytowane przez wiktorio9
Odnośnik do komentarza

Ta sama znajoma osoba z MM, u której ustnie przyklepalem już preorderowo zestaw ACIV+KZ:SF za 1999, mówiła mi właśnie o tym, że już w czwartek będą mieli konsole w systemie i fizycznie na magazynie, ale mają mieć olbrzymie kary w razie, gdyby ktoś odważył się wydać towar wcześniej i nawet sama dla siebie ta osoba nie bierze, jeno do piątku czeka. W średnio-większych i większych miastach mają być rzuty wystarczające dla pierwszych kilkunastu(dziesięciu) narwańców z ulicy, reszta dla preorderowców. Aha, zestawy z ACIV+KZ:SF za 1999 naprawdę istnieją i właśnie mają również dla ludzi być udostępnione.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...