Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

a no i moja tez jest made in china...wali mnie to oby dzialala i tyle, a co do uszkodzonych portow HDMI w ps4 to teraz jak mam konsole przed soba wiem skad sie to wzielo jak dostaniecie swoje sztuki i spojrzycie na tyl konsoli i wszystkie porty to zrozumiecie....

a ty jak spac nie mozesz to graj;P ja zasysam gry z PSN ale idzie jak krew znosa wiec spadam pograc w Dead Rising 3......

Odnośnik do komentarza

ok nie obylo sie bez ofiar...moj headset jest wybrakowany i ciezko go zmusic do dzialania...cos jest nie tack z jackiem nie styka wcale..;/...

Tego jacka bardzo mocno sie wpina, ktos pisal w recenzji, ze az bal sie zeby pada nie polamac.

 

Sama konsola jest swietna, chodzi ciszej niz superslim, interfejs chodzi ultra plynnie jak na vicie.

Ciezko przyzwyczaic sie do guzika options, nie mialem ani razu mozliwosci uzycia touchpada... Myslalem ze chociaz w przegladarce bedzie to dzialalo....

Maksymalnie pobiera 5 pozycji, nie da sie danej pozycji wstrzymac... Mozna ja tylko usunac.

Killzone zabija grafika.

Ide spac, na noc 110gb do pobrania, z 408gb wolnego robi nam sie maly dysk.

 

Irlandia tez ma Made in Czajna

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

 

No ja sie zstanawiam ile przed otwarciem sklepu trzeba stać, ile ludu będzie itp.

 

Ja boję się że nie sprzedadzą :( dlaczego każą preorderowcom przyjść po 14 ? przecież lepiej kazać przyjść jak najwcześniej sprzedać im je i już wiadomo ile konsol zostaje.

 

Tyle że konsole na wolną sprzedaż idą z oddzielnej puli... Przynajmniej w MM.

Odnośnik do komentarza

Bo dostawe maja z rana? Bo nie wiedza czy towar przyjedzie o 9 rano czy moze o 12, wiec dla pewnosci podaja 14. Juz widze sadzone joby jak bys przyszedl na 9 a tu towaru jeszcez nie ma ..

 

Zawsze podaja taka godzine, czy sie zamawia mikser, lodowke czy wibrator ;) Wiec nie ma co sie podniecac tylko trzeba zaczekac. Rozum niektorym odbiera i wylacza trzezwe myslenie… 

Edytowane przez czacha79
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...