Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Mi psn 'dziala', loguje sie normalnie ale realizowanie kodow o dvpe rozbic. Dzisiaj kupilem kod na rok plusa i wpisalem go pare razy teraz, za kazdym razem wywala z pss do xmb ale to chwilowe i kod jest dobry prawda? Prawda? Prawda co nie?

 

 

:(

 

z PSblog EU :

 

 

We are aware that users are experiencing some disruption to the PSN service. To minimise the inconvenience we have suspended the “redeem voucher” functionality whilst we investigate further. Unfortunately this means that money cards, product vouchers, PlayStation Plus vouchers, PS3-PS4 upgrade vouchers and any other vouchers for digital content are not redeemable at this stage. Other PSN features such as log-in, online multi-player gaming, PlayStation Plus trial, PS Store (excluding voucher redemption), trophies, messages, friends etc. are all available.

We apologise and will provide an update to this announcement soon.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi psn 'dziala', loguje sie normalnie ale realizowanie kodow o dvpe rozbic. Dzisiaj kupilem kod na rok plusa i wpisalem go pare razy teraz, za kazdym razem wywala z pss do xmb ale to chwilowe i kod jest dobry prawda? Prawda? Prawda co nie?

 

 

:(

 

wejdź do sklepiku na pc i tam wpisz kod

 

@up: czemu wszyscy przykładają tą rękę do czoła? xDDD

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Jakby ktoś miał problem z użyciem kodu które uprawnia do przejścia z PS3 na PS4 lub wykorzystaniem kodu na PS+ o to odpowiedz 

 

We are aware that users are experiencing some disruption to the PSN service. To minimise the inconvenience we have suspended the “redeem voucher” functionality whilst we investigate further. Unfortunately this means that money cards, product vouchers, PlayStation Plus vouchers, PS3-PS4 upgrade vouchers and any other vouchers for digital content are not redeemable at this stage. Other PSN features such as log-in, online multi-player gaming, PlayStation Plus trial, PS Store (excluding voucher redemption), trophies, messages, friends etc. are all available.

We apologies and will provide an update to this announcement soon.

Odnośnik do komentarza

Codename: Na Matarni było w miarę grzecznie :) Nie było konsol na półkach. Trzeba było podejść do Pana i ustawić się w kolejce. Problem w tym, że kolejka się trochę rozkleiła, kiedy przejście się rozszerzyło. Trochę przyśpieszyła :D

 

Jestem zadowolony z mojego wyboru. Dostałem to co chciałem (mimo marnych szans). Nic dziwnego... Podobno jestem mistrzem w grze planszowej "Kolejka" wydanej przez IPN :)

Edytowane przez Drantzell
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gratuluje wszystkim którzy mają konsole. Obserwowałem te "bydło" z boku w Poznanskim Saturnie i komentarz przypadkowego typa dał mi do myślenia.

typ do laski

 

-jpr, co te gry robią z ludzmi, masakra jakaś. Biegli po gry...

 

Cisza nastąpiła, nikt mu nie (pipi)nął, nikt się nie odezwał. 

 

warto się zastanowić nad tym oglądając te filmy powyżej- czy to jest normalne?! 

 

Jeden się przyznał kilka str wcześniej, że czuję się jak debil. Coś w tym jest. 

 

Miłego grania tak czy siak :) 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Gratuluje wszystkim którzy mają konsole. Obserwowałem te "bydło" z boku w Poznanskim Saturnie i komentarz przypadkowego typa dał mi do myślenia.

typ do laski

 

-jpr, co te gry robią z ludzmi, masakra jakaś. Biegli po gry...

 

Cisza nastąpiła, nikt mu nie (pipi)nął, nikt się nie odezwał. 

 

warto się zastanowić nad tym oglądając te filmy powyżej- czy to jest normalne?! 

 

Jeden się przyznał kilka str wcześniej, że czuję się jak debil. Coś w tym jest. 

 

Miłego grania tak czy siak :)

 

Jakby to tylko po "gry" ludzie biegali.

 

http://www.youtube.com/watch?v=39DrQ6hZyyc#t=18

 

http://www.youtube.com/watch?v=XKKvW1OtX1Y

 

:D

Edytowane przez Drantzell
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

W galeri baltyckiej w saturnie tez byl bieg do nastepnej kolejki bo wszyscy wiedzieli ze nie bedzie palety z konsolami. Nikt sie nie przepychal a i konsol dali o 10 wiecej niz na matarnie :) Kiedy sie juz w kolejke ustawilismy po odbior mila Pani oznajmila zeby wiekszosc pojechala na matarnie bo maja bardzo malo konsol (z 40 bylo dla ludu z ulicy) Myslalem ze juz bedzie tak zwany qtas ale nie dosc ze zalapalem sie na konsole (bylem chyba z 35+ w kolejce) to jeszcze wyrwalem bundla z Kz i Ac4. Ciezki dzien byl, duzo nerwow i jeszcze ta paranoja ze ktos mnie sledzi w drodze do domu ;d Ale oplacalo sie, Battlefield wyglada i chodzi oblednie :)

Odnośnik do komentarza

Konsol nie widział, bo było 10? to po 10s nic nie było. Ale gry były. 

 

Ktoś tu z Poznania biegał po konsole? 

 

Za kilka dni dostawa, będzie więcej wg pracownika MM. Tylko spokój nas uratuję :D

Ja nie biegłem doszedłem do wniosku, że to sony powinno zabiegać o mnie a nie ja się tłuc o ich produkt ;) Poza tym około 10 grudnia kolejna dostawa ale przewiduję kolejny Cebula race po konsole więc pewnie odpuszczę i poczekam do stycznia pozdro 600

Odnośnik do komentarza

'bedzie nadzwyczajnie' - mowili.

'bedzie eksajt' - mowili.

'bedzie na polkach' - mowili.

 

Nie wierzylem w to, ze zabraknie konsol w sklepach. Bylem pewny, ze wchodzac do sklepu o 12 dostane swoja sztuke, ale na cale kielce nie bylo w tym momencie zadnej sztuki, to samo w mojej dziurze i w mm w radomiu. MM kielce dostal 40 sztuk i wszystkie poszly w ciagu 1.5h. Przed sklepem byly dwie kolejki jedna preorderowcow, i druga zwyklakow. Podobno wszystko przebieglo bardzo sprawnie, szkoda ze beze mnie. Dobra, nie ma to dzida do Echo i pierwszy kurs na Empik, tam starsza sprzedawczyni powiedziala mi, ze 'my konsol nie sprzedajemy'. Sprint do Euro jest pani w zoltej koszulce, pytam, a ona odpowiada tak mamy konsole na magazynie! to swietnie, biore podchodzi do magazynu zeby wydac konsole i wpadla na kolege pawla. Michalek mi sie juz obudzil, a tu pawel wyskakuje z info, ze konsole tylko dla ludzi z preorderem. Zdenerwowalem sie i poszedlem do sklepiku z grami, ktorego nazwy sobie nie moge przypomniec - na pytanie o ps4 parsknal smiechem i powiedzial zebym nie zartowal. Na koncu runu po galerii wbijam do Sony Centre i do samo co wczesniej 'juz nie ma :['. Bylo mi wtedy autentycznie smutno, a dobil mnie widok dwoch cglopkow w empiku, ktorzy trzymali w PS4, drugi DS4 i chcieli kupic fife 14. Wtedy uronilem lze, a oni mowia zebym przeszedl sie do drugiej galerii i tam moze beda. Byly i ostatnia zeszla 10min przed moja wizyta w sklepie. Jutro mam sie odezwac jeszcze do dwoch sklepow, ktorzy maja miec jutro dostawe i moze jakies czworki przyjada. A jak nie to zostaje mi czekanie na polowe grudnia i wizyta w MM wczesnie z rana w dzien dostawy.

 

sorry jesli post jest nieskladny, ale jestem troche pijany, bo opijalismy z kolega 'udana' premiere ps4 dla nas ;[[[[ 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja rano podjechalem do rtv agd i wyrwalem jedna sztuke:) ale mam problem. Mialem wczesniej xboxa podlaczonego kablem hdmi-dvi do monitora i wszystko banglalo. Teraz podlanczam i kiszka monitor sartuje ale mam czarny ekran. Na tv wszystko chodzi ale jak nawet dam ustawienia obrazu na auto to na monitorze komp. mam czarny ekran? o co chodzi? moze to byc wina taniego kabelka?

A czy czasem nie chodzi o to że nie masz HDCP w swoim monitorze?

 

BTW: Czy ktoś tu na forum kupował dzisiaj (29go) w M1 w Łodzi na Brzezińskiej i był wcześnie około 9:00? Fajna ekipa się zebrała na początku. :)

Edytowane przez CthulhuPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...