Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

mail od euro:

  Playstation 4 - informacja
Witamy, 

Już w sobotę 07.12.2013 spodziewamy się kolejnej dostawy konsoli Sony PlayStation 4. Cena konsoli to 1899 zł. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani kupnem – serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową około godz. 20:00 7 grudnia 2013. Liczba konsol jest ograniczona. 

Aby wejść na stronę produktu kliknij w link: 

http://www.euro.com.pl/konsole-playstation-4/sony-playstation-4.bhtml 

Pozdrawiamy!
Zespół RTV EURO AGD

 

Edytowane przez modjo
Odnośnik do komentarza

Bardzo współczuje, naprawde. Sam w pewnym sensie schrzaniłem sprawe i nie robiłem preordera. Moja żona 29 11 2013 poszła do sklepu o 8 (otwarcie o 9) i na 10 minut przed otwarcie napisała - nikt mnie tu nie stratuje?? Sam nie mogłem iśc bo musiałem do pracy. Maksymalnym przypadkiem tego samego dnia mi w euro agd powiedzieli o 10, że jak bede o 12 to może jedną z 7 konsol wystawionych na półki kupie ale nie mogłem być bo musiałem jechac do klienta. I tylko fartem mój kolega z pracy po mojej prośbie poszedł o 12 i zapisał się jako siódmy na liste a następnie o 13 mi konsole kupił, Jakbym wtedy jej nie dorwał a tydzien później miał takie akcje jak teraz to bym gryzł parapet. irytował się i do tej pory żył w stresie. Miałem farta, ale czy fart w przypadku premiery już 4 generacji ma świadczyć o graniu??? Żałosne Sony, żałosne...

Edytowane przez ListuniO
Odnośnik do komentarza

Bardzo współczuje, naprawde. Sam w pewnym sensie schrzaniłem sprawe i nie robiłem preordera. Moja żona 29 11 2013 poszła do sklepu o 8 (otwarcie o 9) i na 10 minut przed otwarcie napisała - nikt mnie tu nie stratuje?? Sam nie mogłem iśc bo musiałem do pracy. Maksymalnym przypadkiem tego samego dnia mi w euro agd powiedzieli o 10, że jak bede o 12 to może jedną z 7 konsol wystawionych na półki kupie ale nie mogłem być bo musiałem jechac do klienta. I tylko fartem mój kolega z pracy po mojej prośbie poszedł o 12 i zapisał się jako siódmy na liste a następnie o 13 mi konsole kupił, Jakbym wtedy jej nie dorwał a tydzien później miał takie akcje jak teraz to bym gryzł parapet. irytował się i do tej pory żył w stresie. Miałem farta, ale czy fart w przypadku premiery już 4 generacji ma świadczyć o graniu??? Żałosne Sony, żałosne...

21 wiek, ludzie mają internet w kiblach, a  się dziwią w jaki sposób odbywa się premiera nowych sprzętów. Przecież to specjalnie tak wygląda, ludzie się mają zabijać w pierwszym rzucie o sprzęt, żeby reszta połknęła haczyk. Wiadomo, w jakich sytuacjach, trzeba zrobić preorder, a w jakich nie, no chyba, że ktoś mieszka w piwnicy bez prądu i niewie co się dzieje na świecie

Edytowane przez ścierpła mi noga
Odnośnik do komentarza

Ale co jest żałosne ? to, że nie zdążyli wyprodukować więcej konsol? wolał byś aby zupełnie olali Polskę i dali ten nakład np do Niemiec czy żeby przesunęli premierę o miesiąc? 

Wolałbym żey planując premierę wyprodukowali tyle konsol ile trzeba. Pracuje w banku w bankowości korporacyjnej. Jak firmy nie planuja swojej sprzedaży to leżą. Niestety SONY ma monopol w jakimś stopniu bo zapracowało na niego poprzednimi trzema generacjami (mówie w jakimś stopni bo jest alternatywa w postaci x-a ale to nie ten temat). A tu wychodzi taka lipa. Jak można tak olewać graczy?? Od kilku lat zmienia się rynek... Teraz konsole równiez kupuje się przez hype na nią (kupują rodzice dla nastoletnich dzieci a sami nie grają, nie mają pojęcia o graniu a SONY tego nie przewidziało) Cholera - analitycy rynku pracujący za grube miliony a nie są w stanie przewidzieć popytu z dokładnaścią do 50%... To jest żałosne... Rozumiesz?...

Odnośnik do komentarza

Teraz duża partia pójdzie na rynki gdzie premiera przewidziana jest na 13.12 min. do naszych sąsiadów na południu, którzy też są w EU a premierą mają 2 tyg. później więc nie jest tak źle jak mogłoby być.
 

  • December 13th (Czech, Hungary, Slovakia, United Arab Emirates, Saudi Arabia, Kuwait, Qatar, Bahrain, Oman)
  • 2014: (Iceland, Lithuania, Latvia, Estonia, Croatia, Slovenia, Serbia, Romania, Bulgaria, Kazakhstan, Ukraine)

    Bankowość korporacyjna w dużej mierze opiera się na teorii. Jak mamy porównywać wirtualny przepływ pieniądza do faktycznej produkcji namacalnej rzeczy to...nie mam pytań. Niestety możliwości ludzi nie są z gumy i zdolność produkcyjna fabryk też jest ograniczona. 
    Z tego co się orientuję i tak mamy chyba najlepszą liczebność konsol w czasie premiery. Jakby za czasów PS2 i PS3  zapotrzebowanie było podobne to większość tu zalała by się płaczem. W tamtych czasach wszystko załatwiły zaporowe ceny.
    Można było składać preordery? Można było. Strata zerowa a konsola mogłaby stać już przy TV. Poza tym na forach ludzie proponują oddanie konsol z preorderów itd. Jest też allegro jak ktoś ma ogromne ciśnienie. 
Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Nie możesz zrozumieć, że zaczęli produkować konsolę wtedy kiedy stwierdzili, że jest gotowa i przeszła wszystkie potrzebne testy plus to, że chcieli wystartować przed konkurencją. Nie wyczarują tych konsol, fabryki mają jednak ograniczenia I uwierz, że przewidzieli oni dużo więcej niż ci się wydaje.

Odnośnik do komentarza

ListuniO dobrze mowi,premiera byla zapowiadana od lutego,nie mowcie mi ze SONY po ponad 7 latach Ps3 nie spodziewal sie ogromnego zainteresowania ps4 a i tak nie dal rady z produkcja ps4(oficjalnie).A tak naprawde wydaje mi sie ze to wszystko to jest zagranie maketingowe,zobaczcie w jakim stresie zyja ludzie ktorzy czekaja na informacje o dostawie ps4,tym sposobem nakrecaja sie inni ktorzy sa zaniepokojeni dostepnoscia.Ta cala machina sie wzajemnie nakreca........Jestem ciekaw jak SONY od nowego roku poradzi sobie z tym problemem dostepnosci Ps 4 w sklepach ;)

Odnośnik do komentarza

Co za hieny  :down: Widzę, że już cenę sklepy podniosły i przebiły cenę SONY o 100zł, a nie wspomnę już o Allegro bo tam panuje parodia i komedia totalna. Jak tak na to patrzę ile mnie wyniosła sama konsola, a wyniosła mnie 1569zł to jest mi tu poniektórych żal. Pozdro 8) :drinks:

Odnośnik do komentarza

 

Teraz duża partia pójdzie na rynki gdzie premiera przewidziana jest na 13.12 min. do naszych sąsiadów na południu, którzy też są w EU a premierą mają 2 tyg. później więc nie jest tak źle jak mogłoby być.

 

  • December 13th (Czech, Hungary, Slovakia, United Arab Emirates, Saudi Arabia, Kuwait, Qatar, Bahrain, Oman)
  • 2014: (Iceland, Lithuania, Latvia, Estonia, Croatia, Slovenia, Serbia, Romania, Bulgaria, Kazakhstan, Ukraine)

     

    Bankowość korporacyjna w dużej mierze opiera się na teorii. Jak mamy porównywać wirtualny przepływ pieniądza do faktycznej produkcji namacalnej rzeczy to...nie mam pytań. Niestety możliwości ludzi nie są z gumy i zdolność produkcyjna fabryk też jest ograniczona. 

    Z tego co się orientuję i tak mamy chyba najlepszą liczebność konsol w czasie premiery. Jakby za czasów PS2 i PS3  zapotrzebowanie było podobne to większość tu zalała by się płaczem. W tamtych czasach wszystko załatwiły zaporowe ceny.

    Można było składać preordery? Można było. Strata zerowa a konsola mogłaby stać już przy TV. Poza tym na forach ludzie proponują oddanie konsol z preorderów itd. Jest też allegro jak ktoś ma ogromne ciśnienie. 

 

Odpowiem na dwa punkty:

 

Bankowość korporacyjna opiera się najczęściej na praktyce popartej zarówno analizami jaki i doświadczeniami

 

Skoro zwracasz uwagę na to że ps2 i ps3 zaspokoiła rynek dlatego że ich ceny były zaporowe i zbiór klientów był mniejszy właśnie ze względy na cene to odpowiedz mi na pytanie czemu na ostatniej wielkiej konferencji (e3 bodajże) cena 399 EURO była obwieszczana przez włodarzy SONY jako mesjasz naszych czasów?? Czy własnie dostosowanie ceny do możliwości rynku nie była jednym z największych atutów?? I co z tego że była skoro Ci których stać nie moga sobie na nią pozwolić...

Edytowane przez ListuniO
Odnośnik do komentarza

A ja mysle ze SONY mialo poprostu mala ilosc konsol oraz jest ona nie pelnym produktem (brak daty, brak youtube, brak tego i tamtego) bo...

 

CORAZ BLIZEJ SWIETA, CORAZ BLIZEJ SWIETA

 

Chcieli przed swietami wypuscic PS4 bo wtedy jest najwiekszy popyt, dali tyle ile mieli i klepia dalej zeby jak najwiecej ludzi zaspokoic dopoki bedzie parcie na gwiazdke.

Odnośnik do komentarza

UP@prosciej sie nie dalo tego wytlumaczyc.Premiera  Next genow na 100% nie byla przygotowana na 2013r,przeciez to widac w kazdym elemencie,od gier po uslugi a na dostepnosci XO i PS4 konczac.Ludzie czy wy nie widzicie ze tego sprzetu nie ma w sklepach??Niby SONY tak bardzo na poczatku pobilo MICROSOFT a w praktyce konsole sa tak samo slabo przygotwane na premiere.Jesli noramalnie nie da sie kupic tego w sklepach razem z roznymi grami a nie z grami odgrzewanymi z PC,to jak narazie zadna nowa generacja.Mam nadzieje ze w nowym roku ta sytuacja sie poprawi.

Edytowane przez Sketler
Odnośnik do komentarza

Kup jej TV ze smartem, nie ma nic lepszego;)

 

Ja uzywam glownie konsoli do gier wiec mi to lata, ale rozumiem ból innych dla ktorych PS3 byl centrum multimedialnym. Tez chce czasami wrzucic mp3 albo filmik i zobaczyc. Date tez chce widziec na litosc Pana. Tapetke tez chce zmienic. No i chce zmienic ta muzyczke w dashu na cos innego.

 

Next-gen chyba powinien to potrafic?

Odnośnik do komentarza

Kupilem tv-ka bez opcji smart właśnie ze wzgledu na to że wszystkie pożądane opcje które są w smart były w ps3. Wziałem golasa patrząc na jak największą przekątną, jakość obrazu i odświeżanie żeby granie i oglądanie za dobrą cenę było ok. Teraz (oprócz na prawde next genowych opcji grania i gier) mam golasa z brakiem możliwości nawet ustawienia własnego theme w konsoli...

Edytowane przez ListuniO
Odnośnik do komentarza

Kształceni zarządzają fabrykami i analizami... Ja nie jestem kształcony... Ja jestem inteligentny... Prościej się nie da...

 I skromny zapomniałeś dodać....tragedia, masz konsolę do gier która najlepiej nadaje się do gier, biedaku. Jak na razie marudzisz jak by wszystko dla ciebie było nowością, przed premierą było wiadomo co konsola zaoferuje a teraz biadolisz. Sprzedaj PS4 kup Xbona i będziesz miał Tv Tv Tv.

Edytowane przez s-a-m
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...